О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1998 года № 1044
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 346
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1998 года № 1044 P981044_ "Об индикативном плане социально- экономического развития Республики Казахстан на 1999 год"(САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 36, ст. 332) следующее изменение:
Основные макроэкономические показатели социально-экономического развития Республики Казахстан на 1999 год, одобренные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 1999 года № 346
Основные макроэкономические показатели социально-экономического
развития Республики Казахстан на 1999 год
_________________________________________________________________________
!1996 г.!1997 г.!1998 г.!1998 г.!1999 г.!
!отчет  !отчет  ! план  ! отчет !прогноз!
_________________________________________________________________________!
ВВП:
в млрд.тенге                    1415,7   1672,1  2005    1759,1  1805,8
в млрд.долл.США                   21,0     22,2  24,5      22,3    19,5
ВВП в реальном выражении, %       100,5    101,7  103,0     97,5    98,5
Дефлятор ВВП                       38,9     16,1   11,9      7,9     4,2
ВВП на душу населения,тыс.тенге    88,9    106,2  128,5    112,7   116,5
ВВП на душу населения,долл.США   1321,3   1407,2 1569,3     1438    1262
Индекс потребительских цен в %:
декабрь к декабрю                 28,7     11,2    9,5      1,9      9,8
в среднем за год                  39,3     17,4   11,2      7,1      3,7
Курс тенге к доллару США:
- на конец года                    73,3     75,9   85,1      84,0    101,0
- в среднем за год                 68,2     75,6   81,9      78,8     92,3
Налоговые поступления,млрд.тенге  172,7      310  341,6     289,2    313,9
Налоговые поступления в % к ВВП    12,2     18,5   17,0      16,2     17,4
Доходы от операций с капиталом,
млрд.тенге                       37,0     59,3   51,4      69,5     60,9
Доходы от операций с капиталом
в % к ВВП                         2,6       3,5    2,6       4,0      3,3
Доходы госбюджета,млрд.тенге       232     385,3  427,8      377,9    406,4

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 15 қазандағы N 1044 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 наурыз N 346
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 1999 жылға арналған индикативтік жоспары" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 15 қазандағы N 1044 P981044_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 36, 332-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасының
әлеуметтік-экономикалық дамуының 1999 жылға арналған негізгі
макроэкономикалық көрсеткіштері қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 31 наурыздағы
N 346 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының
1999 жылға арналған негізгі макроэкономикалық көрсеткіштері
________________________________________________________________________
|                           | 1996 ж.| 1997 ж.|1998 ж. |1998 ж.|1999     |
|                           | есеп   | есеп   |жоспар  |есеп   |болжау   |
|___________________________|________|________|________|_______|_________|
ЖІӨ:
млрд.теңге                  1415,7   1672,1    2005    1759,1  1805,8
млрд. АҚШ доллары           21,0     22,2      24,5    22,3    19,5
ЖІӨ нақты түрінде,%         100,5    101,7     103,0   97,5    98,5
ЖІӨ дефляторы:              38,9     16,1      11,9    7,9     4,2
ЖІӨ халықтың жан басына
шаққанда, мың теңге         88,9     106,2     128,5   112,7   116,5
ЖІӨ халықтың жан басына
шаққанда, АҚШ долларында   1321,3   1407,2    1569,3  1438    1262
Тұтыну бағасының индексі,%:
желтоқсаннан желтоқсанға    28,7     11,2      9,5     1,9     9,8
орташа жыл ішінде           39,3     17,4      11,2    7,1     3,7
Теңгенің АҚШ долларына
бағамы:
жылдың аяғында           73,3     75,9      85,1    84,0    101,0
жыл ішінде орташа        68,2     75,6      81,9    78,8    92,3
Салықтық түсімдер
млрд. теңге                172,7     310       341,6   289,2   313,9
Салықтық түсімдер ЖІӨ-ге%  12,2      18,5      17,0    16,2    17,4
Капиталмен операциялардан
түсетін кірістер,
млрд.теңге                 37,0      59,3      51,4    69,5    60,9
Капиталмен операциялардан
түсетін кірістер, ЖІӨ-ге%  2,6       3,5       2,6     4,0     3,3
Мембюджеттің кірістері,
млрд.теңге                 232       385,3     427,8   377,9   406,4
Мембюджеттің кірістері,

Доходы госбюджета в % к ВВП        16,4     23,0   21,3       21,5     22,5
Дефицит бюджета, млрд.тенге        39,6     62,2  110,3       70,1     62,6
Промышленность, млрд.тенге        719,1    809,7  925,7      801,5    804,5
реальный рост,%                 100,3    104,0  103,0       97,9     98,0
Сельское хозяйство,млрд.тенге     300,4    297    325,1      246,6    259,3
реальный рост,%                  95,0     98,1  100,9       81,1    101,4
Экспорт,млн.долл.США             6291,7  6768,5   7070      5780,9     5185
Импорт,млн.долл.США              6617,9   7154    7725      6588,6     5840
Инвестиции в основной капитал,
млрд.тенге                       119,0   140,0   170,3      189,3    206,0
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

ЖІӨ %                      16,4      23,0      21,3    21,5    22,5
Бюджеттің тапшылығы млрд.
теңге                      39,6      62,2      110,3   70,1    62,6
Өнеркәсіп, млрд теңге      719,1     809,7     925,7   801,5   804,5
іс жүзіндегі өсуі, %       100,3     104,0     103,0   97,9    98,0
Ауыл шаруашылығы,
млрд.теңге                 300,4     297       325,1   246,6   259,3
іс жүзіндегі өсуі, %       95,0      98,1      100,9   81,1    101,4
Экспорт, млн АҚШ доллары   6291,7    6768,5    7070    5780,9  5185
Импорт, млн. АҚШ доллары   6617,9    7154      7725    6588,6  5840
Негізгі капиталға
инвестиция, млрд теңге     119,0     140,0     170,3   189,3   206,0
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.