О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 1218
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
16 января 1998 года № 17
P980017_
"О плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 1998 год, утвержденному указанным постановлением:
строку, порядковый номер 48, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 1 желтоқсан N 1218
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 P980017_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарынан:
реттік нөмірі 48-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі