Об обеспечении семенами и горюче-смазочными материалами сельхозтоваропроизводителей Акмолинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года № 461
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима Акмолинской области о привлечении займов в установленном законом порядке у юридических лиц под гарантию открытого акционерного общества "Народный Сберегательный банк Казахстан" для обеспечения сельхозтоваропроизводителей семенами яровых зерновых культур и горюче-смазочными материалами в объеме до 500 миллионов тенге, в пределах совокупного лимита заимствования местных исполнительных органов, установленного Законом Республики Казахстан от 16 декабря 1999 года "О республиканском бюджете на 1999 год".
2. Министерству финансов Республики Казахстан в рамках управления государственным долгом обеспечить мониторинг привлечения, погашения и обслуживания займов местных исполнительных органов.
3. Акиму Акмолинской области обеспечить погашение и обслуживание
привлеченных займов из средств областного бюджета.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)

Ақмола облысының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін тұқыммен және жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 сәуір N 461
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ақмола облысы әкімінің заңдарда белгіленген тәртіппен заңды тұлғалардан "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 желтоқсандағы Заңымен белгіленген, жергілікті атқарушы органдардың қарыз алуының жиынтық лимитінің шегінде, ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін 500 миллион теңгеге дейін көлемде жаздық астық дақылдарының тұқымдарымен және жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету үшін "Қазақстан Халықтық Жинақ банкі" ашық акционерлік қоғамының кепілдігімен заемдар тарту туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мемлекеттік
борышты басқарудың шеңберінде жергілікті атқарушы органдардың
заемдарын тартудың, өтеудің және оларға қызмет көрсетудің мониторингін
қамтамасыз етсін.
3. Ақмола облысының әкімі облыстық бюджеттің қаражатынан
тартылған заемдарды өтеуді және оларға қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.