О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1992 года № 152
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1998 года № 1209. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2024 года № 601.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.07.2024 № 601 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1992 года № 152 P920152_ "Об утверждении инструкции о порядке и размерах возмещения расходов и выплаты вознаграждения лицам в связи с их вызовом в органы дознания, предварительного следствия, прокуратуры или в суд" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., № 6, ст.107) следующие изменения:
в Инструкции о порядке и размерах возмещения расходов и выплаты вознаграждения лицам в связи с их вызовом в органы дознания, предварительного следствия, прокуратуры или в суд, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 6 слова "25 рублей в сутки в г. Алма-Ате и 20 рублей" заменить
словами "одной второй месячного расчетного показателя";
в пункте 7 слова "от 6 до 7 руб. 50 коп." заменить словами "одной десятой
месячного расчетного показателя";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
слова "181 руб. 30 коп." заменить словами "пять месячных расчетных
показателей";
слова "7 руб. 55 коп." и "4 руб. 53 коп." заменить словами "одной десятой
месячного расчетного показателя";
в абзаце пятом:
слова "123 руб. 40 коп." заменить словами "одной второй месячного
расчетного показателя";
слова "5 руб. 15 коп." и "3 руб. 09 коп." заменить словами "одной десятой
месячного расчетного показателя";
в абзаце седьмом:
слова "5 руб. 80 коп. до 6 руб. 60 коп." заменить словами "одной десятой
месячного расчетного показателя".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 25 ақпандағы N 152 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 30 қараша N 1209
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Азаматтарды анықтау, алдын-ала тергеу, прокуратура органдарына немесе сотқа шақыруға байланысты олардың шығындарын өтеу мен оларға сыйақы төлеудің тәртібі мен мөлшері туралы нұсқауды бекіту туралы" 1992 жылғы 25 ақпандағы N 152 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 6, 107-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтарды анықтау, алдын-ала тергеу, прокуратура органдарына немесе сотқа шақыруға байланысты олардың шығындарын өтеу мен оларға сыйақы төлеудің тәртібі мен мөлшері туралы нұсқауда:
6-тармақтағы "Алматы қаласына тәулігіне 25 сом және 20 сом" деген сөздер "айлық есепті көрсеткіштің екіден бірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "6 сомнан 7 сом 50 тиынға" деген сөздер "айлық есепті көрсеткіштің тоғыздан біріне" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақта:
төртінші абзацта:
"181 сом 30 тиын" деген сөздер "5 айлық есепті көрсеткіш" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7 сом 55 тиын" және "4 сом 53 тиын" деген сөздер "айлық есепті көрсеткіштің оннан бірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"123 сом 40 тиын" деген сөздер "айлық есепті көрсеткіштің екіден бірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"5 сом 15 тиын" және 3 сом 09 тиын" деген сөздер "айлық есепті көрсеткіштің оннан бірі" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"5 сом 80 тиыннан 6 сом 60 тиынға дейін" деген сөздер "айлық есепті көрсеткіштің тоғыздан біріне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі