О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 991. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 сентября 1999 г. N 1348 ~P991348
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года № 664 P990664_ "О неотложных мерах по обеспечению сохранности зерна государственных ресурсов" следующие изменения:
в пункте 1 слова "закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" (далее - Продкорпорация)" заменить словами "Комитетом по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан";
в пункте 3 абзаца 4 слово "Продкорпорацией" заменить словами
"Комитетом по государственным материальным резервам Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 шілде N 991. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.09.09. N 1348 қаулысымен. ~P991348
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қордағы астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664 P990664_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамымен (бұдан әрі- Азық-түлік корпорациясы)" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитетімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың 4-абзацындағы "Азық-түлік корпорациясымен" деген
сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитетімен"
деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.