О распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1140. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 1999 г. N 273 ~P990273
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить распределение обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан (прилагается).
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998г. № 244 P980244_ "О распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 1998 года № 1140
Распределение обязанностей
между Премьер-Министром и заместителями
Премьер-Министра Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан
Балгимбаев Н.У.
Непосредственное руководство деятельностью Правительства.
Представление Правительства в отношениях с Президентом, Парламентом,
Конституционным Советом, Верховным Судом, Генеральной Прокуратурой и
другими государственными органами.
Общее руководство реализацией Программы действий Правительства
Республики Казахстан на 1998-2000 годы.
Координация осуществления правовой и военной реформы и действий
правоохранительных органов.
Вопросы кадров.
Первый заместитель Премьер-Министра -
Председатель Государственного комитета
Республики Казхстан по инвестициям
Джандосов У.А.
Вопросы улучшения инвестиционного и препринимательского (делового)
климата, развития малого бизнеса.
Координация осуществления пенсионной реформы и реформы обязательного
медицинского страхования.
Координация осуществления реформы государственной службы и
информатизации государственных органов.
Вопросы развития конкурентных рынков и регулирования естественных
монополий.
Вопросы макроэкономики и финансовой сферы.
Координация взаимодействия с международными финансовыми и
экономическими организациями, включая Всемирную торговую организацию.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Карибжанов Ж.С.
Координация взаимоотношений со странами СНГ и их интеграционным
объединениями.
Координация реформ в аграрном секторе экономики.
Вопросы обеспечения потребностей страны в природном газе.
Вопросы организации проведения переписи населения.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Павлов А.С.
Координация осуществления фискальной политики.
Координация осуществления реформы трудовых отношений.
Вопросы эффективного использования и приватизации государственной
собственности, реорганизации крупных промышленных предприятий.
Контроль за созданием и реализацией системы адресной социальной помощи.
Вопросы регионального развития.
Вопросы совершенствования государственной статистики и бухгалтерского
учета.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Турсумбаев Б.М.
Координация осуществления реформы жилищно-коммунальной сферы.
Координация осуществления программ борьбы с туберкулезом и по
вакцинации населения.
Вопросы борьбы с наркоманией и наркобизнесом.
Вопросы миграционной и демографической политики.
Вопросы стабилизации и развития малых городов.
Координация работы по развитию города Астаны.
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 9 қараша N 1140. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.03.19. N 273 қаулысымен. ~P990273
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлу бекітілсін. (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі және Премьер-Министрдің орынбасарлары арасында міндеттерді бөлу туралы" 1998 жылғы 20 наурыздағы N 244 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
9 қарашадағы
N 1140 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен
Премьер-Министрі орынбасарларының
арасында міндеттерді бөлу
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Н.Ө.Балғымбаев
Үкіметтің қызметіне тікелей басшылық жасау Президентпен,
Парламентпен, Конституциялық Кеңеспен, Жоғарғы Сотпен, Бас Прокуратурамен
және басқа да мемлекеттік органдармен қарым-қатынаста Үкіметті білдіру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998-2000 жылдарға арналған
іс-қимыл бағдарламасын іске асыруға жалпы басшылық.
Құқықтық және әскери реформаларды және құқық қорғау органдарының
іс-қимылдарын жүзеге асыруды үйлестіру:
Кадр мәселелері.
Премьер-Министрдің бірінші орынбасары -
Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөніндегі
мемлекеттік комитетінің төрағасы О.Ә. Жандосов
Инвестициялық және кәсіпкерлік (іскерлік) ахуалды жақсарту, шағын
бизнесті дамыту мәселелері.
Зейнеткерлік реформасы мен міндетті медициналық сақтандыру реформасын
жүзеге асыруды үйлестіру.
Мемлекеттік қызмет және мемлекеттік органдарды ақпараттандыру
реформаларын жүзеге асыруды үйлестіру.
Бәсекелес рыноктарды дамыту және табиғи монополияларды реттеу
мәселелері.
Макроэкономика және қаржы салалары мәселелері.
Дүниежүзілік сауда ұйымын қоса алғанда, халықаралық қаржы және
экономикалық ұйымдармен өзара іс-қимылды үйлестіру.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Ж.С. Кәрібжанов
ТМД елдерімен және олардың интеграциялық бірлестіктерімен өзара
қатынастарды үйлестіру.
Экономиканың аграрлық секторындағы реформаларды үйлестіру.
Елдің табиғи газға сұранысын қамтамасыз ету мәселелері.
Халық санағын жүргізуді ұйымдастыру мәселелері.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
А.С.Павлов
Фискальдық саясатты жүзеге асыруды үйлестіру.
Еңбек қатынастары реформаларын жүзеге асыруды үйлестіру.
Мемлекеттік меншікті тиімді пайдалану және жекешелендіру, ірі
өнеркәсіп кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру мәселелері.
Атаулы әлеуметтік көмек жүйелерінің құрылуы мен іске асырылуына
бақылау жасау.
Аймақтық даму мәселелері.
Мемлекеттік статистика мен бухгалтерлік есепті жетілдіру мәселелері.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Б.М. Тұрсымбаев
Тұрғын үй-коммуналдық реформаларды жүзеге асыруды үйлестіру.
Туберкулезге қарсы күрес және халықты егу жөніндегі бағдарламаларды
жүзеге асыруды үйлестіру.
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес мәселелері.
Көші-қон және демографиялық саясат мәселелері.
Шағын қалаларды тұрақтандыру және дамыту мәселелері.
Астана қаласын дамыту жөніндегі жұмыстарды үйлестіру.