О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 17 и от 19 февраля 1998 года № 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1998 года № 786
Правительство Республики Казахстан Постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнение:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 января
1998 года № 17 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1998 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1998 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строки, порядковый номер 32, исключить;
2) дополнить строками, порядковый номер 44-1, следующего содержания:
"44-1   О труде   Минюст            август, сентябрь, октябрь".
Минтрудсоцзащиты
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6
августа 1999 г. N 1108
P991108_
)
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 және 1998 жылғы 19 ақпандағы N 119 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 18 тамыздағы N 786
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарына:
1) 32-реттiк нөмiрлi жол алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы 44-1 реттiк нөмiрлi жолдармен
толықтырылсын:
"44-1 Еңбек туралы Әдiлетминi        тамыз   қыркүйек   қазан"
Еңбекәлеуметминi
2.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.06. N 1108
қаулысымен.
P991108_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi