О распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 273
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить распределение обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан (прилагается).
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 г. № 1140 "О распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями Премьер-Министра" P981140_ .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 1999 г. № 273
Распределение обязанностей
между Премьер-Министром и заместителями
Премьер-Министра Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан
Балгимбаев Н.У.
Непосредственное руководство деятельностью Правительства.
Представление Правительства в отношениях с Президентом, Парламентом,
Конституционным Советом, Верховным Судом, Генеральной Прокуратурой и
другими государственными органами.
Общее руководство реализацией Программы действий Правительства
Республики Казахстан на 1998-2000 годы.
Координация осуществления военной реформы и действий правоохранительных
органов.
Координация работы по развитию города Астаны.
Вопросы кадров.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Павлов А.С.
Вопросы оперативного управления народным хозяйством.
Координация осуществления реформы жилищно-коммунальной сферы.
Вопросы регионального развития, стабилизации и развития малых городов.
Вопросы реформирования крупных промышленных предприятий.
Вопросы развития конкурентных рынков.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр финансов
Джандосов У.А.
Вопросы макроэкономики и финансовой сферы.
Координация взаимодействия с международными финансовыми
и экономическими организациями, включая Всемирную торговую организацию.
Координация использования технической помощи и государственных
инвестиций.
Вопросы информатизации государственных органов.
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 июня
1999 г. N 696
P990696_
.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства
Карибжанов Ж.С.
Вопросы реализации аграрной политики, реформирования агропромышленного
комплекса.
Вопросы развития сельских районов с депрессивной экономикой.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр иностранных дел
Токаев К.К.
Вопросы международного политического и экономического сотрудничества.
Вопросы привлечения иностранных инвестиций.
Координация взаимоотношений со странами СНГ и их интеграционными
объединениями.
Вопросы борьбы с наркоманией и наркобизнесом.
Вопросы экспортного контроля.
(Специалисты: Склярова И.
Кушенова Д.)

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 наурыз N 273
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлу бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі мен Премьер-Министрі орынбасарларының арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1140 P981140_ қаулысының күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
19 наурыздағы
N 273 қаулысымен
бекітілген
ЕСКЕРТУ. Өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.06.02. N 696
қаулысымен.
P990696_
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
мен Премьер-Министрі орынбасарларының
арасында міндеттерді бөлу
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Н.Ө.Балғымбаев
Үкіметтің қызметіне тікелей басшылық жасау, Президентпен,
Парламентпен, Конституциялық Кеңеспен, Жоғарғы Сотпен, Бас
Прокуратурамен және басқа да мемлекеттік органдармен қарым-қатынаста
Үкіметтің өкілі болу.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998-2000 жылдарға арналған
іс-қимыл
бағдарламасын іске асыруға жалпы басшылық.
Әскери-реформаларды және құқық қорғау органдарының іс-қимылдарын
жүзеге асыруды үйлестіру.
Астана қаласын дамыту жөніндегі жұмыстарды үйлестіру.
Кадр мәселелері.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
А.С.Павлов
Халық шаруашылығының жедел басқару мәселелері.
Тұрғын үй-коммуналдық сала реформаларын жүзеге асыруды үйлестіру.
Аймақтық даму, шағын қалаларды тұрақтандыру және дамыту мәселелері.
Ірі өнеркәсіп кәсіпорындарын реформалау мәселелері.
Бәсекелес рыноктарды дамыту мәселелері.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары - Қаржы министрі
О.Ә.Жандосов
Макроэкономика және қаржы салалары мәселелері.
Дүниежүзілік сауда ұйымын қоса алғанда, халықаралық қаржы және
экономикалық ұйымдармен өзара іс-қимылды үйлестіру.
Техникалық көмек пен мемлекеттік инвестицияларды пайдалануды
үйлестіру.
Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру мәселелері.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрі
Ж.С.Кәрібжанов
Аграрлық саясатты іске асыру, агроөнеркәсіптік кешенді реформалау
мәселелері.
Экономика тоқыраған селолық аудандарды дамыту мәселелері.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары - Сыртқы істер министрі
Қ.К.Тоқаев
Халықаралық саяси және экономикалық ынтымақтастық мәселелері.
Шетелдік инвестицияларды тарту мәселелері.
ТМД елдерімен және олардың интеграциялық бірлестіктерімен өзара
қатынасты үйлестіру.
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес мәселелері.
Экспорттық бақылау мәселелері.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.