О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1998 года № 1075
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 150
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1998 года № 1075 P981075_ "О Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации поручений Президента Республики Казахстан, высказанных в Послании народу Казахстана 30 сентября 1998 года" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 37, ст. 339) следующие изменения:
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации поручений Президента Республики Казахстан, высказанных в Послании народу Казахстана 30 сентября 1998 года, утвержденных указанным постановлением, в графе 4:
в порядковом номере 17 цифры "1998" заменить цифрами "1999";
в порядковом номере 18 слова "декабрь 1998 года" заменить словами "апрель 1999 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 қазандағы N 1075 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 ақпан N 150
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында айтылған тапсырмаларды жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі іс-шараларының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 қазандағы N 1075 P981075_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 37, 339-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің
1998 жылғы 30 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында айтылған
тапсырмаларды жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі
іс-шараларының жоспарындағы 4-бағанда:
17-реттік нөмірде "1998" деген сан "1999" деген санмен ауыстырылсын;
18-реттік нөмірде "1998 жылдың желтоқсаны" деген сөздер "1999
жылдың сәуірі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекеова А.