О введении государственного регулирования цен на отдельные виды услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1999 года N 700. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 июля 1999 г. N 1042 ~P991042
В целях обеспечения экономического роста и защиты национальных интересов в соответствии с пунктом 7 статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" Z952688_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести с 10 июня 1999 года государственное регулирование цен на услуги по переработке сырой нефти, предоставляемые хозяйствующими субъектами нефтеперерабатывающей отрасли.
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции совместно с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить своевременное определение и утверждение цен на услуги по переработке сырой нефти хозяйствующим субъектам, занимающим доминирующее положение на рынке.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қызмет көрсетулердің жекелеген түрлеріне арналған бағаларды мемлекеттік реттеуді енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 4 маусым N 700. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.22. N 1042 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.07.22. N 1042
қаулысымен. P991042_
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 9-бабының 7-тармағына сәйкес экономикалық өсу мен ұлттық мүдделерді қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылдың 10 маусымынан бастап мұнай өңдеу саласының шаруашылық жүргізуші субъектілері ұсынатын шикі мұнайды қайта өңдеу жөніндегі қызмет көрсетулерге арналған бағаларды мемлекеттік реттеу енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасының Табиғи монополиялар және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен бірлесіп рынокта үстем
жағдайға ие шаруашылық жүргізу субъектілерге шикі мұнайды қайта өңдеу
жөніндегі қызмет көрсетулерге арналған бағаларды уақтылы белгілеуді
және бекітуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.