Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 329
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6 U990006_ "О структуре Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607 )
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607 )
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 сентября 1999 г. N 1301 P991301_ )
4. Секретно.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 31 наурыз N 329
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
2. <*>
Ескерту. 1, 2-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607   қаулысымен
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.03. N 1301   қаулысымен .
4. Құпия.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 31 наурыздағы
N 329 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігі туралы
Ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607   қаулысымен .