О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 г. № 1296
В целях ликвидации последствий стихийных бедствий, отмечавшихся в апреле 1998 года в Жуалынском районе Жамбылской области, а также для оказания помощи пострадавшему населению Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных на финансирование чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, акиму Жамбылской области 15 (пятнадцать) млн. тенге на погашение затрат, связанных с ликвидацией последствий чрезвычайных ситуаций, вызванных ураганным ветром и обильными осадками в Жуалынском районе, а также для оказания помощи пострадавшему населению.
2. Акиму Жамбылской области по итогам I квартала 1999 года доложить Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление в ступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 желтоқсан N 1296
1998 жылдың сәуір айында Жамбыл облысының Жуалы ауданында орын алған табиғат апатының зардаптарын жою мақсатында және зардап шеккен тұрғындарға көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға көзделген қаражаттың есебінен Жамбыл облысының әкіміне Жуалы ауданында болған дауыл мен қалың жауынның салдарынан болған төтенше оқиғалардың зардаптарын жоюға байланысты шығындарды өтеуге, сондай-ақ зардап шеккен тұрғындарға көмек көрсету үшін 15 (он бес) млн. теңге бөлінсін.
2. Жамбыл облысының әкімі 1999 жылдың 1 тоқсанының қорытындылары
бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі комитетіне
орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы баяндасын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатқа сай пайдаланылуына бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі