О полномочиях вице-Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 1999 года № 591
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить Досаева Ерболата Аскарбековича - вице-Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан на ведение переговоров и подписание от имени Правительства Республики Казахстан документов по согласованному изменению ставок ввозных таможенных пошлин государств-участников Таможенного союза.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оформить
сертификат полномочий Досаева Ерболата Аскарбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаевтың өкілеттігі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 мамыр N 591
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаевқа Кеден одағына қатысушы-мемлекеттердің әкелінетін кеден баждарына ставкаларды келісім бойынша өзгерту құжаттарына Қазақстан Республикасы Үкіметі атынан келіссөздер жүргізуге және қол қоюға өкілеттік берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ерболат Асқарбекұлы Досаевтың өкілеттік сертификатын ресімдесін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.