О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О заключении Соглашения о займе (Пилотный проект водоснабжения и санитарии г. Атырау) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 783
В целях обеспечения необходимых условий для экономического развития г. Атырау через улучшение системы водоснабжения, дренажа и канализации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О заключении Соглашения о займе (Пилотный проект водоснабжения и санитарии г. Атырау) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О заключении Соглашения о займе (Пилотный проект
водоснабжения и санитарии г. Атырау) между Республикой
Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития
В целях обеспечения необходимых условий для экономического развития г.Атырау через улучшение системы дренажа, водоснабжения и канализации постановляю:
1. Заключить Соглашение о займе (Пилотный проект водоснабжения и санитарии г.Атырау) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития.
2. Уполномочить заключить Соглашение о займе (Пилотный проект водоснабжения и санитарии г. Атырау) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития Посла Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки Нургалиева Болата Кабдылхамитовича.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оформить в
установленном порядке Сертификат полномочий Посла Республики Казахстан
в Соединенных Штатах Америки Нургалиева Болата Кабдылхамитовича.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.,
Мартина

"Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Атырау қаласын сумен жабдықтау және санитариясының пилоттық жобасы) жасасу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 маусым N 783
Сумен жабдықтау, дренаж және канализация жүйелерін жақсарту арқылы Атырау қаласын экономикалық дамыту үшін қажетті жағдайларды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму
Банкінің арасында Заем туралы келісім (Атырау қаласын сумен жабдықтау
және санитариясының пилоттық жобасы) жасасу туралы" Қазақстан
Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру
және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Атырау қаласын
сумен жабдықтау және санитариясының пилоттық жобасы)
жасасу туралы
Сумен жабдықтау, дренаж және канализация жүйелерін жақсарту арқылы Атырау қаласын экономикалық дамыту үшін қажетті жағдайларды қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Атырау қаласын сумен жабдықтау және санитариясының пилоттық жобасы) жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы елшісі Болат Қабділхамитұлы Нұрғалиевке Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Атырау қаласын сумен жабдықтау және санитариясының пилоттық жобасы) жасасуға уәкілеттік берілсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі белгіленген
тәртіппен Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы
елшісі Болат Қабділхамитұлы Нұрғалиевтің Өкілеттік сертификатын ресімдесін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.