О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1998 года N 480
Для принятия неотложных мер по ликвидации последствий стихийного бедствия и оказания помощи пострадавшему населению в Актюбинской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных на финансирование чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, акиму Актюбинской области 40 (сорок) млн.тенге для ликвидации последствий стихийного бедствия, происшедшего в марте 1998 года, и оказания помощи пострадавшему населению.
2. Акиму Актюбинской области по итогам II квартала 1998 года доложить Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының резервтiк қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 26 мамырдағы N 480
Ақтөбе облысындағы табиғат апатының салдарын жою және зардап шеккен тұрғындарға көмек көрсету жөнiнде кезек күттiрмейтiн шаралар қабылдау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайларды және шараларды қаржыландыруға көзделген қаржының есебiнен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан 1998 жылғы наурызда болған табиғат апатының салдарын жою және зардап шеккен тұрғындарға көмек көрсету үшiн Ақтөбе облысының әкiмiне 40 (қырық) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Ақтөбе облысының әкiмi 1998 жылғы 2 тоқсанның қорытындысы бойынша орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiне баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi