О здании по адресу: город Алматы, улица Толе би, 59
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 858
В соответствии с подпунктом 4) статьи 66 Конституции Республики
Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать акиму города Алматы передать здание, расположенное по
адресу: город Алматы, улица Толе би, 59 в коммунальную собственность
Алматинской области.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)

Алматы қаласы, Төле би көшесі, 59 мекен-жай бойынша орналасқан ғимарат туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 25 маусым N 858
Қазақстан Республикасы Конституциясының 66-бабының 4)
тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласының әкіміне Алматы қаласы, Төле би көшесі, 59
мекен-жай бойынша орналасқан ғимаратты Алматы облысының коммуналдық
меншігіне беру ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.