Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1999 года N 217. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 1999 г. N 1628 ~P991628
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан
от 18 февраля 1999 года № 8 Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством
порядке:
1) назначить Фельда Евгения Давыдовича президентом акционерного
общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС";
2) утвердить Совет директоров акционерного общества
"Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" в
следующем составе:
Жабагин Асыгат         - советник Премьер-Министра Республики Казахстан,
Асиевич                  председатель
Таджияков Бисенгали    - вице-Министр государственных доходов
Шамгалиевич              Республики Казахстан
Жамишев Болат          - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Бидахметович
Тиесов Суиншлик        - Директор Департамента Министерства энергетики,
Амирхамзиевич            индустрии и торговли Республики Казахстан
Фельд Евгений          - президент акционерного общества
Давыдович                "Казахстанская компания по управлению
электрическими сетями "KEGOC"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)

"KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 наурыз N 217. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.10.29. N 1628 қаулысымен. ~P991628
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 18 ақпандағы N 8 өкімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Евгений Давыдович Фельдті "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының президенті етіп тағайындасын;
2) мына құрамда "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының директорлар кеңесін бекітсін:
Жабағин Асығат Әсиұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі, төраға
Тәжияқов Бисенғали Шамғалиұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Жәмішев Болат Бидахметұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Тиесов Сүйіншілік Әмірхамзаұлы - Қазақстан Республикасы
Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің департамент директоры
Фельд Евгений Давыдович - "KEGOC" электр желілерін басқару
жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының президенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі