О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 года № 1170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 1253. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 316.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2023 № 316.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от
23 августа 1995 года № 1170
P951170_
"Об организации международных
авиаперевозок в аэропортах Республики Казахстан по временной схеме" (САПП
Республики Казахстан, 1995г., № 29, ст. 352) следующее дополнение:
в пункте 2 после слова "Павлодара" дополнить словом "Петропавловска".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 7 желтоқсан N 1253. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2023 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық авиатасымалдарын уақытша схема бойынша ұйымдастыру туралы" 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 P951170_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 352-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақтағы "Павлодар" деген сөзден кейін "Петропавл" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі