Об утверждении лимита штатной численности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1999 года № 87
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января
1999 года № 6
U990006_
"О структуре Правительства Республики Казахстан"
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимит штатной численности Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан в количестве 233 единицы.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.Склярова
Оператор:  Н.Мартина)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің штат санының лимитін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 5 ақпан N 87
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы
Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6
U990006_
Жарлығына
сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің штат санының
лимиті 233 адам болып бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.