О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О заключении Соглашения о займе (Проект в области здравоохранения) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 587
В целях реформирования национальной системы здравоохранения и
поддержки Государственной программы "Здоровье народа" Правительство
Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проект
Указа Президента Республики Казахстан "О заключении Соглашения о займе
(Проект в области здравоохранения) между Республикой Казахстан и
Международным Банком Реконструкции и Развития".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О заключении Соглашения о займе (Проект в области
здравоохранения) между Республикой Казахстан и
Международным Банком Реконструкции и Развития
В целях реформирования национальной системы здравоохранения и поддержки Государственной программы "Здоровье народа" постановляю:
1. Заключить Соглашение о займе (Проект в области здравоохранения) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития.
2. Уполномочить заключить Соглашение о займе (Проект в области здравоохранения) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития Министра здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан Кушербаева Крымбека Елеуовича.
3. Министерству иностранных дел оформить в установленном порядке
Сертификат полномочий Министра здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан Кушербаева Крымбека Елеуовича.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

Қазақстан Республикасы мен Халықаралық қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Денсаулық сақтау саласындағы жоба) жасасу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 мамырдағы N 587 Қаулысы
Денсаулық сақтаудың ұлттық жүйесін реформалау және "Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасын қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Денсаулық сақтау саласындағы жоба) жасасу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы мен Халықаралық қайта
жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы
келісім (Денсаулық сақтау саласындағы жоба)
жасасу туралы
Денсаулық сақтаудың ұлттық жүйесін реформалау және "Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасын қолдау мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Денсаулық сақтау саласындағы жоба) жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрі Қырымбек Елеуұлы Көшербаевқа Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Денсаулық сақтау саласындағы жоба) жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрі Қырымбек Елеуұлы Көшербаевтың Өкілеттік сертификатын ресімдесін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті