О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 года № 1226
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 897. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 года № 1226 "О вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996г., № 41, ст. 387) следующие изменение и дополнение:
в приложении к указанному постановлению "Перечень контрольно-пропускных пунктов, подлежащих строительству на таможенных границах Республики Казахстан в 1997-1998 годах":
строки, порядковые номера 31, 39, исключить;
дополнить разделом следующего содержания:
"Акмолинская область
44. Кызылжар    - 1998
45. Ак жол      - 1998"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 16 қыркүйек N 897. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысына  (Қазақстан  Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 41, 387-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға "Қазақстан Республикасының кеден шекараларында 1997-98 жылдары салуға жататын бақылау-өткізу пункттерінің тізбесі" деген қосымшада:
реттік нөмірі 31, 39-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы тараумен толықтырылсын:
"Ақмола облысы
44. Қызылжар       - 1998
45. Ақжол          - 1998".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі