О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560 .
Сноска. В заголовке и тексте слова "негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" заменены словами "гарантированных государством займов" постановлением Правительства РК от 22.05.2003 № 476.
В целях возврата и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов;
2) Положение о Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 1999 года № 813
Состав Межведомственной комиссии по возврату
и реструктуризации кредитов, выданных
из республиканского бюджета, а также средств,
отвлеченных из республиканского бюджета
в рамках гарантированных государством займов
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Министр финансов Республики Казахстан, председатель
вице-министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
руководитель управления бюджетного кредитования Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь
первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
член Комитета по финансам и бюджету Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель заведующего Отделом социально-экономического мониторинга Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
заместитель Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
директор Департамента нефтехимии и технического регулирования Министерства энергетики Республики Казахстан
директор Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия с финансовым сектором Министерства финансов Республики Казахстан
директор Департамента по защите имущественных прав государства Министерства юстиции Республики Казахстан
директор Департамента координации Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Компания по реабилитации и управлению активами" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Банк Развития Казахстана" (по согласованию)
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 1999 года N 813
Положение
О Межведомственной комиссии по возврату и
реструктуризации кредитов, выданных из республиканского
бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского
бюджета в рамках гарантированных государством займов
Общие положения
1. Настоящее Положение регулирует деятельность Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов (далее - Комиссия), являющейся консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан.

Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы мен мәтiнiнде "Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың" деген сөздер "мемлекет кепілдiк берген қарыздардың" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2003.05.22. N 476 Қаулысымен.
Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы;
2) Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ереже бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 21 маусымдағы
N 813 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет
кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен
оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау
жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаменті бюджеттік кредит беру басқармасының басшысы, хатшы
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық мониторинг бөлімі меңгерушісінің орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай химиясы және техникалық реттеу департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Үйлестіру департаментінің директоры (келісім бойынша)
"Даму" кәсіпкерлік даму қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Активтерді сауықтыру және басқару компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 21 маусымдағы
N 813 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық
комиссия туралы
Ереже
Ескерту. Тақырыбы мен мәтінінде сөздер алмастырылды - ҚР Үкіметінің 2003.05.22. N 476, өзгерту енгізілді - 2005.05.06. N 434 Қаулыларымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы ереже Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші орган болып табылатын Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі - Комиссия) қызметін реттейді.

2. Комиссия образуется:
для рассмотрения возможности возврата и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета и средств гарантированных государством займов;
для классификации просроченных требований республиканского бюджета.
3. Состав Комиссии утверждается Правительством Республики Казахстан.
В состав Комиссии входят (по согласованию) депутаты Парламента Республики Казахстан, представители Национального Банка Республики Казахстан, Администрации Президента Республики Казахстан, а также заинтересованных министерств и ведомств и представители иных государственных органов и организаций.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 22.05.2003 N 476 ; от 19.03.2008 N 271 .
Порядок работы Комиссии
4. Органы Комиссии:
1) рабочий орган;
2) председатель Комиссии;
3) заместитель председателя;
4) секретарь.
5. Рабочим органом Комиссии является Министерство финансов Республики Казахстан.
Рабочий орган Комиссии осуществляет организационно-техническое обеспечение работы Комиссии, в том числе готовит предложения по повестке дня заседания Комиссии, необходимые документы, материалы, которые должны быть направлены членам Комиссии за три рабочих дня до проведения заседания Комиссии с приложением проекта протокола.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
6. Председатель Комиссии руководит ее деятельностью, председательствует на заседаниях, планирует работу, осуществляет общий контроль над реализацией решений и несет в соответствии с действующим законодательством персональную ответственность за деятельность, осуществляемую Комиссией, а также межотраслевую, межведомственную координацию и за решения, вырабатываемые Комиссией. Во время отсутствия председателя его функции выполняет заместитель. Сноска. Пункт 6 в редакции - постановлением Правительства РК от 17 мая 2006 года N 411 .
7. После проведения заседания Комиссии секретарь Комиссии оформляет протокол.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
7-1. Для включения вопроса реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, в повестку дня заседания Комиссии заемщик представляет в рабочий орган Комиссии следующие документы:
бизнес-план;
заключение поверенного (агента);
заключение государственного органа, в компетенцию которого входят вопросы, отраженные в бизнес-плане <*>
Сноска. Дополнено пунктом 7-1 - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 .

2. Комиссия:
республикалық бюджеттен берілген несиелер мен мемлекет кепілдiк берген қарыздардың қаражатын қайтару мен қайта құрылымдаудың мүмкіндіктерін қарау үшін;
республикалық бюджеттің мерзімі өткен талап етулерін жіктеу үшін құрылады.
3. Комиссияның құрамын Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітеді.
Комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттары, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің, Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң, сондай-ақ мүдделі министрліктер мен ведомстволардың өкілдері және өзге мемлекеттік органдар мен ұйымдардың өкiлдерi (келісім бойынша) кіреді.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.05.22. N 476, 2008.03.19 N 271 Қаулыларымен.
2. Комиссияның жұмыс тәртібі
4. Комиссияның органдары:
1) жұмысшы орган;
2) Комиссияның төрағасы;
3) төрағаның орынбасары;
4) хатшы;
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
Комиссияның жұмыс органы комиссия жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады, оның ішінде комиссия отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындайды, олар комиссия отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса комиссия мүшелеріне жіберілуі тиіс.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
6. Комиссияның төрағасы оның қызметiне жетекшiлiк етедi, мәжiлiстерiнде төрағалық етедi, жұмысын жоспарлайды, шешiмдерiнiң iске асырылуын жалпы бақылауды жүзеге асырады және қолданыстағы заңнамаға сәйкес Комиссия жүзеге асыратын қызметке, сондай-ақ салааралық, ведомствоаралық үйлестiруге және Комиссия әзiрлейтiн шешiмдерге дербес жауапты болады. Төраға болмаған уақытта оның функцияларын орынбасары орындайды.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2006.05.17. N 411 Қаулысымен.
7. Комиссия отырысы өткізілгеннен кейін комиссия хатшысы хаттама ресімдейді.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
7-1. Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепiлдiк берген қарыздар шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайта құрылымдау мәселесiн енгiзу үшiн Комиссия отырысының күн тәртiбiне қарыз алушы Комиссияның жұмыс органына мынадай құжаттарды ұсынады:
бизнес-жоспар;
сенiм білдiрілген өкiлдiң (агенттің) қорытындысы;
құзыретiне бизнес-жоспарда көрсетілген мәселелер кiретiн мемлекеттік органның қорытындысы.
Ескерту. 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 Қаулыларымен.

8. Решения Комиссии принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии. Голосование проводится путем заполнения на заседании Комиссии листа голосования по форме согласно приложению к Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп (далее – Инструкция), утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
Члены Комиссии имеют право на особое мнение, которое, в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к письму-отчету Комиссии, предусмотренному пунктом 24 Инструкции.
По результатам проведения заседаний Комиссии и на основании листов голосования в течение трех рабочих дней составляется протокол, подписываемый председателем и секретарем.
При изменении по итогам голосования содержания проекта протокола секретарь Комиссии направляет лист голосования с уточненной редакцией принятого решения членам Комиссии для согласования.
Члены Комиссии после получения листа голосования направляют в течение одного рабочего дня ответ о согласии либо несогласии с обоснованием причин.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
9. Исключен постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
10. Учет и хранение материалов и протокольных решений Комиссии с приложением листов голосования осуществляет рабочий орган Комиссии.
Сноска. Пункт 10 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
11. График работы Комиссии определяется Комиссией.
12. Заседания Комиссии проводятся по конкретным проблемам и вопросам.
13. Исключен постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
14. Комиссия в течение 15 дней после принятия протокольного решения вносит в установленном порядке предложения в Правительство Республики Казахстан по вопросам:
1) реструктуризации (пролонгация, списание) кредитов, выделенных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, в случаях значительного недофинансирования проектов, продажи, реорганизации предприятий-заемщиков без обременения долгами либо их ликвидации (банкротства);
2) передачи Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан имущества, полученного в рамках кредитов, выданных из республиканского бюджета и в рамках , для реализации в установленном порядке на аукционах, в том числе на условиях оплаты в рассрочку.

8. Комиссия шешімдері ашық дауыс беру арқылы қабылданады және оларға комиссия мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыс беру комиссия отырысында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулыққа (бұдан әрі – Нұсқаулық) қосымшаға сәйкес нысан бойынша дауыс беру парағын толтыру жолымен өткізіледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Комиссия мүшелерінің ерекше пікір білдіруге құқығы бар, оны білдірген жағдайда, ол жазбаша түрде жазылуы және Нұсқаулықтың 24-тармағында көзделген комиссияның есеп-хатына қоса берілуі тиіс.
Комиссия отырыстарын өткізу нәтижелері бойынша және дауыс беру парақтарының негізінде үш жұмыс күні ішінде хаттама жасалады, оған төраға мен хатшы қол қояды.
Дауыс беру қорытындысы бойынша хаттама жобасының мазмұны өзгерген жағдайда, комиссия хатшысы қабылданған шешімнің нақтыланған редакциясы бар дауыс беру парағын комиссия мүшелеріне келісу үшін жібереді.
Комиссия мүшелері дауыс беру парағын алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде келісу не себептерін негіздей отырып, келіспеу туралы жауап береді.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
9. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
10. Дауыс беру парақтарымен қоса, комиссия материалдары мен хаттамалық шешімдерін есепке алуды және сақтауды комиссияның жұмыс органы жүзеге асырады.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
11. Комиссияның жұмыс кестесін Комиссия айқындайды.
12. Комиссияның мәжілісі нақты проблемалар мен мәселелер бойынша өткізіледі.
13. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
14. Комиссия хаттамалық шешім қабылданғаннан кейін 15 күннің ішінде белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне:
1) жобалар едәуір мөлшерде толық қаржыландырылмаған, заемшы кәсіпорындар борыш берілместен сатылған, қайта ұйымдастырылған не олар таратылған (банкроттық) жағдайларда республикалық бюджеттен бөлінген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайта құрылымдау, (пролонгациялау, есептен шығару);
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне республикалық бюджеттен берілген несиенің шеңберінде және мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде белгіленген тәртіппен аукциондарда сату үшін, оның ішінде төлемді кейінге қалдыру шартымен алынған мүлікті беру;

3) предоставления возможности предприятиям-заемщикам частичного погашения начисленных штрафных санкций при условии погашения ими суммы основного долга и вознаграждения (интереса) по кредитам, выданным из республиканского бюджета.
Прекращение деятельности Комиссии
15. Основаниями прекращения деятельности Комиссии служат:
1) выполнение задач, возложенных на Комиссию;
2) создание государственных органов или иной комиссии, осуществляющей задачи, которые ранее возложены на Комиссию;
3) иные обстоятельства, которые делают задачу Комиссии невыполнимой либо нецелесообразной.
16. В случае необходимости внесения изменений в состав или в функции Комиссии, министерство либо ведомство, должностное лицо которого является председателем Комиссии, в установленном Регламентом Правительства Республики Казахстан порядке вносит в Правительство Республики Казахстан проект решения Правительства.
17. При наступлении обстоятельств, указанных в пункте 15 настоящего Положения, влекущих прекращение деятельности Комиссии, в Правительство Республики Казахстан направляется письмо-отчет о проделанной работе.
Письмо-отчет Комиссии содержит:
1) итоговый документ, выработанный Комиссией;
2) основания, по которым Комиссия считает необходимым прекратить свою деятельность.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 1999 года N 813
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 года N 194 "О создании Межведомственной комиссии по возврату с конечных заемщиков средств, отвлеченных из республиканского бюджета".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 1997 года N 144 .
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 271.
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1998 года N 123 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 года N 194".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года N 164.
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1056 "Об урегулировании отдельных вопросов негосударственных внешних займов, имеющих государственную гарантию Республики Казахстан".

3) заемшы кәсіпорындарға республикалық бюджеттен берілген несиелер бойынша олардың негізгі борыштың сомасы мен сыйақыны (мүддені) өтеуі шартымен есептелген айыппұл санкцияларын ішінара өтеу мүмкіндігін беру мәселелері жөнінде ұсыныс енгізеді.
Комиссияның қызметін тоқтатуы
15. Комиссияның қызметін тоқтатуына:
1) Комиссияға жүктелген міндеттердің орындалуы;
2) бұрын Комиссияға жүктелген міндеттерді жүзеге асыратын мемлекеттік органдар немесе өзге комиссия құру;
3) Комиссияның міндетін орындалмайтын немесе орынсыз ететін өзге де жағдаяттар негіз болады.
16. Комиссияның құрамына немесе функцияларына өзгерістер енгізу қажет болған жағдайда, Комиссияның төрағасы лауазымды тұлғасы болып табылатын министрлік не ведомство Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламентінде белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне Үкімет шешімінің жобасын енгізеді.
17. Осы Ереженің 15-тармағында көрсетілген, Комиссияның қызметін тоқтатуына әкеп соқтыратын жағдаят пайда болған кезде Қазақстан Республикасының Үкіметіне істелген жұмыстар туралы есеп-хат жолданады.
Комиссияның есеп-хаты:
1) Комиссия жасаған қорытынды құжатты;
2) ол бойынша Комиссия өзінің қызметін тоқтатуы қажет деп санайтын негіздемені қамтиды.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 21 маусымдағы
N 813 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің
Тізбесі
1. "Республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражаттарды соңғы заем алушылардан қайтару жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 ақпандағы N 194 қаулысы.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 16 мамырдағы N 144 өкімі.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 271 өкімі.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 ақпандағы N 194 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 ақпандағы N 123 қаулысы.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 9 сәуірдегі N 64 өкімі.
6. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың жекелеген мәселелерін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қазандағы N 1056 қаулысы.