О создании Республиканского государственного предприятия "Хозяйственное управление Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 945
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года № 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" и в целях материально-технического обеспечения деятельности Министерства иностранных дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Хозяйственное управление Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в месячный срок в
установленном законодательством порядке:
1) совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан в
учредительных документах Предприятия определить сферу его деятельности;
2) сформировать уставной капитал Предприятия;
3) разработать и утвердить устав Предприятия;
4) обеспечить регистрацию Предприятия.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 шілде N 945
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығына сәйкес және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгінің қызметiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгінiң шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы, сондай-ақ Кәсiпорынға қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнң функцияларын жүзеге асыратын орган болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлгі бiр айлық мерзiмде заңдарда белгiленген тәртiппен:
1) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп Кәсiпорынның құрылтайшы құжаттарында оның қызмет аясын айқындасын;
2) Кәсiпорынның жарғылық капиталын қалыптастырсын;
3) Кәсiпорынның жарғысын әзiрлесiн және бекiтсiн;
4) Кәсiпорынды тiркеудi қамтамасыз етсiн.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі