О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Республикой Казахстан Конвенции 1958 года о дискриминации в области труда и занятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года № 887
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Республикой Казахстан Конвенции 1958 года о дискриминации в области труда и занятий".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О ратификации Республикой Казахстан Конвенции 1958 года о
дискриминации в области труда и занятий
Ратифицировать Конвенцию 1958 года о дискриминации в области труда и
занятий, принятую в Женеве 25 июня 1958 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

"Еңбек және кәсіптер саласындағы кемсітушілік туралы 1958 жылғы Конвенцияны Қазақстан Республикасының бекітуі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 маусым N 887
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Еңбек және кәсіптер саласындағы кемсітушілік туралы 1958 жылғы Конвенцияның Қазақстан Республикасының бекітуі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Еңбек және кәсіптер саласындағы кемсітушілік
туралы 1958 жылғы Конвенцияны Қазақстан
Республикасының бекітуі туралы
1958 жылғы 25 маусымда Женева қаласында қабылданған Еңбек және
кәсіптер саласындағы кемсітушілік туралы 1958 жылғы Конвенция бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.