О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1998 г. № 278
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1998 г. № 624
В целях поддержания развития инфраструктуры столицы Республики Казахстан города Астаны Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1998 г. № 278 P980278_ "О мерах по привлечению средств для финансирования проекта реконструкции аэропорта в г. Акмоле" следующие изменение и дополнения:
в названии и тексте слова "г. Акмоле", "г. Акмолы" заменить словами "г. Астане", "г. Астаны";
название после слова "аэропорта" дополнить словами "и развития инфраструктуры";
подпункт 1 пункта 2 после слова "аэропорта" дополнить словами "и развития инфраструктуры";
подпункт 1 пункта 3 после слова "аэропорта" дополнить словами "и развития инфраструктуры".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 сәуiрдегi N 278 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 шiлдедегi N 624
Қазақстан Республикасының астанасы Астана қаласының инфрақұрылымын дамытуды қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ақмола қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасын қаржыландыру үшiн қаражат тарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 сәуiрдегi N 278 P980278_ қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
атауындағы және мәтiнiндегi "Ақмола қаласындағы", "Ақмола
қаласының" деген сөздер "Астана қаласындағы" , "Астана қаласының"
деген сөздермен ауыстырылсын;
атауындағы "қаласындағы" деген сөзден кейiн "инфрақұрылымды
дамыту және" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармағының 1-тармақшасындағы "қаласындағы" деген сөзден кейiн
"инфрақұрылымды дамыту және" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармағының 1-тармақшасындағы "қаласындағы" деген сөзден кейiн
"инфрақұрылымды дамыту және" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi