О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 марта 1998 года № 254. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковый номер 466, следующего содержания:
"466. Республиканское государственное предприятие
"Автохозяйство ХОЗУ Парламента Республики
Казахстан" г. Акмола"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 наурыздағы N 254 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 25-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 466-жолдармен толықтырылсын:
"466      Қазақстан Республикасының
Парламентi Iс басқармасының
автошаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны                        Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi