Об утверждении объемов (лимитов) вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя) в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1998 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1998 г. № 293
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 1997 г. Z970160_ "Об охране окружающей среды" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г. № 17-18, ст. 213) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить объемы (лимиты) вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя) в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1998 год согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1998 г. № 293
Объемы (лимиты)
вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя)
в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1998 год
----------------------------------------------------------------------------
Водоемы                                    !  Объемы (лимиты)
!----------------------
! рыба      !  тюлень
! (тонн)    !  (голов)
----------------------------------------------------------------------------
1                          !     2     !     3
----------------------------------------------------------------------------
Балхаш-Илийский бассейн, всего                         11916
в том числе: оз. Балхаш                                10176
дельта р. Или                                            585
Капчагайское водохранилище                              1155
Алакульская группа озер, всего                          4495
в том числе: оз. Алаколь                                2560
оз. Кошкарколь                              510
оз. Сасыкколь                              1425
Бухтарминское водохранилище                            13533
Шульбинское водохранилище                                330
Водоемы:
Акмолинской области                                      800
Актюбинской области                                     1050
Жамбылской области, всего                                300
в том числе: оз. Бийликуль                               250
оз. Аккуль                                   50
Западно-Казахстанской области (без р. Урал)             1200
Карагандинской области, всего                            370
в том числе: озера и водохранилища                       316
водохранилища канала Иртыш-Караганда         54
Кзылординской области, всего                            2138
в том числе Аральское море                               860
Костанайской области                                     900
Павлодарской области, всего                              180
в том числе: озера                                       105
водохранилища Иртыш-Караганда                75
Северо-Казахстанской области                            1500
Южно-Казахстанской области, всего                        647
в том числе: Шардаринское водохранилище                  557
Бугуньское водохранилище                     40
Шошкакульская система озер                   10
р. Сырдарья с пойменными озерами             40
Урало-Каспийский район, всего                          49800
в том числе: р. Урал с предустьевым пространством      14910
из них: осетровые                                        560
вобла                                           2400
крупный частик (сазан, лещ, судак, жерех)       9800
нелимитируемые виды (сом, щука,                 2150
мелкий частик)
р. Кигач с предустьевым пространством                  13020
из них: осетровые                                         10
сазан                                            300
вобла                                           3400
сельдь                                            10
крупный частик (лещ, судак, жерех)              4350
нелимитируемые виды (сом, щука,                 4950
мелкий частик)

Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық және теңiз аңын (итбалық) аулаудың 1998 жылға арналған көлемiн (лимитiн) бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 7 сәуiрдегi N 293
"Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997
жылғы 15 шiлдедегi Заңына сәйкес (Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Жаршысы 1997, N 17-18, 213-құжат) Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында
балық және теңiз аңын (итбалық) аулаудың 1998 жылға арналған көлемi
(лимитi) қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 7 сәуiрдегi
N 293 Қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су
айдындарында балық және теңiз аңын (итбалық)
аулаудың 1998 жылға арналған көлемi (лимитi)
___________________________________________________________________
Су айдындары               |балық көлемi |итбалық (лимитi)
| (тонна)     |     (саны)
___________________________________________________________________
Балқаш-Iле бассейнi, барлығы            11916
оның iшiнде: Балқаш көлi                10176
Iле өзенiнiң атырауы                     585
Қапшағай су қоймасы                     1155
Алакөл көлдер тобы, барлығы             4495
оның iшiнде: Алакөл көлi                2560
Қошқаркөл көлi              510
Сасықкөл көлi              1452
Бұқтырма су қоймасы                     13533
Шульба су қоймасы                        330
Су айдындары:
Ақмола облысы                            800
Ақтөбе облысы                           1050
Жамбыл облысы, барлығы                   300
оның iшiнде Билiкөл көлi                 250
Алакөл көлi                   50
Батыс Қазақстан облысы (Орал
өзенiнсiз)                              1200
Қарағанды облысы, барлығы                370
оның iшiнде: көлдер мен су
қоймалары                                316
Ертiс-Қарағанды каналы су қоймасы         54
Қызылорда облысы, барлығы                2138
оның iшiнде Арал теңiзi                   860
Қостанай облысы                           900
Павлодар облысы, барлығы                  180
оның iшiнде: көлдер                       105
Ертiс-Қарағанды су қоймасы                 75
Солтүстiк Қазақстан облысы                1500
Оңтүстiк Қазақстан облысы, барлығы         647
оның iшiнде: Шардара су қоймасы            557
Бөген су қоймасы                            40
Шошқакөл көлдер жүйесi                      10
Сырдария өзенi, өзен аңғарларымен           40
Орал-Каспий ауданы, барлығы              49800
оның iшiнде: Орал өзенi сағалық
кеңiстiгiмен                             14910
оның iшiнде: бекiре                        560
қаракөз                      2400
iрi түрлерi (сазан, табан
балық, көксерке, ақмарқа                  9800
лимиттенбеген түрлерi (жайын,             2150
шортан, ұсақ түрлерi)
Қиғаш өзенi сағалық
кеңiстiгiмен                             13020
оның iшiнде: бекiре                         10
сазан                         300
қаракөз                      3400
майшабақ                       10
iрi түрлерi (табан балық,
көксерке, ақмарқа)                        4350
лимиттенбеген түрлерi (жайын,
шортан, ұсақ түрлерi)                     4950

Каспийское море, всего                                  21870       9340
из них: осетровые для научных целей                        20
килька                                          20750
сельдь                                            300
кефаль                                            400
частиковые                                        400
морской зверь (тюлень), всего                      -        9340
в том числе для научной цели                               -         700
Всего по водоемам Казахстана                            89159       9340
в том числе:
(для научно-исследовательских целей, рыбоводных работ и рыбоохранных мероприятий до двух процентов от лимита каждого водоема)

Каспий теңiзi, барлығы                   21870             9340
оның iшiнде: ғылыми мақсат
үшiн бекiре                                 20
шабақ                               20750
майшабақ                              300
кефаль                                400
шағын балықтар                             400
теңiз аңын (итбалық), барлығы               -              9340
оның iшiнде ғылыми мақсат үшiн:             -              700
Қазақстан су айдындары бойынша
барлығы:                                 89159             9340
оның iшiнде
(ғылыми-зерттеу мақсаттары, балық шаруашылығы жұмыстары және балық қорғау шаралары үшiн әрбiр су айдыны лимитiнен екi процентке дейiн)