О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1997 года № 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1999 года № 120
Учитывая обращение ветеранов-нефтяников Республики Казахстан и ходатайство ЗАО "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл", Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1997 года № 1749 P971749_ "О проведении юбилейной даты - 100-летия нефтяной промышленности Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 53, ст. 486) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1 слова "25 апреля" заменить словами "5 сентября";
2) в основных мероприятиях в честь 100-летия нефтяной промышленности
Казахстана, одобренных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1, в графе 3 слова "до 1 января" заменить
словами "до 1 июня";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 2 строки:
"Отснять многосерийный документальный фильм "От Карашунгула до шельфа
Каспия", посвященный истории развития нефтяной промышленности Казахстана"
изложить в следующей редакции:
"Отснять цикл видеороликов под общим названием "100 лет казахстанской
нефти";
в графе 3 слова "до 1 марта" заменить словами "март-июль";
строки, порядковые номера 3 и 4, исключить;
в строке, порядковый номер 5:
в графе 2 строки:
"Предусмотреть установку и торжественное открытие памятника-стелы на
месте первой казахстанской нефтяной скважины № 7 Карашунгул";
изложить в следующей редакции:
"Организовать установку и торжественное открытие символического знака на
месте первой нефтяной скважины № 7 Карашунгул";
в графе 3 слова "25 апреля" заменить словами "до 4 сентября";
строки, порядковые номера 6 и 7, исключить;
в строке, порядковый номер 8:
в графе 3 слова "до 1 января" заменить словами "до 1 июня";
в графе 4 строки:
"Организационная комиссия, Центральный совет ветеранов Республики
Казахстан, акимы областей"
изложить в следующей редакции:
"Организационная комиссия, ННК "Казахойл";
дополнить строками, порядковые номера 10, 11, 12, следующего
содержания:
"10 Организовать               3 сентября           Организационная
торжественное              1999 года            комиссия,
собрание в городе                               ННК "Казахойл"
Астане, пресс-
конференцию по
итогам собрания
11 Организовать в городе       5 сентября           Организационная
Атырау международную        1999 года            комиссия,
научно-практическую                              ННК "Казахойл"
конференцию "100 лет
казахстанской нефти.
Прикаспийские
нефтяные государства в
XXI веке"
12 Организовать в городе       5 сентября           Организационная
Атырау торжества,           1999 года            комиссия,
посвященные 100-летию                            ННК "Казахойл"".
казахстанской нефти
с участием
правительственных
делегаций
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1749 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 ақпан N 120
Қазақстан Республикасы мұнайшы ардагерлерінің үндеуін және "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" ЖАҚ-ның өтінішін ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан мұнай өнеркәсібінің 100 жылдығы мерейтойын өткізу туралы" 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1749  P971749_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 53, 486-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "25 сәуірі" деген сөздер "5 қыркүйегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) аталған қаулымен мақұлданған Қазақстан мұнай өнеркәсібінің 100 жылдығына арналған негізгі шараларда:
реттік нөмірі 1-жолда, 3-бағандағы "1 қаңтарына дейін" деген сөздер "1 маусымына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда:
2-бағанда:
"Қазақстан мұнай өнеркәсібінің даму тарихына арналған "Қарашұңғылдан Каспий шельфіне дейін" деген көп сериялы деректі фильм түсіру" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан мұнайына 100 жыл" деген жалпы атаумен бейнероликтер циклін түсіру";
3-бағандағы "1 наурызына дейін" деген сөздер "наурыз-шілдесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3 және 4-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 5-жолда:
2-бағанда:
"Қарашұңғыл N 7 бірінші қазақ мұнай скважинасының орнында ескерткіш-стеланы орнату мен салтанатты ашуды көздеу" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қарашұңғыл N 7 тұңғыш мұнай скважинасының орнында рәміздік белгіні орнату мен салтанатты түрде ашуды ұйымдастыру";
3-бағандағы "25 сәуірі" деген сөздер "4 қыркүйегіне дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6 және 7-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 8-жолда:
3-бағандағы "1 қаңтарына дейін" деген сөздер "1 маусымына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағандағы:
"Ұйымдастыру комиссиясы, Қазақстан Республикасы Ардагерлерінің  Орталық кеңесі, облыс әкімдері" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұйымдастыру комиссиясы, "Қазақойл" ҰМК";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 10, 11, 12-жолдармен толықтырылсын:
"10. Астана қаласында салтанатты  1999 жылдың   Ұйымдастыру
жиналыс, жиналыс                  3 қыркүйегі   комиссиясы,
қорытындылары                                  "Қазақойл" ҰМК
бойынша баспасөз
конференциясын ұйымдастыру
11. Атырау қаласында "Қазақстан    1999 жылдың  Ұйымдастыру
мұнайына - 100 жыл. Каспий      5 қыркүйегі  комиссиясы,
маңы мемлекеттері ХХІ                        "Қазақойл" ҰМК
ғасырда" атты халықаралық
ғылыми-тәжірибелік
конференция ұйымдастыру
12. Үкімет делегацияларының         1999 жылдың Ұйымдастыру
қатысуымен Атырау қаласында     5 қыркүйегі комиссиясы,
Қазақстан мұнайының 100                     "Қазақойл"
жылдығына арналған салтанат                 ҰМК".
ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі