О присвоении имени академика Сулейменова Р.Б. Институту востоковедения Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 г. № 375
В целях увековечения памяти видного ученого-историка, основоположника культурологии Казахстана и научной школы отечественных востоковедов академика Сулейменова Рамазана Бимашевича Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Присвоить имя академика Сулейменова Р.Б. Институту востоковедения Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Шығыстану институтына академик Р.Б.Сүлейменовтың есiмiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 сәуiрдегi N 375
Көрнектi тарихшы-ғалым, Қазақстан мәдениеттану iлiмi мен отандық шығыстанушылар ғылыми мектебiнiң негiзiн қалаушы, академик Рамазан Бимашұлы Сүлейменовтi мәңгi есте сақтау мақсатымен Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Шығыстану институтына академик Р.Б.Сүлейменовтың есiмi берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi