О наборе слушателей в Национальную Высшую Школу Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 г. N 393а
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Объявить набор слушателей в Национальную Высшую Школу Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан на одногодичный цикл обучения (1998/99 учебный год) в количестве 12 человек и на двухгодичный цикл обучения (1998/2000 учебный год) в количестве 20 человек.
Набор произвести на конкурсной основе из числа ответственных работников Администрации Президента Республики Казахстан, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, аппаратов Парламента Республики Казахстан, аппаратов Верховного Суда и иных судов Республики, аппаратов Конституционного Совета и Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, центральных исполнительных органов и ведомств, местных представительных и исполнительных органов, сотрудников Национального и государственных банков, их органов и подразделений, научных работников и аспирантов, занимающихся проблемами государственного управления и государственной службы.
2. Разрешить Национальной высшей Школе Государственного управления при Президенте Республики Казахстан произвести дополнительный набор слушателей в количестве 12 человек для обучения на платной основе - представителей государственных предприятий,
производственных кооперативов, хозяйственных товариществ,
некоммерческих организаций и других структур негосударственного
сектора.
Прием слушателей осуществить на конкурсной основе по
результатам вступительных экзаменов, а поступающих на платной основе
- по результатам собеседования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушылар қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 393a
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне бiр жылдық оқу циклына (1998/1999) оқу жылы 12 адам санында және екi жылдық оқу циклына (1998/2000 оқу жылы) 20 адам санында тыңдаушылар қабылдау жариялансын.
Қабылдау Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң, Қазақстан Республикасы Парламентi аппараттарының, Жоғары Сот және республиканың өзге де соттары аппараттарының, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi мен Орталық сайлау комиссия аппараттарының, Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдардың, орталық атқарушы органдар мен ведомстволардың, жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдардың жауапты қызметкерлерiнiң, Ұлттық және мемлекеттiк банктердiң, олардың органдары мен бөлiмшелерiнiң қызметкерлерiнiң, мемлекеттiк басқару және мемлекеттiк қызмет проблемаларымен шұғылданатын ғылыми қызметкерлер мен аспиранттардың арасынан конкурстық негiзде жүргiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Ұлттық Жоғары
Мемлекеттiк Басқару Мектебiне оқуға ақылы негiзде оқыту үшiн 12
қосымша тыңдаушыны мемлекеттiк кәсiпорындар, өндiрiстiк кооперативтер,
шаруашылық серiктестiктерi, коммерциялық емес ұйымдар мен басқа да
мемлекеттiк емес сектор өкiлдерiн қабылдауға рұқсат етiлсiн.
Тыңдаушыларды қабылдау түсу емтихандарының нәтижелерi бойынша, ал
ақылы түсушiлер әңгiмелесу нәтижелерi бойынша конкурстық негiзде
жүзеге асырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы