О бюджете Дорожного фонда на 1998 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1998 г. N 493
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить бюджет Дорожного фонда Республики Казахстан на 1998 год по доходам и расходам в сумме 12162,3 млн. тенге согласно приложению.
2. Установить, что доходная часть бюджета Дорожного фонда на 1998 год формируется за счет:
отчислений пользователей автомобильных дорог;
платы за въезд, выезд и транзитный проезд по территории Республики Казахстан;
сбора за реализацию бензина и дизельного топлива, реализуемых в розничной торговле;
платы за проезд по платным государственным автомобильным дорогам;
прочих поступлений, предусмотренных законодательством;
банковского кредита на строительство и реконструкцию городских магистралей и центральной площади города Астаны.
3. Налоговому комитету Министерства финансов и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить полное и своевременное поступление средств в Дорожный фонд.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
обеспечить межобластное регулирование доходов Дорожного фонда;
выполнение работ за счет Дорожного фонда производить в основном на тендерной основе;
ежеквартально информировать Правительство Республики Казахстан о ходе исполнения бюджета Дорожного фонда.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 1998 г. N 493
БЮДЖЕТ
Дорожного фонда Республики Казахстан на 1998 год
(тыс.тенге)
--------------------------------------------------------------------
!          !     В том числе
!          !-------------------------
Статьи доходов и расходов     !  Всего   !республиканский!областной
!          !Дорожный       !Дорожный
!          !фонд           !фонд
--------------------------------------------------------------------
1                !     2    !        3      !    4
--------------------------------------------------------------------
Доходы
1. Остаток средств на 1 января
1998 года                       662280       384800      277480
2. Отчисления пользователей
автомобильных дорог            8632020      5610800     3021220

Жол қорының 1998 жылға арналған бюджетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 мамырдағы N 493
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жол қорының 1998 жылға арналған бюджетi кiрiстер мен шығыстар бойынша қосымшаға сәйкес 12162,3 млн.теңге сомасында бекiтiлсiн.
2. Жол қорының 1998 жылға арналған бюджетiнiң кiрiс бөлiгi:
автомобиль жолдарын пайдаланушылар аударымдарының;
Қазақстан Республикасының аумағына кiргенi, шыққаны және ол арқылы өткенi үшiн ақының;
бөлшек саудада сатылатын бензин мен дизельдiк отынды сатқаны үшiн алымның;
ақылы мемлекеттiк автомобиль жолдары бойынша жүргенi үшiн ақының;
заңдарда көзделген басқа да түсiмдердiң;
Астана қаласының қалалық магистральдары мен орталық алаңының құрылысын салуға және қайта жаңартуға арналған банк несиесiнiң есебiнен қалыптастырылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Салық комитетi мен
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Жол қорына қаражаттың толық
және уақтылы түсуiн қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi:
Жол қорының кiрiстерiн облысаралық реттеудi қамтамасыз етсiн;
Жол қорының есебiнен жұмыстарды орындауды негiзiнен тендерлiк
негiзде жүргiзсiн;
тоқсан сайын Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жол қоры
бюджетiнiң атқарылу барысы туралы хабарлап отырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 29 мамырдағы
N 493 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Жол қорының
1998 жылға арналған
БЮДЖЕТI
(мың теңге)
____________________________________________________________________
Кiрiстер мен шығыстардың     | Барлығы  |    Оның iшiнде       |
баптары             |          |______________________|
|          |республи. |облыстық   |
|          |калық     |Жол қоры   |
|          |Жол қоры  |           |
__________________________________|__________|__________|___________|
1                          2          3           4    |
__________________________________|__________|__________|___________|
|
Кiрiстер                             |
____________________________________________________________________|
1. Қаражаттың 1998 жылғы     |   662280 |   384800 |   277480  |
1 қаңтардағы қалдығы         |          |          |           |
__________________________________|__________|__________|___________|
2. Автомобиль жолдарын       |  8632020 |  5610800 |  3021220  |
пайдаланушылардың            |          |          |           |
аударымдары                  |          |          |           |
__________________________________|__________|__________|___________|