О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1998 г. N 91
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 1998 г. N 524
В связи с необходимостью оперативного управления объемами финансирования капитальных вложений за счет средств республиканского бюджета по объектам основного заказчика - Управления Делами Президента Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1998 г. N 91 P980091_ "О строительстве первоочередных объектов развития города Акмолы в 1998 году" следующее дополнение:
пункт 6 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Разрешить Управлению Делами Президента Республики Казахстан перераспределять в течение 1998 года объемы финансирования между объектами, заказчиком которых оно выступает, включенными в перечень первоочередных объектов развития города Астаны, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, в пределах их общего годового объема финансирования строительства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 10 ақпандағы N 91 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 8 маусымдағы N 524
Республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен негiзгi тапсырысшы - Қазақстан Республикасының Президентi Iс басқармасының объектiлерi бойынша күрделi салымдарды қаржыландыру көлемдерiн жедел басқарудың қажеттiлiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1998 жылы Ақмола қаласын дамытудың бiрiншi кезектегi объектiлерiнiң құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 10 ақпандағы N 91 P980091_ қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
6-тармақ мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасына 1998 жылдың iшiнде ол тапсырысшы болатын, Астана қаласын дамытудың бiрiншi кезектегi объектiлерiнiң тiзбесiне кiргiзiлген, республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын объектiлердiң арасында қаржыландырудың көлемдерiн олардың құрылысты қаржыландыруының жалпы жылдық көлемiнiң шегiнде қайта бөлуге рұқсат етiлсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi