О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1998 года N 439
Для принятия неотложных мер по предупреждению и ликвидации последствий наводнений и проведения противопаводковых мероприятий в Атырауской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных на финансирование чрезвычайных ситуаций и мероприятий включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, акиму Атырауской области 50 (пятьдесят) млн.тенге на погашение затрат, связанных с предупреждением и ликвидацией последствий наводнений в апреле 1998 года.
2. Акиму Атырауской области по итогам II квартала 1998 года доложить Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 15 мамырдағы N 439
Атырау облысында су тасқынының алдын алу және оның зардаптарын жою жөнiнде кезек күттiрмейтiн шаралар қабылдау және су басуға қарсы шараларды жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға көзделген қаражаттың есебiнен Атырау облысының әкiмiне 1998 жылдың сәуiрiндегi су тасқынының алдын алуға және оның зардаптарын жоюға байланысты шығындарды өтеуге 50 (елу) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Атырау облысының әкiмi 1998 жылдың II тоқсанының
қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi комитетiне орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы
баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуын бақылауды
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi