О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 1999 года № 564
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
23 февраля 1999 года № 157
P990157_
"О плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующие изменения и
дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 1999 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строку, порядковый номер 29, исключить;
2) дополнить строкой, порядковый номер 35-1, следующего содержания:
"35-1. О труде в Республике  Минтрудсоцзащиты,  март, апрель,
Казахстан           Минюст             май";
3) строку, порядковый номер 37, исключить;
4) дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
"42-1.   Об уголовно-            МВД,                 июнь, июль,
исполнительной системе   Генпрокуратура          август".
(по согласованию)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Н.Мартина)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 мамыр N 564
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 P990157_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
1) реттік нөмірі 29-жол алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 35-1 жолмен толықтырылсын:
"35-1 Қазақстан Респуб-   Еңбекәлеуметмині,   наурыз,
ликасындағы еңбек   Әділетмині          сәуір,
туралы                                  мамыр";
3) реттік нөмірі 37-жол алынып тасталсын;
4) мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1 жолмен толықтырылсын:
"42-1. Қылмыстық-атқару   Ішкіісмині,         маусым,
жүйесі туралы      Бас прокуратура     шілде,
(келісім бойынша)   тамыз".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.