О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1998 г. N 1127. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 апреля 2005 г. N 297 (P050297)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 998 "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей" следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению "Правила организации закупки зерна урожая 1997/98 года":
абзац второй пункта 2 дополнить словами "и зерна сельскохозяйственных товаропроизводителей".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 4 қараша N 1127. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.04. N 297 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1998 жылғы 5 қазандағы  N 998  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулыға "1997/1998 жылғы егіннің астығын сатып алуды ұйымдастырудың тәртібі" деген 1-қосымшада:
2-тармақтың екінші абзацы "және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерінің астығы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі