О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1998 г. N 801
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16
января 1998 года N 17 "
P980017_
О Плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 1998 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 20, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 41б, следующего содержания:
"41б    "О внесении изменений и           Минфин   июнь  июль  август
дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан, имеющий
силу Закона, "О таможенном деле
в Республике Казахстан"                               ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 26 тамыздағы N 801
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына
P980017_
мынадай
өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 20-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 41б-жолмен толықтырылсын:
"41б "Қазақстан Республикасын.   Қаржыминi   маусым  шiлде   тамыз
дағы кеден iсi туралы"
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Заң күшi бар
Жарлығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi