Об утверждении Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан и Интеграционного комитета по выполнению решений, соглашений и протоколов, принятых Межгосударственным Советом и Советом глав правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан 26 февраля 1999 года в городе Москве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 515
В целях исполнения решений, принятых Межгосударственным Советом и Советом глав правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан 26 февраля 1999 года в городе Москве, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий Правительства Республики Казахстан и Интеграционного комитета по выполнению решений, соглашений и протоколов, принятых Межгосударственным Советом и Советом глав правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан 26 февраля 1999 года в городе Москве (далее - План).
2. Министерствам, ведомствам Республики Казахстан и Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Интеграционным комитетом принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан ежеквартально информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения настоящего постановления.
4 Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
29 апреля 1999 года № 515
План
мероприятий Правительства Республики Казахстан и
Интеграционного комитета по выполнению решений, соглашений и
протоколов, принятых Межгосударственным Советом и Советом глав
правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан,
Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики
Таджикистан 26 февраля 1999 года в городе Москве
____________________________________________________________________
| № |   Принятые документы    |    Мероприятия   | Исполнители |Сроки|
|п/п|                         |                  |             |испол|
|   |                         |                  |             |нения|
|___|_________________________|__________________|_____________|_____|
1  Решение Межгосударствен-    1.1. Принять меры  Министерство   2000
ного Совета № 34 "О право-  по подготовке и    финансов,      год
вом оформлении присоедине-  заключению Соглаше Министерство
ния Республики Таджикистан  ния об избежании   государствен-
к Договору об углублении    двойного налогооб- ных доходов,
интеграции в экономической  ложения и предотвра Министерство
и гуманитарной областях от  щении уклонений от  иностранных
29 марта 1996 года"         уплаты налогов на   дел
доход и капитал
между Республикой
Казахстан и Респуб-
ликой Таджикистан
1.2. Подготовить   Интеграционный  апрель
проекты решений    комитет (по      1999
Совета глав        согласованию)    года
правительств и
Интеграционного
комитета о внесении
соответствующих
изменений и допол-
нений в регламенты
работы этих органов
____________________________________________________________________
2  Решение Совета глав        2.1. Внести в        Таможенный    май
правительств № 45 "О       Правительство        комитет Минис 1997
правовом оформлении присо  Республики Казахс-   терства госу- года
единения Республики        тан проекты докумен- дарственных
Таджикистан к соглашениям  тов, необходимые для  доходов,
о Таможенном союзе от      вступления в силу     Министерство
6 и 20 января 1995 года"   Договора "О присоеди  иностранных
нении Республики      дел
Таджикистан к
соглашениям о
Таможенном союзе".
2.2. Интеграционному  Интеграционный После
комитету уведомить    комитет (по    полу-
государства-участники согласованию)  чения
Таможенного союза о                  послед
вступлении в силу                    ней ра
настоящего Договора                  тифика
цию
иной
грамо-
ты
____________________________________________________________________

Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Мемлекетаралық Кеңесі мен осы елдер Үкіметтері басшыларының Кеңесі 1999 жылғы 26 ақпанда Мәскеу қаласында қабылдаған шешімдерді, келісімдерді және хаттамаларды орындау жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Интеграциялық комитеттің іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 сәуір N 515
Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Мемлекетаралық Кеңесі мен осы елдер Үкіметтері басшыларының Кеңесі 1999 жылғы 26 ақпанда Мәскеу қаласында шешімдерін орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Мемлекетаралық Кеңесі мен осы елдер Үкіметтері басшыларының Кеңесі 1999 жылғы 26 ақпанда Мәскеу қаласында қабылдаған шешімдерді, келісімдерді және хаттамаларды орындау жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Интеграциялық комитеттің іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының министрліктері, ведомстволары және
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі (келісім бойынша) Интеграциялық
комитетпен бірлесе отырып, Жоспарда көзделген іс-шараларды орындау
жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы қаулының
орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне тоқсан
сайын ақпарат беріп отырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 29 сәуірдегі
N 515 қаулысымен бекітілген
Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз
Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының
Мемлекетаралық Кеңесі мен осы елдер үкіметтері басшыларының
Кеңесі 1999 жылғы 26 ақпанда Мәскеу қаласында қабылдаған
шешімдердің,  келісімдердің және хаттамалардың орындалуы жөніндегі
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Интеграциялық комитеттің іс-шаралар
Жоспары
__________________________________________________________________________
|Рет.|   Қабылданған құжаттар         |       Іс -шаралар
|тік |                                |
|N   |                                |
|____|________________________________|____________________________________
|1.  |Мемлекетаралық Кеңестің "1996   1.1. Қазақстан Республикасы мен Тәжік
|    |жылғы 26 наурыздағы Экономикалық|стан Республикасы арасындағы Қосар.
|    |және гуманитарлық салалардағы   |ланған салық салуды болдырмау және
|    |интеграцияны тереңдету жөніндегі| табыстар мен капиталға арналған
|    |шартқа Тәжікстан Республикасының|салықтар салудан жалтарудың алдын
|    |қосылуын құқықтық ресімдеу тура.|алу туралы келісімді әзірлеу және
|    |лы" N 34-шешімі                 |жасасу жөнінде шаралар қабылдансын
|    |                                |
|    |                                |1.2. Үкімет басшылары кеңесінің және
|    |                                |Интеграциялық комитеттің осы орган.
|    |                                |дардың жұмыс регламентіне тиісті өз.
|    |                                |герістер мен толықтырулар енгізу
|    |                                |туралы шешімдерінің жобалары әзірлен
|    |                                |сін
|    |                                |
|2.  |Үкімет Басшылары Кеңесінің "1995|2.1."Кеден одағы туралы келісімдерге
|    |жылғы 6 және 20 қаңтардағы Кеден|Тәжікстан Республикасының қосылуы
|    |одағы туралы келісімдерге Тәжік.|туралы" шарттың күшіне енуі үшін қа
|    |стан Республикасының қосылуын   |жетті құжаттардың жобалары Қазақстан
|    |құқықтық ресімдеу туралы"       |Республикасының Үкіметіне енгізілсін
|    |N 45-шешімі                     |
|    |                                |2.2.Интеграциялық комитет осы шарт-ң
|    |                                |күшіне енгені туралы Кеден одағына
|    |                                |қатысушы мемлекеттерді құлақтандыр-
|    |                                |сын

3  Решение Межгосударствен-  3.1. Подготовить      Интеграци-    май
ного Совета № 35 "О       предложения о вне-    онный         1999
Договоре о Таможенном     сении изменений и     комитет (по   года
союзе и Едином            дополнений в          согласова-
экономическом             Положения об органах  нию)
пространстве и мерах      управления
по его реализации",       интеграцией
пункт 4
___________________________________________________________________
а) Договор о Таможенном  3.2. Внести в          Министерство апрель
союзе и Едином           Правительство Респуб-  иностранных   1999
экономическом            лики Казахстан проекты  дел          года
пространстве             документов, необходимых
для вступления в силу
Договора о Таможенном
союзе и Едином
экономическом
пространстве
3.3. Уведомить государ-  Интеграци-  После
ства-участники Договора  онный       получе
о вступлении его в силу  комитет (по ния
После вступления в    согласова-  послед
силу настоящего Догово    нию)       ней
ра принять меры по его               ратифи
регистрации в                        кацион
Секретариате ООН                     ной
грамоты
3.4. Подготовить к     Интеграцион  После
изданию Договор о Тамо ный комитет  вступле
женном союзе и Едином  (по согласо  ния в
экономическом          ванию)       силу
пространстве и                      Договора
комментарии к нему
б) Программа мер по     3.5. Регулярно         Интеграционный
обеспечению формирования информировать          комитет (по
Таможенного союза и      правительства          согласованию)
созданию Единого         Сторон о ходе          совместно с
экономического           реализации             Министерством
пространства на 1999-    Программы              иностранных дел
2002 годы                                       и Национальным
Банком (по
согласованию)
4  Решение Межгосударствен  4.1. Внести пакет    Министерство    май
ного Совета № 36 "О      документов с         иностранных     1999
Соглашении между Респуб  предложением о       дел             года
ликой Беларусь,          ратификации в
Республикой Казахстан,   Правительство
Кыргызской Республикой   Республики
и Российской Федерацией  Казахстан
об упрощенном порядке
приобретения             4.2. Уведомить      Интеграционный  После
гражданства"             государства-        комитет (по     полу-
участники данного   согласованию)   чения
Соглашения о                        послед
вступлении его в                    ней ра
силу                                тифика
ционной
грамоты
4.3. Разработать       Министерство    І
межведомственную Инст  внутренних   полуго-
рукцию по реализации   дел,         дие
положений Соглашения   Министерство  1999
(аналогично с Инструк  юстиции,      года
циями по реализации    Министерство
Соглашений с           иностранных
Российской Федерацией, дел
Республикой Беларусь)
4.4. Подготовить       Интеграцион-   І
согласованное с        ный комитет   полуго
правительствами Сторон (по согласо-  дие
предложение по         ванию)        1999
присоединению Республики             года
Таджикистан к Соглашению
4.5. Опубликовать       Интеграци-  ІІ полу
Соглашение в Бюллетене  онный       годие
развития интеграции     комитет     1999
(по сог-    года
ласованию)
5 Решение Межгосударст-   5.1. Внести в            Министерство 1 квар
венного Совета № 37     Правительство Республики транспорта,  тал
"О Соглашении о         Казахстан проекты        коммуникаций 1999
создании благоприятных  документов, необходимые  и туризма,   года
условий для распростра- для вступления в силу    Министерство
нения программ телевиде Соглашения               культуры,
ния и радио на террито                           информации и
риях государств-участ-                           общественного
ников Договора об                                согласия
углублении интеграции
в экономической и
гуманитарной областях
от 29 марта 1996 года"
5.2. Уведомить           Интеграцион- После по-
государства-участники    ный комитет  лучения
Соглашения о вступлении  (по согла-   ния пос-
его в силу               сованию)     леднего
уведомле-
ния о вы-
полнении
государст
вами соот
ветствую-
щих внутри
государст-
венных
процедур
5.3.Подготовить и      Министерство   ІІ полуго
заключить (межведомст- транспорта,    дие
венные) договоры в     коммуникаций   1999 года
развитие статьи 7      и туризма,
Соглашения             Министерство
культуры,
информации и
общественного
согласия
5.4. Опубликовать      Министерство   после
положения данного      культуры,      вступления
Соглашения в средствах информации и   в силу
массовой информации и  общественного  Соглашения
Бюллетене развития     согласия,
интеграции             Интеграционный
комитет (по
согласованию)
6 Решение Межгосу-      6.1. Завершить
дарственного Совета   подписание и выполне
№ 38 "О Протоколе о   ние внутригосударст-
мерах по обеспечению  венных процедур по
взаимодействия        двусторонним
национальных валютно- соглашениям:          Национальный    2000
финансовых систем в     о взаимной конвер-  банк (по сог-   год
целях создания        тируемости и стаби-   ласованию)
благоприятных условий лизации курсов
для развития взаимной национальных
торговли государств-  валют;
участников Договора
об углублении           об устранении       Министерство    2000
интеграции в          двойного налогооб-    финансов        год
экономической         ложения и предотвра-
и гуманитарной        щении уклонений от
областях от           уплаты налогов на
29 марта 1996 года"   доход и капитал
6.2. Проведение      Интеграционный  Ежеквар-
анализа выполнения   комитет (по     тально
двусторонних согла-  согласованию)
шений о взаимной
конвертируемости и
стабилизации курсов
национальных валют
и об устранении
двойного налогооб-
ложения и предот-
вращении уклонений
от уплаты налогов
на доход и капитал
6.3. Разработать     Национальный  В течение
механизм             Банк (по      2000 года
согласования валют-  согласованию)
ных курсов националь
ных валют и режим их
совместного
регулирования
6.4. Подготовить и   Интеграционный   2000
подписать документ   комитет (по       год
о завершении выпол-  согласованию),
нения мероприятий по совместно с
обеспечению          Национальным
взаимодействия нацио-   Банком (по
нальных валютно-     согласованию)
финансовых систем с
учетом рассмотрения
вопросов допуска
нерезидентов на
внутренние
финансовые рынки
этих стран, меры по
запрещению проведения
банковских операций
через или при
посредничестве фирм,
банков и их филиалов,
расположенных в
оффшорных зонах
7 Решение Межгосударст   Подготовить к рассмот-  Интеграционный   май-
венного Совета № 39    рению на 15-ом заседа-  комитет (по      июнь
"О создании Совета по  нии Интеграционного     согласованию),   1999
пограничным вопросам   комитета и внести на    Министерство     года
государств-участников  утверждение Совета      иностранных дел,
Договора об углублении  глав правительств      Силы охраны
интеграции в экономи-   при Межгосударствен    государственной
ческой и гуманитарной   ном Совете проекты     границы
областях от             Положения о Совете по  Министерства
29 марта 1996 года"     пограничным вопросам   обороны
и Регламента его
работы
8 Решение Межгосударст   8.1. Подготовить и      Министерство апрель-
венного Совета № 40    внести на рассмотрение  иностранных  май
"О совершенствовании   Правительства Респуб-   дел           1999
механизма контроля     лики Казахстан норма-                 года
за выполнением         тивные правовые акты,
обязательств, приня-   определяющие порядок
тых государствами-     и сроки исполнения
участниками Договора   документов, принятых
об углублении          органами управления
интеграции в           интеграцией. О
экономической и        результатах рассмотрения
гуманитарной           проинформировать
областях от            Интеграционный
29 марта 1996 года"    комитет
8.2. Разработать и      Интеграцион- ІІ квар
принять соответствую-   ный комитет  тал
щие документы, устанав  (по согласо-   1999
ливающие порядок        ванию)         года
осуществления контроля
и подготовки информаци
онных докладов о ходе
выполнения государствами-
участниками Договора от
29 марта 1996 года,
принятых обязательств и
решений органов
управления интеграцией
9 Решение Межгосударст   Разработать проект      Интеграци-    І полу
венного Совета № 42    Соглашения о правовом   онный         годие
"О социальных правах   статусе лиц аппарата    комитет (по    1999
и гарантиях должност-  Интеграционного         согласованию)  года
ных лиц аппарата       комитета, работающих
Интеграционного        на квотной основе, и
комитета, работающих   таблицы соответствия
на квотной основе"     должностей аппарата
Интеграционного
комитета должностям
государственной
службы, согласовать
его с правительствами
Сторон и внести на
рассмотрение органов
управления интеграцией
10 Решение Совета глав    10.1. Внести в            Министерство І полу
правительств № 48 "О   Правительство Республики  иностранных  годие
Соглашении об основ-   Казахстан проекты                 дел  1999
ных принципах пригра-  документов, необходимых                года
ничного сотрудничест-  для вступления в силу
ва между государства-  настоящего Соглашения
ми-участниками
Договора об углублении
интеграции в экономи-
ческой и гуманитарной
областях от 29 марта
1996 года"
10.2. Разработать        Интеграцион-  І полу
мероприятия по реализа-  ный комитет   годие
ции данного Соглашения   (по согласо-  1999
ванию)        года
11 Решение Совета глав    Обеспечить выполнение   Заинтересо-    июль-
правительств № 51 "О   мероприятий, предусмот  ванные минис-  декабрь
Плане действий на 1999 ренных Планом действий  терства и      1999
год по реализации      и информировать         ведомства      года
Программы мер по       Интеграционный комитет
обеспечению формиро-   о ходе его реализации
вания Таможенного союза
и созданию Единого
экономического
пространства на 1999-
2002 годы"

|3.  |Мемлекетаралық Кеңестің"Кеден   |3.1. Интеграцияны басқару органдары
|    |одағы және Біртұтас экономикалық|туралы ережелерге өзгерістер мен
|    |кеңістік пен оны жүзеге асыру   |толықтырулар енгізу туралы ұсыныстар
|    |жөніндегі шаралар туралы шарт   |әзірленсін
|    |туралы" N35-шешімі, 4-тармақ    |
|    |а) Кеден одағы және Біртұтас    |3.2. Кеден одағы және Біртұтас эконо
|    |экономикалық кеңістік туралы    |микалық кеңістік туралы шарттың күші
|    |шарт                            |не енуі үшін қажетті құжаттардың жо.
|    |                                |балары Қазақстан Республикасының
|    |                                |Үкіметіне енгізілсін
|    |                                |
|    |                                |3.3.Шартқа қатысушы мемлекеттер оның
|    |                                |күшіне енгені туралы құлақтандырыл-
|    |                                |сын. Осы Шарт күшіне енгеннен кейін
|    |                                |оның БҰҰ Хатшылығында тіркелуі жөнін
|    |                                |де шаралар қабылдансын
|    |                                |
|    |                                |3.4. "Кеден одағы және Біртұтас эко.
|    |                                |номикалық кеңістік туралы шарт" және
|    |                                |оған түсініктеме басылымға әзірлен-
|    |б) Кеден одағын қалыптастыру мен|сін
|    |Бір тұтас экономикалық кеңістік |3.5. Тараптардың Үкіметтері Бағдарла
|    |құруды қамтамасыз ету жөнінде   |маның орындалу барысы туралы тұрақты
|    |1999-2002 жылдарға арналған     |түрде құлақтандырылсын
|    |шаралар бағдарламасы            |
|    |                                |
|4.  |Мемлекетаралық Кеңестің "Азамат.|4.1.Қазақстан Республикасының Үкіме-
|    |тық алудың жеңілдетілген тәртібі|тіне бекіту туралы ұсыныспен құжат-
|    |туралы Беларусь Республикасының,|тар пакеті енгізілсін
|    |Қазақстан Республикасының, Қыр. |
|    |ғыз Республикасының және Ресей  |4.2. Осы Келісімге қатысушы мемлекет
|    |Федерациясының арасындағы келі. |тер оның күшіне енгені туралы құлақ
|    |сім туралы" N 36-шешімі         |тандырылсын
|    |                                |
|    |                                |4.3.Келісімнің ережелерін іске асыру
|    |                                |жөніндегі ведомствоаралық нұсқаулық
|    |                                |әзірленсін (Ресей Федерациясымен,
|    |                                |Беларусь Республикасы мен келісім-
|    |                                |дерді іске асыру жөніндегі нұсқау-
|    |                                |лықтарға ұқсас)
|    |                                |4.4. Тараптардың Үкіметтерімен келі.
|    |                                |сілген, Тәжікстан Республикасының
|    |                                |Келісімге қосылуы жөнінде ұсыныс
|    |                                |әзірленсін
|    |                                |
|    |                                |4.5. Келісім Интеграцияны дамыту
|    |                                |бюллетенінде жариялансын
|    |                                |
|5.  |Мемлекетаралық Кеңестің "Эконо. |5.1. Келісімнің күшіне енуі үшін
|    |микалық және гуманитарлық сала. |қажетті құжаттардың жобалары Қазақ.
|    |лардағы интеграцияны тереңдету  |стан Республикасы Үкіметіне енгізіл.
|    |туралы шартқа қатысушы мемлекет.|сін
|    |тердің аумақтарындағы теледидар |
|    |мен радиода бағдарламаны тарату |
|    |үшін қолайлы жағдайлар туғызу   |5.2. Келісімге қатысушы мемлекеттер
|    |туралы 1996 жылғы 29 наурыздағы |оның күшіне енгендігі туралы құлақ.
|    |келісім туралы" N 37 шешімі     |тандырылсын
|    |                                |
|    |                                |5.3. Келісімнің 7-бабын дамыту үшін
|    |                                |(ведомствоаралық) шарттар әзірленсін
|    |                                |және жасалсын
|    |                                |
|    |                                |5.4. Осы Келісімнің ережелері бұқара
|    |                                |лық ақпарат құралдарында және Интег.
|    |                                |рацияны дамыту бюллетенінде жариялан
|    |                                |сын
|    |                                |
|6.  |Мемлекетаралық Кеңестің "1996   |6.1.-ұлттық валюталардың өзара еркін
|    |жылғы 29 наурыздағы Экономика.  |өтімділігі мен бағамдарының тұрақты.
|    |лық және гуманитарлық салалар.  |лығы туралы
|    |дағы интеграцияны тереңдету ту. |
|    |ралы шартқа қатысушы мемлекет.  |- қосарланған салық салуды болдырмау
|    |тердің өзара сауда-саттығын     |және табыс пен капиталға салықтар
|    | дамытуға қолайлы жағдайлар ту. |салудан жалтарудың алдын алу туралы
|    |ғызу мақсатында ұлттық валюта.  |екіжақты келісімдер бойынша қол қою
|    |лық-қаржылық жүйелерінің өзара  |ды және мемлекетішілік рәсімдерді
|    |іс-қимылын қамтамасыз ету жөнін.|орындауды аяқтау
|    |дегі шаралар туралы хаттама"    |
|    |N 38-шешімі                     |6.2. Ұлттық валютаның өзара еркін
|    |                                |өтімділігі мен бағамдарының тұрақты
|    |                                |лығы және қосарланған салық салуды
|    |                                |болдырмау сондай-ақ табыс пен капи.
|    |                                |талға салықтар салудан жалтарудың
|    |                                |алдын алу туралы екіжақты келісім-
|    |                                |дердің орындалуына талдау жасалсын
|    |                                |
|    |                                |6.3. Ұлттық валюталардың валюталық
|    |                                |бағамдарын және оларды бірлесе оты-
|    |                                |рып реттеудің режимдерін келісу те-
|    |                                |тігін әзірлесін.
|    |                                |
|    |                                |6.4.Оффшорлық аймақтарда орналасқан
|    |                                |фирмалар, банктер және олардың бөлім
|    |                                |шелері арқылы немесе олардың делдал.
|    |                                |дығы арқылы банктік операцияларды
|    |                                |жүргізуге тыйым салу жөніндегі шара
|    |                                |ларды осы елдердің ішкі қаржылық
|    |                                |рыноктарына резидент еместерді жібе
|    |                                |ру мәселелерін қарауды ескере отырып
|    |                                |ұлттық валюталық-қаржылық жүйелердің
|    |                                |өзара іс-қимылын қамтамасыз ету жө.
|    |                                |ніндегі іс-шараларды орындауды
|    |                                |аяқтау туралы халықаралық құжат
|    |                                |әзірленсін және оған қол қойылсын
|    |                                |
|7.  |Мемлекетаралық Кеңестің "1996   |Шекаралық мәселелер жөніндегі кеңес
|    |жылғы 29 наурыздағы Экономикалық|пен оның жұмысының регламенті туралы
|    |және гуманитарлық салалардағы   |ережелердің жобалары Интеграциялық
|    |интеграцияны тереңдету туралы   |комитеттің 15 мәжілісінде қарауға
|    |шартқа қатысушы мемлекеттердің  |әзірленсін және Мемлекетаралық
|    |шекаралық мәселелері жөніндегі  |Кеңестің жанындағы үкімет басшылары
|    |кеңесті құру туралы" N 39-шешімі|Кеңесінің бекітуіне енгізілсін
|    |                                |
|8.  |Мемлекетаралық Кеңестің "1996   |8.1. Интеграцияны басқарудың органда
|    |жылғы 29 наурыздағы Экономика.  |ры қабылдаған құжаттардың орындалу
|    |лық және гуманитарлық салалар.  |тәртібі мен мерзімдерін анықтайтын
|    |дағы интеграцияны тереңдету     |нормативтік құқықтық актілер әзірлен
|    |туралы шартқа қатысушы мемлекет.|сін және Қазақстан Республикасы Үкі.
|    |тер қабылдаған міндеттемелердің |метінің қарауына енгізілсін
|    |орындалуына бақылау жасайтын    |
|    |тетіктерді жетілдіру туралы"    |8.2.1996 жылғы 29 наурыздағы Шартқа
|    |N 40-шешімі                     |қатысушы мемлекеттердің интеграцияны
|    |                                |басқару органдары қабылдаған міндет.
|    |                                |темелер мен шешімдерді орындау бары-
|    |                                |сы туралы ақпараттық баяндамаларын
|    |                                |әзірлеу мен бақылау жасаудың тәрті-
|    |                                |бін белгілейтін тиісті құжаттарды
|    |                                |әзірлеу және қабылдау
|    |                                |
|9.  |Мемлекетаралық Кеңестің "Интег. |Интеграциялық комитет аппаратында
|    |рациялық комитет аппаратының    |квоталық негізде жұмыс істейтін адам
|    |квоталық негізде жұмыс істейтін |дардың құқықтық мәртебесі және Интег
|    |лауазымды адамдарының әлеуметтік|рациялық комитет аппараты қызметтері
|    |құқықтары мен кепілдіктері тура.|нің мемлекеттік қызметтерге сәйкесті
|    |лы" N 42-шешімі                 |гінің кестесі туралы келісімнің жоба
|    |                                |сы әзірленсін, ол Тараптардың үкімет
|    |                                |терімен келісілсін және Интеграцияны
|    |                                |басқару органдарының қарауына
|    |                                |енгізілсін
|10. |Үкімет басшылары Кеңесінің "1996|10.1.Осы Келісімнің күшіне енуі үшін
|    |жылғы 29 наурыздағы Экономикалық|қажетті құжаттардың жобалары Қазақ.
|    |және гуманитарлық салалардағы   |стан Республикасының Үкіметіне енгі.
|    |интеграцияны тереңдету туралы   |зілсін.
|    |шартқа қатысушы мемлекеттер     |
|    |арасындағы шекараластық ынтымақ.|10.2.Осы Келісімді іске асыру жөнін
|    |тастықтың негізгі принциптері   |дегі іс-шаралар әзірленсін
|    |туралы келісім туралы" N 48-ше. | Іс-қимылдар жоспарында көзделген
|    |шімі                            |іс-шараларды орындау қамтамасыз етіл
|    |                                |сін және оны іске асырудың барысы
|    |                                |туралы Интеграциялық комитет құлақ.
|    |                                |тандырылсын
|    |                                |
|11. |Үкімет басшылары кеңесінің "Ке. |Іс-қимыл жоспарында көзделген іс-ша
|    |ден одағын қалыптастыру мен Бір.|раларды орындау қамтамасыз етілсін
|    |тұтас экономикалық кеңістік     |және оны іске асыру барысы туралы
|    |құруды қамтамасыз ету жөніндегі |Интеграциялық комитет құлақтандырыл.
|    |шаралардың 1999-2002 жылдарға   |сын
|    |арналған бағдарламасын" іске    |
|    |асыру жөніндегі 1999 жылға ар.  |
|    |налған іс-қимыл жоспары туралы" |
|    |N 51-шешімі                     |
|    |                                |