О составе Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1998 г. № 390. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 457
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 мая 2000 г. N 671 P000671_ )
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 1996 г. N 553 "О Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст.164) следующие изменения:
в пункте 2 слова "и ее персональный состав" исключить;
в Положении о Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Председателем комиссии является Председатель Комитета
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям (по должности)";
в пункте 6 слова "Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям";
в абзаце третьем пункта 7 слова "Государственный комитет Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 28 сәуiрдегi N 390. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.05.05. N 671
қаулысымен. P000671_
2. "Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 мамырдағы N 553 P960553_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1996 ж., N 19, 164-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "мен оның дербес құрамы" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссияның құрамы туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы комиссияның төрағасы болып табылады (лауазымы
бойынша)";
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң" деген сөздер "Қазақстан
Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң" деген сөздермен
ауыстырылсын;
7-тармақтың үшiншi абзацындағы "Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" деген сөздер "Қазақстан
Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетi" деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы