О переименовании Государственного предприятия "Центр по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года № 600
Во исполнение Указов Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. № 3700 U973700_ "Об объявлении г. Акмолы столицей Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 47, ст. 430) и от 6 мая 1998 г. № 3941 U983941_ "О переименовании города Акмолы - столицы Республики Казахстан в город Астану - столицу Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Переименовать Государственное предприятие "Центр по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области" (на праве хозяйственного ведения) в Государственное предприятие "Центр по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Астане" (на праве хозяйственного ведения).
Сноска. Части вторая и третья утратили силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiнiң Ақмола облысы бойынша Жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы" мемлекеттiк кәсiпорнының атауын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 24 маусымдағы N 600
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы деп жариялау туралы" 1997 жылғы 20 қазандағы N 3700 U973700_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 47, 430-құжат) және "Қазақстан Республикасының астанасы - Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы - Астана қаласы деп қайта атау туралы" 1998 жылғы 6 мамырдағы N 3941 U983941_ Жарлықтарын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiнiң Ақмола облысы бойынша Жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы" мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)" "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiнiң Астана қаласы бойынша Жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы" мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)" деп қайта аталсын.
Ескерту. Екінші және үшінші бөлімнің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi