О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 929
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1998 г. N 338. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 929  P960929_   "О Государственной регулирующей комиссии в электроэнергетике" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 295) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной регулирующей комиссии в электроэнергетике:
Оразбаева Б.Е.         - заместителя Министра (вице-Министра)
энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместителем председателя
Комиссии
Абыканова У.А          - заместителя начальника Управления развития
инфраструктуры Департамента стратегического
планирования Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан
Алиярова К.К.          - директора КазНИИ энергетики
Мухамедиева К.Ш.       - заместителя начальника Управления
государственной политики общенационального
развития Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан
Наурызбаева А.К.       - вице-президента акционерного общества
открытого типа "KEGOC"
Трофимова Г.Г.         - главного инженера Республиканского центра
всемирной экономической деятельности в
энергетике
Утепова Э.К.           - заместителя Директора Департамента
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Садвокасова Э.М.       - начальника Управления экономической
политики Министерства транспорта и
коммуникации Республики Казакстан;
вывести из указанного состава Шукеева У.Е., Такенова А.Д., Абдукамалова О.А., Ертлесову Ж.Д., Раханова М.С.;
строки:
"Радостовца Н.В. - заместителя Министра (вице-Министра)
экономики и торговли Республики Казахстан";
"Руденко Ю.С.    - Директора Департамента материальных отраслей
Министерства финансов Республики Казахстан";
"Попандопуло Е.Н - Директора Департамента ценообразования
Министерства экономики и торговли Республики
Казахстан";
"Тиесова С.А.    - заместителя Министра энергетики Республики
Казахстан, заместителем председателя Комиссии"
изложить в следующей редакции:
"Радостовца Н.В. - Председателя Комитета по ценовой и
антимонопольной политике Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан, председателем Комиссии";
"Руденко Ю.С.    - начальника Управления материального
производства Министерства финансов Республики
Казахстан";
"Попандопуло Е.Н.- начальника Управления регулирования
естественных монополий Комитета по ценовой и
антимонопольной политике Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан";
"Тиесова С. А.   - Директора Департамента электроэнергетики
Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 шiлдедегi N 929 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 15 сәуiрдегі N 338 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Электр энергетикасындағы мемлекеттiк реттеушi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 шiлдедегi N 929 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 32, 295-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн.
Аталған қаулының қосымшасында:
Электр энергетикасындағы мемлекеттiк реттеушi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Оразбаев Б.Е.      - Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда министрiнiң
орынбасары (вице-министрi), Комиссия
төрағасының орынбасары болып
Әбiқанов Ө.Ә.      - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң Стратегиялық жоспарлау
департаментiнiң инфрақұрылымды дамыту
басқармасы бастығының орынбасары
Әлияров К.К.       - Энергетика ҚазҒЗИ директоры
Мұхамедиев Қ.Ш.    - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң жалпыұлттық дамудың
мемлекеттiк саясаты басқармасы
бастығының орынбасары
Наурызбаев А.К.    - "KEGOC" ашық үлгiдегi акционерлiк
қоғамының вице-президентi
Трофимов Г.Г.      - Энергетикадағы дүниежүзiлiк экономикалық
қызмет республикалық орталығының бас
инженерi
Утепов Э.К.        - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру департаментi директорының
орынбасары
Сәдуақасов Э.М.    - Қазақстан Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi экономикалық
саясат басқармасының бастығы;
Ө.Е.Шүкеев, А.Д.Тәкенов, О.Ә.Әбдiкамалов, Ж.Ж.Ертiлесова, М.С.Раханов аталған құрамнан шығарылсын;
"Радостовцев Н.В.  - Қазақстан Республикасы Экономика және
сауда министрiнiң орынбасары
(вице-министрi)";
"Руденко Ю.С.      - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Материалдық сала
департаментiнiң директоры";
"Попандопуло Е.Н.  - Қазақстан Республикасы Экономика және
сауда министрлiгiнiң Баға қалыптастыру
департаментiнiң директоры";
"Тиесов С.Ә.       - Қазақстан Республикасы Энергетика
министрiнiң орынбасары, Комиссия
төрағасының орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Радостовцев Н.В.  - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң Баға және монополияға қарсы
саясат жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
Комиссия төрағасы болып";
"Руденко Ю.С.      - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi материалдық өндiрiс
басқармасының бастығы";
"Попандопуло Е.Н.  - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң Баға және монополияға қарсы
саясат жөнiндегi комитетiнiң табиғи
монополияларды реттеу басқармасының
бастығы";
"Тиесов С.Ә.       - Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлiгi Электр
энергетикасы департаментiнiң директоры".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi