О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1999 года № 896
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1011
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 30 июня 1999 года № 896
P990896_
"О заключении Акта о передаче и
согласии (Проект реабилитации Узеньского нефтяного месторождения) между
Республикой Казахстан, Международным Банком Реконструкции и Развития и
закрытым акционерным обществом "Национальная нефтегазовая компания
"Казахойл".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 маусымдағы N 896 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 шілде N 1011
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының, Халықаралық Қайта құру және Даму
Банкінің және "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық
акционерлік қоғамының арасында беру және келісу туралы акті (Өзен
мұнай кен орнын оңалтудың жобасы) жасасу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 маусымдағы N 896
P990896_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.