О проведении республиканского совещания работников агропромышленного комплекса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1998 года № 1265
В целях реализации Послания Президента страны народу Казахстана «Казахстан - 2030» и выработки мер по дальнейшему углублению экономических реформ на селе Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 22 декабря 1998 года в городе Астане республиканское совещание работников агропромышленного комплекса.
2. Утвердить прилагаемые:
состав комиссии по подготовке и проведению республиканского совещания работников агропромышленного комплекса;
контингент участников республиканского совещания работников агропромышленного комплекса.
3. Министерству финансов Республики Казахстан за счет ассигнований, предусмотренных на финансирование мероприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в 1998 году, выделить средства для проведения совещания согласно смете расходов.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить проведение совещания, размещение, прием и отправку его участников.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры по обеспечению безопасности движения автотранспорта, обслуживающего участников республиканского совещания.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер- Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от «9» декабря 1998 года № 1265
Состав
комиссии по подготовке и проведению республиканского совещания
работников агропромышленного комплекса
Нуркиянов Толеухан                 - Министр сельского хозяйства Республики
Муратканович                         Казахстан, председатель
Аблязов Мухтар                     - Министр энергетики, индустрии и
Кабулович                            торговли Республики Казахстан
Буркитбаев Серик                   - Министр транспорта и коммуникаций
Минаварович                          Республики Казахстан
Жолшибеков Амзебек                 - заместитель заведующего организационно-
Рысбекович                           контрольным Отделом Администрации
(по согласованию)                    Президента Республики Казахстан
Жексембин Борибай                  - государственный инспектор
Бикожаевич                           организационно-контрольного Отдела
(по согласованию)                    Администрации Президента Республики
Казахстан
Джаксыбеков Адильбек               - аким города Астаны
Рыскельдинович
Кешубаев Галиаусат                 - заместитель Руководителя Канцелярии
Каирбекович                          Премьер-Министра Республики Казахстан
Умербаев Адилхан                   - заведующий Отделом организации
Абдрахманович                        контроля и безопасности Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Ертлесова Жаннат                   - первый вице-Министр финансов
Джургалиевна                         Республики Казахстан
Отаров Кадырхан                    - вице-Министр сельского хозяйства
Махмутович                           Республики Казахстан
Отто Иван Иванович                 - вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Ваисов Мерей Курманович            - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Сатыбалдин Азимхан Абылхаирович    - Генеральный директор Национального
академического центра аграрных
исследований
Косунов Торебек Олжабаевич         - Председатель Комитета лесного, рыбного
и охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Оспанов Бахыт Сагындыкович         - Председатель Комитета по управлению
земельными ресурсами Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Сарсембеков Тулеген Таджибаевич    - Председатель Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Турсункулов Шахайдар               - Председатель Комитета ветеринарии
Жорабекович                          Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Ермекбаев Куаныш Ермекбаевич       - заведующий Отделом документационного
обеспечения Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Касумов Борис Ибрагимович          - вице-президент Национальной Федерации
фермеров Казахстана
Утвержден
Постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 1998 года № 1265
Контингент
участников республиканского совещания работников
агропромышленного комплекса
____________________________________________________________________________
Область         !Акимы областей !Руководители!Акимы районов!Руководители
!и их заместите-!областных   !и городов,   !и члены
!ли             !агропромыш- !имеющих сель-!сельхозфор -
!               !лен. орга - !ские округа  !мирований,
!               !нов         !             !крест. (фер-
!               !            !             !мерских) хо-
!               !            !             !зяйств и др.
!               !            !             !агроформиро-
!               !            !             !ваний
----------------------------------------------------------------------------
Акмолинская          !         2     !      2     !     14      !      33
----------------------------------------------------------------------------
Актюбинская          !         2     !      2     !     13      !      15
----------------------------------------------------------------------------
Алматинская          !         2     !      4     !     16      !      20
----------------------------------------------------------------------------
Атырауская           !         2     !      2     !      7      !       4
----------------------------------------------------------------------------
В-Казахстанская      !         2     !      4     !      18     !       20
----------------------------------------------------------------------------
Жамбылская           !         2     !      3     !       10    !       11
----------------------------------------------------------------------------
З-Казахстанская      !         2     !      4     !       12    !       7
----------------------------------------------------------------------------
Карагандинская       !         2     !      4     !       9     !      10
----------------------------------------------------------------------------
Кызылординская       !         2     !      3     !       7     !      10
----------------------------------------------------------------------------
Костанайская         !         2     !      3     !      17     !      33
----------------------------------------------------------------------------
Мангистауская        !         2     !      3     !       4     !      4
----------------------------------------------------------------------------
Павлодарская         !         2     !      4     !       12    !      12
----------------------------------------------------------------------------
С-Казахстанская      !         2     !      4     !       16    !      33
----------------------------------------------------------------------------
Ю-Казахстанская      !         2     !      3     !       15    !      20
----------------------------------------------------------------------------
г. Астана            !         1     !      1     !             !
----------------------------------------------------------------------------
г. Алматы            !         1     !      1     !             !
----------------------------------------------------------------------------
Ученые и руководители!               !            !             !
с/х ВУЗов            !               !            !             !
---------------------------------------------------------------------------
Работники республи-  !               !            !             !
канских органов      !               !            !             !
----------------------------------------------------------------------------
Итого                !        30     !     47     !     170     !    232
____________________________________________________________________________
Продолжение таблицы
человек
____________________________________________________________________________
в том числе:                          !Итого !Имеется !Из них будут!Всего!
----------------------------------------!      !сельских!приглашены  !     !
Руково-!Руково-!Фермеры!Руково-!Рыночные!      !аульных !            !     !
дители !дители !(крест.!дители !инфра-  !      !округов !            !     !
сель  -!пере - !х-ва)  !зерно- !структу-!      !        !            !     !
хозфор-!раб.   !       !вых    !ры      !      !        !            !     !
мирова-!пред - !       !компа- !        !      !        !            !     !
ний    !приятий!       !ний    !        !      !        !            !     !
---------------------------------------------------------------------------!
22  !   1   !   5   !   2   !  3     !  51  !  183   !     47     ! 98  !
---------------------------------------------------------------------------!
9   !   1   !   3   !   1   !   1    !  32  !  107   !     16     1 48  !
---------------------------------------------------------------------------!
10   !   1   !   5   !   2   !    2   1  42  !  233   !     50     ! 92  !
---------------------------------------------------------------------------!
3   !       !   1   !       !        !  15  !   52   !      7     ! 22  !
---------------------------------------------------------------------------!
9   !   1   !    7  !   1   !    2   !  44  !  230   !     50     ! 94  !
---------------------------------------------------------------------------!
6   !    1  !    3  !       !    1   !  26  !  79    !     22     ! 48  !
---------------------------------------------------------------------------!
3   !    1  !    2  !       !    1   !  25  !  151   !    30      ! 55  !
---------------------------------------------------------------------------!
6   !    1  !    2  !       !   1    !  25  !   132  !    40      ! 65  !
---------------------------------------------------------------------------!
6   !    1  !    2  !       !   1    !  22  !   77   !    11      ! 33  !
---------------------------------------------------------------------------!
21   !    1  !    5  !   3   !    3   !  55  !  272   !    48      ! 103 !
---------------------------------------------------------------------------!
3   !       !    1  !       !        !  13  !   26   !     4      ! 17  !
---------------------------------------------------------------------------!
7   !   1   !    3  !   1   !        !   30 !  146   !    42      ! 72  !
---------------------------------------------------------------------------!
20   !    1  !    5  !   5   !    2   !   55 !  194   !    59      ! 114 !
---------------------------------------------------------------------------!
9    !   1   !    7  !       !    3   !   40 !  174   !    33      !  73 !
---------------------------------------------------------------------------!
!       !       !       !        !   2  !        !            !  2  !
---------------------------------------------------------------------------!
!       !       !       !        !   2  !        !            !  2  !
---------------------------------------------------------------------------!
!       !       !       !        !      !        !            !     !
!       !       !       !        !      !        !            !  17 !
---------------------------------------------------------------------------!
!       !       !       !        !      !        !            !     !
!       !       !       !        !      !        !            ! 229 !
---------------------------------------------------------------------------!
134   !   12  !   51  !   15  !   20   !  479 ! 2056   !    459     ! 1184!
___________________________________________________________________________!
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің Республикалық кеңесін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 9 желтоқсан N 1265
Ел Президентінің Қазақстан халқына "Қазақстан-2030" Жолдауын жүзеге асыру және селодағы экономикалық реформаларды одан әрі тереңдету жөнінде шаралар әзірлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1998 жылғы 22 желтоқсанда Астана қаласында агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық кеңесі өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған:
агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық кеңесін дайындау және өткізу жөніндегі комиссияның құрамы;
агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кеңесіне қатысушылардың құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1998 жылы Ауыл шаруашылығы министрлігінің іс-шараларын қаржыландыруға көзделген қаржының есебінен шығыстардың сметасына сәйкес кеңесті өткізу үшін қаражат бөлсін.
4. Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлігі кеңесті
өткізуді, оған қатысушыларды орналастыруды, қабылдауды және жөнелтуді
қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі республикалық
кеңеске қатысушыларға қызмет көрсететін автокөлік қозғалысының
қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1265 қаулысымен бекітілген
Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің республикалық
кеңесін дайындау және өткізу жөніндегі комиссияның
Құрамы
Нұрқиянов Төлеухан       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұратқанұлы                шаруашылығы министрі, төраға
Әблязов Мұхтар           - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Қабылұлы                   индустрия және сауда министрі
Бүркітбаев Серік         - Қазақстан Республикасының Көлік және
Мінуәрұлы                  коммуникациялар министрі
Жолшыбеков Әмзебек       - Қазақстан Республикасының Президенті
Рысбекұлы                  Әкімшілігінің Ұйымдастыру-бақылау бөлімі
меңгерушісінің орынбасары (келісім бойынша)
Жексембин                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бөрібай Биқожаұлы          Әкімшілігі Ұйымдастыру-бақылау бөлімінің
мемлекеттік инспекторы (келісім бойынша)
Жақсыбеков Әділбек       - Астана қаласының әкімі
Рыскелдіұлы
Кешубаев Ғалиаусат       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қайырбекұлы                Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Өмірбаев Әділхан         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әбдірахманұлы              Министрінің Кеңсесі Ұйымдастыру, бақылау
және қауіпсіздік бөлімінің меңгерушісі
Ертілесова Жанат         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жұрғалиқызы                бірінші вице-министрі
Отаров Қәдірхан          - Қазақстан Республикасының Ауыл
Махмұтұлы                  шаруашылығы вице-министрі
Отто Иван Иванович       - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
вице-министрі
Уәйісов Мерей            - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы                  вице-министрі
Сатыбалдин Әзімхан       - Аграрлық зерттеулер ұлттық академиялық
Әбілхайырұлы               орталығының бас директоры
Қосынов Төребек          - Қазақстан Республикасының Ауыл
Олжабайұлы                 шаруашылығы министрлігі Орман, балық және
аңшылық шаруашылығы комитетінің төрағасы
Оспанов Бақыт            - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сағындықұлы                шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын
басқару жөніндегі комитетінің төрағасы
Сәрсембеков Төлеген      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Тәжібайұлы                 шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
жөніндегі комитетінің төрағасы
Тұрсынқұлов Шахайдар     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Жорабекұлы                 шаруашылығы министрлігі Мал дәрігерлігі
комитетінің төрағасы
Ермекбаев Қуаныш         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ермекбайұлы                Министрінің Кеңсесі Құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі
Қасымов Борис            - Қазақстан фермерлері ұлттық
Ибрагимұлы                 федерациясының вице-президенті
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1265 қаулысымен
бекітілген
Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің кеңесіне қатысушылардың құрамы
__________________________________________________________________________
|        |Облыс|Облыс|Аудан|Ауыл  | оның ішінде          |Жи |Се-|Ол-|Барлы
|Облыстар|әкім-|тық  |дар  |шаруа-|______________________|ыны|ло-|ар-|ғы
|        |дері |агро |мен  |шылығы|Ауыл|Қай-|Фер-|Ас-|Ры-|   |лық|дан|
|        |мен  |өнер |село-|құра- |ша- |та  |мер-|тық|нок|   |ау-|ша-|
|        |олар-|кәсіп|лық  |лымда-|руа-|өң- |лер |ком|тық|   |ыл-|қы-|
|        |дың  |орган|округ|рының |шылы|деу |(ша-|па-|инф|   |дық|ры-|
|        |орын-|дары-|тері |шаруа-|-ғы |кә- |руа |ния|ра-|   |ок-|ла-|
|        |басар|ның  |бар  |(фер- |құ- |сіп-|қо- |ла-|құр|   |руг|ты-|
|        |лары |басшы|қала-|мер-  |рал-|орын|жа- |ры-|-ыл|   |тер|ны |
|        |     |лары |лард.|лік)  |-ым |да- |лық-|ның|ым-|   |   |   |
|        |     |     |ың әк|қожа  |дары|ры- |тары|бас|дар|   |   |   |
|        |     |     |імде.|лықта-|ның |ның |ры) |шы-|   |   |   |   |
|        |     |     |рі   |рының |бас-|бас-|    |ла-|   |   |   |   |
|        |     |     |     |шы-   |шы- |шы- |    |ры |   |   |   |   |
|        |     |     |     |басқа |лары|лары|    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |да аг-|    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |ро құ-|    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |ралым-|    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |дардың|    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |басшы-|    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |лары  |    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |мен   |    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |мүше- |    |    |    |   |   |   |   |   |
|        |     |     |     |лері  |    |    |    |   |   |   |   |   |
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|_ _|___|_ _|___|___|
|Ақмола  |  2  |   2 |  14 |  33  | 22 |  1 |  5 | 2 | 3 | 51|183|47 |98
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|__ |___|__ |_
|Ақтөбе  |  2  |   2 |  13 |  15  |  9 |  1 |  3 | 1 | 1 | 32|107|16 |48
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|__ |_
|Алматы  |  2  |   4 |  16 |  20  | 10 |  1 |  5 | 2 | 2 | 42|233|50 |92
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|__ |
|Атырау  |  2  |   2 |   7 |   4  |  3 |    |  1 |   |   | 15| 52|7  |22
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|__ |___|__ |___|__ |
|Шығыс   |  2  |   4 |  18 |  20  |  9 |  1 |  7 | 1 | 2 | 44|230|50 |94
|Қазақстан     |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|__ |___|__ |___|_  |
|Жамбыл  |  2  |   3 |  10 |  11  |  6 |  1 |  3 |   | 1 | 26|79 |22 |48
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|_  |
|Батыс   |  2  |   4 |  12 |  7   |  3 |  1 |  2 |   | 1 | 25|151|30 |55
|Қазақстан     |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|________|_____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Қарағанды|  2 |   4 |   9 |  10  |  6 |  1 |  2 |   | 1 | 25|132| 40|65
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|___|___
|Қызылорда|  2 |   3 |   7 |  10  |  6 |  1 |  2 |   | 1 | 22| 77| 11| 33
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|___|___
|Қостанай |  2 |   3 |  17 |  33  | 21 |  1 |  5 | 3 | 3 | 55|272| 48|103
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Маңғыстау|  2 |   3 |   4 |   4  |  3 |    |  1 |   |   | 13| 26|  4| 17
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Павлодар |  2 |   4 |  12 |  12  |  7 |  1 |  3 | 1 |   | 30|146| 42| 72
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Солтүстік|  2 |   4 |  16 |  33  | 20 |  1 |  5 | 5 | 2 | 55|194| 59|114
|Қазақстан|    |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Оңтүстік |  2 |   3 |  15 |  20  | 9  |  1 |  7 |   | 3 | 40|174| 33| 73
|Қазақстан|    |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Астана   |  1 |   1 |     |      |    |    |    |   |   | 2 |   |   | 2
|қаласы   |    |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|___|___
|Алматы   |  1 |   1 |     |      |    |    |    |   |   | 2 |   |   | 2
|қаласы   |    |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|Ғалымдар |    |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|_________|____|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|___|___
|мен а/ш  |    |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|жоғары оқу|   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|__________|___|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|__ |___|___
|орындары- |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|ның       |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|басшылары |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |17
|__________|___|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|___|___
|Республи- |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|калық     |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|органдар- |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|дың       |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|қызметкер-|   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |229
|лері      |   |     |     |      |    |    |    |   |   |   |   |   |
|__________|___|_____|_____|______|____|____|____|___|___|___|___|___|___
|Жиыны     |30 | 47  | 170 | 232  |134 | 12 | 51 | 15|20 |479|2056|459|1184
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.