О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 февраля 1995 г. N 188
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1998 г. N 490. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 декабря 2001 г. N 1685 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P011685 )
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 февраля 1995 г. N 188 P950188_ "Об утверждении Примерного положения о порядке организации адресной социальной помощи малообеспеченным гражданам на местном (региональном) уровне" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст. 77) следующие изменения:
в пункте 2 слова "главам местных администраций" заменить словами "акимам областей, городов, районов, поселков, аулов (сел)";
в Примерном положении о порядке организации адресной социальной помощи малообеспеченным гражданам на местном (региональном) уровне, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Для организации социальной помощи на региональном уровне при акимах областей, городов, районов, поселков, аулов (сел) создаются специальные комиссии из числа представителей местных представительных и исполнительных органов с включением в их состав специалистов по оценке имущества из организаций, подведомственных Агентству по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан";
в пункте 4:
слова "Областные и Алматинская городская комиссии" заменить словами "Комиссии областные, городов республиканского значения и столицы";
слово "ее" заменить словом "их";
абзац второй пункта 5 изложить в следующей редакции:
"Последний исчисляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан ";
в абзаце втором пункта 6 слова "и ПТУ" заменить словами "ПТШ и колледжах";
в пункте 7 слова "областные, Алматинский и Ленинский городские маслихаты - собрания депутатов по представлению глав соответствующих администраций" заменить словами "акимы областей, городов республиканского значения и столицы";
в пункте 8 слова "Главы администраций" заменить словом "Акимы";
в пункте 9 слова "местной администрации" заменить словами "местного исполнительного органа";
абзац четвертый пункта 11 изложить в следующей редакции:
"дополнительных выплат к пособиям на содержание жилья, оплату коммунальных услуг";
в пункте 14 слова "главы областных, Алматинской и Ленинской городских администраций" заменить словами "акимы областей, городов республиканского значения и столицы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 ақпандағы № 188 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 мамырдағы № 490. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.12.24 № 1685 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Аз қамтылған азаматтарға жергiлiктi (аймақтық) деңгейде арнайы әлеуметтiк көмек ұйымдастырудың тәртiбi туралы үлгi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 ақпандағы N 188 P950188_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 7, 77-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Жергiлiктi әкiмдерге" деген сөздер "Облыстардың, қалалардың, аудандардың, поселкелердiң, ауылдардың (селолардың) әкiмдерiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Аз қамтылған азаматтарға жергiлiктi (аймақтық) деңгейде арнайы әлеуметтiк көмек ұйымдастырудың тәртiбi туралы үлгi ережеге мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аймақтық деңгейде әлеуметтiк көмек ұйымдастыру үшiн облыстардың, қалалардың, аудандардың, поселкелердiң, ауылдардың (селолардың) әкiмдерiнiң жанынан олардың құрамына Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiк пен заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардан мүлiктi бағалау жөнiндегi мамандарды кiргiзу арқылы жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдардың өкiлдерiнен арнаулы комиссия құрылады";
4-тармақтағы "Облыстардың және Алматы қаласының комиссиялары" деген сөздер "Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың комиссиялары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"оны" деген сөз "оларды" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Соңғысы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес есептеледi.";
6-тармақтың екiншi абзацындағы "мен кәсiптiк-техникалық училищелерде" деген сөздер "кәсiптiк-техникалық мектептер мен колледждерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "тиiстi әкiмдердiң ұсынысы бойынша облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының мәслихаттары - депутаттар жиналыстары" деген сөздер "облыстардың республикалық маңызы бар қалалардың және астананың әкiмдерi" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтың қазақ тiлiндегi мәтiнi өзгертiлмесiн;
9-тармақтағы "жергiлiктi әкiмшiлiктiң" деген сөздер "жергiлiктi атқарушы органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтың төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"тұрғын үй ұстауға, коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге арналған жәрдемақыларға қосымша төлемдер";
14-тармақтағы "облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының әкiмдерi" деген сөздер "облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың әкiмдерi" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi