Об организационных мероприятиях в связи с проведением заседания Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 496
В соответствии с Положением о Совете министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств, утвержденным решением Совета глав государств Содружества Независимых Государств в городе Москве 17 мая 1996 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 3-6 июня 1999 года в городе Астане очередное заседание Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - СМВД).
2. В целях подготовки проектов документов к указанному заседанию, 4-6 мая 1999 года провести в городе Алматы совещание экспертов-представителей министерств внутренних дел Содружества Независимых Государств.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
обеспечить проведение совещания экспертов и заседания СМВД, принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов официальных делегаций, сопровождающих лиц и экспертов, изготовлению печатной продукции и приобретению сувениров;
совместно со Службой протокола Президента Республики Казахстан (по согласованию) организовать встречу Глав делегаций с Президентом Республики Казахстан, а также официальный прием от имени Премьер-Министра Республики Казахстан;
обеспечить безопасность Глав делегаций, надлежащий порядок в аэропорту, по маршруту следования и в местах пребывания делегаций.
4. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан обеспечить пролет самолетов делегаций над территорией Республики Казахстан.
5. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан организовать техническое обслуживание, стоянку и заправку самолетов.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение мероприятий, проводимых в рамках заседания СМВД.
7. Министерству финансов Республики Казахстан выделить финансовые средства, необходимые для проведения совещания экспертов и заседания СМВД согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 1999 года № 496
Основные финансовые средства необходимые для
проведения совещания экспертов и заседания СМВД
Смета
расходов на проведение совещание экспертов по подготовке

Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлері Кеңесінің мәжілісін өткізуге байланысты ұйымдастыру іс-шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 сәуір N 496
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы мемлекеттерінің басшылары Кеңесінің 1996 жылғы 17 мамырдағы Мәскеу қаласындағы шешімімен бекітілген Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлерінің Кеңесі туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлері Кеңесінің (бұдан әрі - ІІМК) кезекті мәжілісі 1999 жылғы 3-6 маусымда Астана қаласында өткізілсін.
2. Аталған мәжіліс құжаттарының жобаларын әзірлеу мақсатында 1999 жылғы 4-6 мамырда Алматы қаласында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Ішкі істер министрліктері өкілдері сарапшылардың кеңесі өткізілсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі:
сарапшылар кеңесі мен ІІМК мәжілісін өткізуді қамтамасыз етсін, ресми делегациялардың мүшелерін, еріп жүрген адамдар мен сарапшыларды орналастыру және оларға қызмет көрсету, баспа өнімдерін дайындау және кәдесый сатып алу бойынша қажетті шаралар қолдансын;
Қазақстан Республикасы Президентінің Протокол қызметімен (келісім бойынша) бірлесіп Делегация басшыларының Қазақстан Республикасының Президентімен кездесуін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі атынан ресми қабылдау ұйымдастырсын;
әуежайда тиісті тәртіпті, Делегация басшыларының және делегацияның жүріп өтетін жолдары мен болатын жерлерінде қауіпсіздікті қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігімен бірлесіп делегация ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағынан ұшып өтуін қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм
министрлігі ұшақтарға техникалық қызмет көрсетулерін, олардың тұрағын
және жанар-жағар майдың құйылуын ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі ІІМК мәжілісі шеңберінде өткізілетін іс-шараларды
кеңінен көрсетуді қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі қосымшаға сәйкес
сарапшылар кеңесі мен ІІМК мәжілісін өткізуге қажетті қаржы қаражаттарын
бөлсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
29 сәуірдегі
N 496 қаулысына
қосымша
Ішкі істер министрлері Кеңесі сарапшыларының кеңесі мен мәжілісін
өткізу үшін қажетті негізгі қаржы қаражаттары