О составе Комиссии по Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1998 года N 1086. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 июля 2000 года N 1074 ~P001074
В связи с проведением в 1998 году конкурса на соискание Государственной молодежной премии "Дарын" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав Комиссии по Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 года № 983 P960983_ "О Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996., № 33, ст. 311) следующее изменение:
пункт 2 признать утратившим силу.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 1998 г. № 1086
Состав
Комиссии по Государственной молодежной премии
"Дарын" Правительства Республики Казахстан
Сарсенбаев Алтынбек     - Министр информации и общественного согласия
Сарсенбаевич              Республики Казахстан, председатель
Абулгазин Данияр        - вице-Министр финансов Республики Казахстан,
Рустемович                заместитель председателя
Калетаев Дархан         - начальник отдела молодежной политики
Аманович                  Министерства информации и общественного
согласия Республики Казахстан,
ответственный секретарь
Секция науки, техники и архитектуры
Жоламанов Рустем         - президент Института развития Казахстана
Кабидуллаевич              (по согласованию)
Кожахметов Султанбек     - вице-Президент по естественным наукам
Мырзахметович              Министерства науки-Академии наук
Республики Казахстан
Кошанов Аманжол          - вице-Президент по гуманитарным и
Кошанович                  общественным
наукам Министерства науки-Академии наук
Республики Казахстан
Кусаинов Хаслан          - советник Председателя Агентства по
Камекович                  стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
Ибраев Бек            - член союза архитекторов Республики Казахстан
Ануарбекович               (по согласованию)
Сапаргалиев Гайрат       - директор Института государства и права
Сапаргалиевич             Министерства науки-Академии наук Республики
Казахстан
Секция культуры, искусства, литературы
журналистики и спорта
Андриасян Рубен          - главный режиссер Государственного русского
Суренович                  академического театра им. Лермонтова
Есдаулетов Улыгбек       - член правления Союза писателей Казахстана
Оразбаевич                 (по согласованию)
Жетписбаев Кадыр         - главный режиссер Казахского
Рахимбаевич                музыкально-драмматического театра
им. К.Куанышбаева
Жунусбаев Несип          - главный редактор газеты "Спорт"
Жунусбаевич
Касеинов Дюсен          - Председатель Комитета культуры Министерства
Курабаевич                 образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан
Темирхан Медетбек        - секретарь Союза писателей Казахстана
(по согласованию)
Мухамеджанов Тулеген     - заместитель акима г. Астаны
Мухамеджанович
Мусаходжаева Айман       - ректор Казахской национальной академии
Кожабековна                музыки
Михайлов Валерий         - главный редактор газеты "Казахстанская
Федорович                  правда"
Тлеухан Бекболат         - преподаватель Алматинской государственной
Канаевич                   консерватории им. Курмангазы
Турлыханов Даулет        - депутат Мажилиса Парламента Республики
Болатович                  Казахстан (по согласованию)
Оператор:       А.Е. Турсынова
Специалист:     Э.А. Жакупова

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы жөнiндегi комиссиясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 27 қазан N 1086. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.07.14. N 1074 қаулысымен
1998 жылы "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын алуға конкурс өткiзуге байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметi "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы жөнiндегi комиссиясының қоса берiлiп отырған құрамы бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 тамыздағы N 943 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 жыл, N 38, 311-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың күшi жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 27 қазандағы
N 1086 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын"
мемлекеттiк жастар сыйлығы жөнiндегi комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Сәрсенбаев                - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Алтынбек Сәрсенбайұлы       және қоғамдық келiсiм министрi,
төраға
Әбiлғазин                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Данияр Рүстемұлы            вице-министрi, төрағаның орынбасары
Көлетаев                  - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Дархан Аманұлы              және қоғамдық келiсiм министрлiгi
жастар саясаты бөлiмiнiң бастығы,
жауапты хатшы
Ғылым, техника және архитектура секциясы
Жоламанов                 - Қазақстан Даму институтының
Рүстем Қабдиоллаұлы         президентi (келiсiм бойынша)
Қожахметов                - Қазақстан Республикасы Ғылым
Сұлтанбек Мырзахметұлы      министрлiгi - Ғылым Академиясының
жаратылыстану ғылымдары жөнiндегi
вице-президентi
Қошанов                   - Қазақстан Республикасы Ғылым
Аманжол Қошанұлы            министрлiгi - Ғылым Академиясының
гуманитарлық және қоғамдық
ғылымдар жөнiндегi вице-президентi
Құсайнов                  - Қазақстан Республикасының
Хасиан Қамекұлы             Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi агенттiгi
төрағасының кеңесшiсi (келiсiм
бойынша)
Ыбыраев                   - Қазақстан Республикасы
Бек Әнуарбекұлы             Сәулеткерлер одағының мүшесi
(келiсiм бойынша)
Сапарғалиев               - Ғылым министрлiгi - Ғылым
Ғайрат Сапарғалиұлы         академиясы мемлекет және құқық
институтының директоры, заң
ғылымдарының докторы
Мәдениет, өнер, әдебиет, журналистика және
спорт секциясы
Андриасян                 - Лермонтов атындағы мемлекеттiк
Рубен Суренович             академиялық орыс театрының бас
режиссерi
Есдаулетов                - Қазақстан Жазушылар одағының
Ұлықбек Оразбайұлы          басқарма мүшесi (келiсiм бойынша)
Жетпiсбаев                - Қуанышбаев атындағы сазды
Қадыр Рахымбайұлы           драмалық театрдың бас режиссерi
Жүнiсбаев                 - "Спорт" газетiнiң бас редакторы
Несiп Жүнiсбайұлы
Қасейiнов                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм,
Дүйсен Қорабайұлы           мәдениет және денсаулық сақтау
министрлiгi Мәдениет комитетiнiң
төрағасы
Темiрхан Медетбек         - Қазақстан Жазушылар одағының
хатшысы (келiсiм бойынша)
Мұхамеджанов              - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Төлеген Мұхамеджанұлы
Мұсаходжаева              - Қазақ ұлттық музыка
Айман Қожабекқызы           академиясының ректоры
Михайлов                  - "Казахстанская правда" газетiнiң
Валерий Федорович            бас редакторы
Тiлеухан                  - Құрманғазы атындағы Алматы
Бекболат Қанайұлы           мемлекеттiк консерваториясының
оқытушысы
Тұрлыханов                - Қазақстан Республикасы Парламентi
Даулет Болатұлы             Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм
бойынша)