О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. № 1864
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1998 г. № 272
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. № 1864 P971864_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1998 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 29 слова "трех процентов" заменить словами "пять процентов";
пункт 29 дополнить абзацем следующего содержания:
"Сумма затрат при реализации государственных пакетов акций акционерных
обществ с использованием услуг посредника (андеррайтера) определяется
договором на оказание вышеназванных услуг без учета предельного размера,
определенного абзацем первым настоящего пункта":
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1864 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 31 наурыздағы N 272
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1864 P971864_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
29-тармақтағы "үш процент" деген сөздер "бес процент" деген сөздермен ауыстырылсын;
29-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Делдалдың (андеррайтердiң) қызметiн пайдалану арқылы акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сату кезiндегi шығындардың сомасы осы тармақтың бiрiншi абзацында белгiленген шектi мөлшер есепке алынбастан, жоғарыда аталған қызметтердi көрсетуге арналған шартпен айқындалады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi