О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1998 г. № 270
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. № 17 P980017_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующее дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковый номер 37а, следующего содержания:
"37а О карантине Минсельхоз май июнь июль
растений "
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 31 наурыздағы N 270
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 37а жолдармен толықтырылсын:
"37а Өсiмдiктер         Ауылшарминi     мамыр маусым шiлде"
карантинi туралы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi