О мерах по обеспечению тепловой энергией города Кокшетау Северо-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1998 г. N 808
В целях обеспечения тепловой энергией города Кокшетау Северо-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к сведению информацию акима Северо-Казахстанской области об обеспечении в 1998 году финансирования строительства Кокшетауской районной котельной N 2 в сумме 52 (пятьдесят два) млн. тенге.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1998 года N 193 P980193_ "О перечне объектов производственного назначения и социальной сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета в 1998 году на безвозвратной основе" следующие изменения:
в перечне объектов производственного назначения и социальной
сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета в 1998
году на безвозвратной основе, утвержденном указанным постановлением:
1) в разделе "Сельское хозяйство":
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "552" заменить цифрой "441";
в пункте 12:
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "30" заменить цифрой "6";
в графе "Мощность" цифру "2,8" исключить;
в графе "Срок ввода в действие (год)" цифру "1998" исключить;
в пункте 13:
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "35" заменить цифрой "7";
в графе "Мощность" цифру "3,5" исключить;
в графе "Срок ввода в действие (год)" цифру "1998" исключить;
в пункте 14:
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "35" заменить цифрой "7";
в графе "Мощность" цифру "3,5" исключить;
в графе "Срок ввода в действие (год)" цифру "1998" исключить;
в пункте 15:
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "35" заменить цифрой "7";
в графе "Мощность" цифру "3" исключить;
в графе "Срок ввода в действие (год)" цифру "1998" исключить;
в пункте 17:
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "5" заменить цифрой "2";
в графе "Мощность" цифру "3" исключить;
в графе "Срок ввода в действие (год)" цифру "1998" исключить;
2) в разделе "Коммунальное строительство":
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "347" заменить цифрой "458";
по строке "Расширение и реконструкция районной котельной N 2,
г. Кокшетау":
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1998 года (млн.
тенге)" цифру "347" заменить цифрой "458";

Солтүстiк Қазақстан облысының Көкшетау қаласын жылу энергиясымен қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 26 тамыздағы N 808
Солтүстiк Қазақстан облысының Көкшетау қаласын жылу энергиясымен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң 1998 жылы Көкшетау аудандық N 2 қазандығының құрылысын 52 (елу екi) млн. теңгеге қаржыландыруды қамтамасыз ету туралы ақпараты назарға алынсын.
2. "1998 жылы республикалық бюджеттiң есебiнен қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын өндiрiстiк мақсаттағы және әлеуметтiк салалар объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 10 наурыздағы N 193 P980193_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 1998 жылы республикалық
бюджеттiң есебiнен қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын өндiрiстiк
мақсаттағы және әлеуметтiк салалар объектiлерiнiң тiзбесiнде:
1) "Ауыл шаруашылығы" деген тарауда;
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн. теңге)"
деген бағандағы "552" деген сан "441" деген санмен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн. теңге)"
деген бағандағы "30" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
"Қуаты" деген бағандағы "2,8" деген сан алынып тасталсын;
"Iске қосылу мерзiмi (жыл)" деген бағандағы "1998" деген сан
алынып тасталсын;
13-тармақта:
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн.теңге)"
деген бағандағы "35" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"Қуаты" деген бағандағы "3,5" деген сан алынып тасталсын;
"Iске қосылу мерзiмi (жыл)" деген бағандағы "1998" деген сан
алынып тасталсын;
14-тармақта:
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн. теңге)"
деген бағандағы "35" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"Қуаты" деген бағандағы "3,5" деген сан алынып тасталсын;
"Iске қосылу мерзiмi (жыл)" деген бағандағы "1998" деген сан
алынып тасталсын;
15-тармақта:
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн. теңге)"
деген бағандағы "35" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"Қуаты" деген бағандағы "3" деген сан алынып тасталсын;
"Iске қосылу мерзiмi (жыл)" деген бағандағы "1998" деген сан
алынып тасталсын;
17-тармақта:
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн.теңге)" деген бағандағы "5" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын;
"Қуаты" деген бағандағы "3" деген сан алынып тасталсын;
"Iске қосылу мерзiмi (жыл)" деген бағандағы "1998" деген сан алынып тасталсын;
2) "Коммуналдық құрылыс" деген тарауда:
"1998 жылға баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн.теңге)"
деген бағандағы "347" деген сан "458" деген санмен ауыстырылсын;
"N 2 аудандық қазандықты кеңейту және қайта жаңарту, Көкшетау
қаласы" деген жолдарда:
"1998 жылғы баға бойынша күрделi қаржының көлемi (млн.теңге)"
деген бағандағы "347" деген сан "458" деген санмен ауыстырылсын;

в графе "Мощность" цифру "100" заменить цифрой "200".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қуаты" деген бағандағы "100" деген сан "200" деген санмен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi