Об изменении исчисления времени на территории Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 305 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 ноября 2000 г. N 1749 ~P001749
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отменить для Атырауской области с последнего воскресенья марта 1999 года одночасовое опережение поясного времени, действующее постоянно в течение года, согласно постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 января 1992 года № 28 P920028_ "О порядке исчисления времени на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., № 1, ст. 23), сохранив расположение этой области в четвертом часовом поясе.
2. Акиму Атырауской области обеспечить выполнение необходимых
мероприятий для перехода к порядку исчисления времени в соответствии с
настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Н.Мартина)

Атырау облысының аумағында уақыт есептеуді өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 наурыз N 305. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.23. N 1749 қаулысымен. ~P001749
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының территориясында уақыт есептеу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 13 қаңтардағы N 28 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 1, 23-құжат) сәйкес жыл бойы тұрақты қолданылып келген уақыт белдеуін бір сағатқа ұзартып жүргізу Атырау облысы үшін 1999 жылғы наурыздың соңғы жексенбісінен бастап жойылсын, осы облыстың төртінші сағаттық белдеуде орналасуы сақталсын.
2. Атырау облысының әкімі осы қаулыға сәйкес уақыт есептеу тәртібіне көше үшін қажетті шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекеова А.