О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1999 года № 1064
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 июня 1999 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Z990406_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1334 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" P981334_ следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифру "247 548 663" заменить цифрой "245 289 425";
цифру "40 701 056" заменить цифрой "39 651 699";
цифру "1 658 113" заменить цифрой "2 033 332";
цифру "338 160 727" заменить цифрой "325 687 514";
цифру "18 795 926" заменить цифрой "28 335 763";
2) в абзаце третьем пункта 14 слова "установленной Министерством финансов Республики Казахстан форме" заменить словами "установленным Министерством финансов Республики Казахстан формам и срокам";
3) приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Администраторам республиканских бюджетных программ в недельный срок представить Министерству финансов Республики Казахстан предложения по распределению с 1 июля текущего года плановых ассигнований по измененным бюджетным программам, предусмотренным в республиканском бюджете на 1999 год.
3. Настоящее постановление вступает в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1999 года № 1064
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1334
Республиканский бюджет Республики Казахстан на 1999 год
тыс.тенге
__________________________________________________________________________
Категория
Класс
Подкласс                   Наименование                        Сумма
Специфика
___________________________________________________________________________
1                            2                                        3
___________________________________________________________________________
І. Доходы                                    245 289 425
1               Налоговые поступления                         163 404 295
1           Подоходный налог на доходы                     18 614 832
1       Подоходный налог с юридических лиц             17 665 186
1   Подоходный налог с юридических лиц-резидентов  13 666 957
2   Подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов                                1 341 651
3  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты                  707 196
4   Подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты                1 949 382
2       Подоходный налог с физических лиц                 949 646
1   Подоходный налог с физических лиц, удерживаемый
у источника выплаты                               923 646
2   Подоходный налог с физических лиц, занимающихся
предпринимательской деятельностью                  26 000
3           Социальный налог                                1 451 500
1       Социальный налог                                1 451 500

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 шілде N 1064
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 28 маусымдағы Заңына Z990406_ сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P981334_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"247 548 663" деген сандар "245 289 425" деген сандармен ауыстырылсын;
"40 701 056" деген сандар "39 651 699" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 658 113" деген сандар "2 033 332" деген сандармен ауыстырылсын;
"338 160 727" деген сандар "325 687 514" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 795 926" деген сандар "28 335 763" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 14-тармақтың үшінші абзацындағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген нысан" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгілеген нысандар мен мерзімдер" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) аталған қаулының 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне бір апта мерзімде 1999 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген өзгертілген бюджеттік бағдарламалар бойынша жоспарлы қаражатты үстіміздегі жылдың 1 шілдесінен бастап бөлу жөнінде ұсыныс берсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 26 шілдедегі N 1064 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 26 желтоқсандағы N 1334 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының 1999 жылға арналған республикалық бюджеті
мың теңге
__________________________________________________________________________
|Санаты                             Атауы                       |  Сомасы
|  Сыныбы                                                       |
|    Ішкі сыныбы                                                |
|       Ерекшелігі                                              |
|_______________________________________________________________|__________
|    1   |                         2                            |     3
|________|______________________________________________________|__________
|        |I. Кірістер                                           |245289425
|1       |Салық түсімдер                                        |163404295
|  1     |Кірістерге салынатын табыс салығы                     | 18614832
|    1   |Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы               | 17665186
|      1 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы      | 13666957
|      2 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы |  1341651
|      3 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын төлем көзінен     |   707196
|        |ұсталатын табыс салығы                                |
|      4 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын төлем көзінен|  1949382
|        |ұсталатын табыс салығы                                |
|    2   |Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы                |  949646
|      1 |Жеке тұлғалардан алынатын төлем көзінен ұсталатын     |  923646
|        |табыс салығы                                          |
|      2 |Кәсіпкерлік қызметпен шұғылданатын жеке тұлғалардан   |  26 000
|        |алынатын табыс салығы                                 |
|  3     |Әлеуметтік салық                                      |  1451500
|    1   |Әлеуметтік салық                                      |  1451500

1            Погашение ранее выданных кредитов                911 234
2        Погашение организациями, исключая банки и
организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций                               153 000
4    Возврат просроченной задолженности по
централизованным директивным кредитам,
переданной в Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства                                25 000
6    Возврат средств по кредитам на проведение
лизинговых операций                               128 000
4        Погашение банками и организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций                                          758 234
1    Погашение банками и организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций                                          568 634
2    Погашение по программе софинансирования
сельскохозяйственных проектов                     150 000
3    Погашение по программе жилищного строительства
и приобретения жилья                               39 600
2            Погашение требований по оплаченным
правительственным гарантиям                     1 122 098
2        Погашение организациями, исключая банки и
организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций                             1 122 098
1    Погашение по займам, имеющим государственные
гарантии Правительства Республики Казахстан     1 122 098
___________________________________________________________________________
Функциональная  группа           Наименование
Подфункция                                                         Сумма
Гос. учреждения
Программа
Подпрограмма
_____________________________________________________________________________
1                             2                                   3
____________________________________________________________________________
IV. Расходы                        325 687 514
1                Государственные услуги общего характера         23 581 609
1              Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции государственного
управления                                       5 121 737
101          Администрация Президента Республики Казахстан      392 272
1        Административные расходы на республиканском
уровне                                             372 272
1    Аппарат центрального органа                        372 272
31       Изготовление государственных наград и документов
к ним                                               20 000
102          Хозяйственное управление Парламента Республики
Казахстан                                          789 555
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                             789 555
1    Аппарат центрального органа                        789 555
104          Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                          218 894
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                             218 894
1    Аппарат центрального органа                        218 894
406          Счетный комитет по контролю за
исполнением республиканского бюджета                24 945
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                              24 945
1    Аппарат центрального органа                         24 945

|  1     |Бұрын берілген несиелерді өтеу                        |  911 234
|    2   |Банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін  |   153000
|        |жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда, ұйымдардың өтеуі|
|      4 |Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қорына берілген     |    25000
|        |орталықтандырылған директивалық несиелер бойынша      |
|        |мерзімі өткен берешекті қайтару                       |
|      6 |Лизинг операцияларын жүргізуге берілген несиелер      | 128 000
|        |бойынша қаражатты қайтару                             |
|    4   |Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін   | 758 234
|        |жүзеге асыратын ұйымдардың өтеуі                      |
|      1 |Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін   | 568 634
|        |жүзеге асыратын ұйымдардың өтеуі                      |
|      2 |Ауыл шаруашылығы жобаларын бірлесіп қаржыландыру      | 150000
|        |бағдарламасы бойынша өтеу                             |
|      3 |Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу           |    39600
|        |бағдарламасы бойынша өтеу                             |
|  2     |Төленген үкіметтік кепілдіктер бойынша талаптарды өтеу|  1 122098
|    2   |Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін   |  1 122098
|        |жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда, ұйымдардың өтеуі|
|      1 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік         |  1 122098
|        |кепілдігі бар заемдар бойынша өтеу                    |
|________|______________________________________________________|__________
__________________________________________________________________________
|Функционалдық топ                                              |  Сомасы
| Ішкі функция                                                  |
|   Мемлекеттік мекеме                                          |
|       Бағдарлама                                              |
|         Кіші бағдарлама                                       |
|_______________________________________________________________|__________
|    1   |                         2                            |     3
|________|______________________________________________________|__________
|        |IV. Шығыстар                                          |325687514
|1       |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер         |23 581609
|  1     |Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын  |
|        |өкілді, атқарушы және басқа органдар                  |5 121 737
|  101   |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі       |392 272
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |372 272
|       1|Орталық органның аппараты                             |372 272
|     31 |Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын      |20 000
|        |әзірлеу                                               |
|  102   |Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық       |789 555
|        |Басқармасы                                            |
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |789 555
|       1|Орталық органның аппараты                             |789 555
|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |218 894
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |218 894
|       1|Орталық органның аппараты                             |218 894
|  406   |Республикалық бюджеттік атқарылуын бақылау жөніндегі  |24 945
|        |есеп комитеті                                         |
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |24 945
|       1|Орталық органның аппараты                             |24 945

637          Конституционный Совет Республики Казахстан          31 071
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                              31 071
1    Аппарат центрального органа                         31 071
690          Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан                             1 000 829
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                              31 847
1    Аппарат центрального органа                         31 847
30       Проведение выборов                                 968 982
31    Проведение выборов депутатов Сената Парламента
Республики Казахстан                                27 530
32    Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента
Республики Казахстан                               274 464
33    Проведение выборов депутатов Маслихатов            666 988
694          Управление делами Президента
Республики Казахстан                             2 664 171
1        Административные расходы на республиканском
уровне                                              59 408
1    Аппарат центрального органа                         59 408
30       Программа государственных проектов
по первоочередным объектам                       1 524 763
30    Строительство первоочередных объектов
в г. Астане                                        600 000
31    Обеспечение функционирования государственных
резиденций                                         515 383
32    Обслуживание официальных делегаций                 125 000
33    Содержание правительственных зданий                284 380
33       Приобретение административного комплекса         1 080 000
2              Финансовая деятельность                         11 704 406
217          Министерство финансов Республики Казахстан       5 899 593
1        Административные расходы на республиканском
уровне                                           2 579 905
1    Аппарат центрального органа                        537 305
2    Аппарат территориальных органов                  2 042 600
3        Информационно-вычислительное обслуживание          120 000
30       Проведение переписи государственных
служащих                                             6 732
32       Ведение реестра государственной собственности       57 600
33       Хранение драгоценных металлов                          985
35       Оплата банковских услуг за пользование
клиринговой связью, электронной почтой
внутризоновыми каналами связи                      895 000
36       Оплата услуг консультантов по приватизации
государственной собственности и связанных
с ней споров                                        300 000
37       Обеспечение финансовых органов нормативными
правовыми актами                                     14 558

|  637   |Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі       |31 071
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |31 071
|       1|Орталық органның аппараты                             |31 071
|  690   |Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы   |1 000 829
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |31 847
|       1|Орталық органның аппараты                             |31 847
|     30 |Сайлаулар өткізу                                      |968 982
|      31|Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутат.  |27 530
|        |тарын сайлауды өткізу                                 |
|      32|Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутат.|274 464
|        |тарын сайлауды өткізу                                 |
|      33|Мәслихаттар депутаттарын сайлауды өткізу              |666 988
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    |2 664 171
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |59 408
|       1|Орталық органның аппараты                             |59 408
|     30 |Бірінші кезектегі объектілер бойынша мемлекеттік      |1 524 763
|        |жобалардың бағдарламасы                               |
|      30|Астана қаласындағы бірінші кезектегі объектілердің    |  600 000
|        |құрылысы                                              |
|      31|Мемлекеттік резиденциялардың жұмыс істеуін қамтамасыз |515 383
|        |ету                                                   |
|      32|Ресми делегацияларға қызмет көрсету                   |125 000
|      33|Үкімет үйлерін ұстау                                  |284 380
|     33 |Әкімшілік кешенін сатып алу                           |1 080 000
|2       |Қаржылық қызмет                                       |11 704406
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |5 899 593
|       1|Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |2 579 905
|       1|Орталық органның аппараты                             |537 305
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |2 042 600
|     3  |Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                   | 120 000
|     30 |Мемлекеттік қызметшілердің санағын жүргізу            |  6732
|     32 |Мемлекеттік меншіктің тізілімін жүргізу               |  57 600
|     33 |Қымбат металдарды сақтау                              |  985
|     35 |Банктік қызмет көрсетулер, клиринг байланысын,        |  895 000
|        |электрондық почтаны, байланыстың ішкі аймақтық арнала.|
|        |рын пайдаланғаны үшін ақы төлеу                       |
|     36 |Мемлекеттік меншікті жекешелендіру мен оған байланысты|300 000
|        |даулар жөніндегі кеңесшілердің қызметіне ақы төлеу    |
|     37 |Қаржылық органдарды нормативтік құқықтық актілермен   |14 558
|        |қамтамасыз ету                                        |

38       Модернизация Казначейства                         1 339 175
80   Реализация проекта за счет внешних займов         1 071 340
81   Реализация проектов за счет софинансирования
из республиканского бюджета                         267 835
39       Создание автоматизированной базы данных
о государственных финансах                              893
40       Автоматизация процесса формирования
государственного бюджета                              1 330
48       Развитие финансового сектора и сектора
предприятий                                         117 615
80   Реализация проектов за счет внешних займов          117 615
49       Техническая поддержка государственных органов       465 800
80   Реализация проекта за счет внешних займов           465 800
219          Министерство государственных доходов
Республики Казахстан                              5 733 273
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                            4 902 581
1   Аппарат центрального органа                         301 070
2   Аппарат территориальных органов                   2 066 194
30  Аппарат Комитета налоговой полиции                  126 408
31  Аппарат территориальных органов Комитета
налоговой полиции                                   598 227
32  Аппарат Таможенного комитета                        667 085
33  Аппарат территориальных органов Таможенного
комитета                                          1 143 597
30      Проведение процедур реорганизации и банкротства      25 000
31      Печатание акцизных марок                            435 500
32      Развитие финансового сектора                        349 350
80  Реализация проекта за счет внешних
займов                                              349 350
33      Обеспечение фискальных органов нормативными
правовыми актами                                     20 842
311           Агентство Республики Казахстан по инвестициям        41 872
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                               25 872
1   Аппарат центрального органа                          25 872
30      Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций                               16 000
610           Агентство Республики Казахстан по государственным
закупкам                                              9 560
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                                9 560
1  Аппарат центрального органа                           9 560
660           Национальная комиссия Республики Казахстан
по ценным бумагам                                    20 108
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                               20 108
1  Аппарат центрального органа                          20 108

|     38 |Қазынашылықты жаңғырту                                |1 339 175
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |1 071 340
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |267 835
|        |жобаны іске асыру                                     |
|     39 |Мемлекеттік қаржы туралы деректердің автоматтандырылған   893
|        |базасын жасау                                         |
|     40 |Мемлекеттік бюджетті қалыптастыру процесін            | 1 330
|        |автоматтандыру                                        |
|     48 |Қаржылық секторды және кәсіпорындар секторын дамыту   |117 615
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |117 615
|     49 |Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау              |465 800
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |465 800
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс           |5 733 273
|        |министрлігі                                           |
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |4 902 581
|       1|Орталық органның аппараты                             |301 070
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |2 066 194
|      30|Салық полициясы комитетінің аппараты                  |126 408
|      31|Салық полициясы комитетінің аумақтық органдарының     |598 227
|        |аппараты                                              |
|      32|Кеден комитетінің аппараты                            |667 085
|      33|Кеден комитетінің аумақтық органдарының аппараты      |1143597
|    30  |Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсімдерді жүргізу  |25 000
|    31  |Акциздік маркаларды басып шығару                      |435 500
|    32  |Қаржылық секторды дамыту                              |349 350
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |349 350
|    33  |Фискальдық органдарды нормативтік құқықтық актілермен |20 842
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  311   |Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі     |41 872
|        |агенттігі                                             |
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |25 872
|       1|Орталық органның аппараты                             |25 872
|     30 |Инвестицияларды тарту жөніндегі жарнама-ақпарат       |16 000
|        |жұмыстарын жүргізу                                    |
|  610   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу       |9 560
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |9 560
|       1|Орталық органның аппараты                             |9 560
|  660   |Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі   |    20108
|        |ұлттық комиссиясы                                     |
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |    20108
|       1|Орталық органның аппараты                             |    20108

3               Внешнеполитическая деятельность                   3 088 773
204           Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                         3 088 773
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                            2 047 742
1  Аппарат центрального органа                         140 209
4  Аппарат органов в других странах
(посольства, представительства, дипломатические
миссии)                                          1 907 533
30      Обеспечение политических, торгово-экономических
интересов страны                                    208 205
30  Исполнительный секретариат СНГ                        8 789
32  Межгосударственный экономический комитет
Экономического союза                                 26 280
33  Интеграционный комитет                               28 031
34  Исполнительный комитет координации транспортного
совещания Министров транспорта стран-членов СНГ         419
35  Межгосударственный авиационный комитет                3 225
36  Межгосударственный экологический Совет                  403
37  Экономический суд СНГ                                 6 590
38  Межпарламентская Ассамблея                           11 606
39  Межгосударственный совет по стандартизации,
метрологии и сертификации                               213
40  Статистический комитет СНГ                            5 361
42  Межгосударственный совет по чрезвычайным ситуациям
природного и техногенного характера                     768
43  Межгосударственный совет по геодезии, картографии,
кадастру и дистанционному зондированию                  319
44  Межгосударственный совет по нефти и газу              1 224
45  Межгосударственный совет по гидрометеорологии            92
46  Секретариат межгосударственного совета участников
СНГ по сотрудничеству в машиностроении                  533
47  Межпарламентский комитет Республики Беларусь,
Республики Казахстан, Кыргызской Республики,
Российской Федерации                                  5 386
48  Евроазиатское объединение угля и металла              4 451
49  Совет в области химии и нефтехимии                      869
50  Объединенный банк данных спецслужб стран СНГ
по борьбе с организованной преступностью              7 120
51  Исполнительный комитет Межгосударственного Совета
Республики Казахстан, Кыргызской Республики и
Республики Узбекистан                                12 343

| 3      |Сыртқы саясат қызметі                                 |3 088 773
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |3 088 773
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |2 047 742
|       1|Орталық органның аппараты                             |140 209
|       4|Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,     |1 907 533
|        |өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)                  |
|     30 |Елдің саяси, сауда-экономикалық мүдделерін қамтамасыз |208 205
|        |ету                                                   |
|      30|ТМД-нің атқарушы хатшылығы                            |8 789
|      32|Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық      |26 280
|        |комитеті                                              |
|      33|Интеграциялық комитет                                 |28 031
|      34|ТМД-ға мүше елдердің Көлік министрлерінің көлік       |419
|        |кеңесін үйлестірудің атқарушы комитеті                |
|      35|Мемлекетаралық авиациялық комитет                     |3 225
|      36|Мемлекетаралық экологиялық кеңес                      |403
|      37|ТМД экономикалық соты                                 |6 590
|      38|Парламентаралық Ассамблея                             |11 606
|      39|Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі  |213
|        |мемлекетаралық кеңес                                  |
|      40|ТМД Статистикалық комитеті                            |5 361
|      42|Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар   |768
|        |жөніндегі мемлекетаралық кеңес                        |
|      43|Геодезия, картография, кадастр және қашықтықтан       |319
|        |бақылау жөніндегі мемлекетаралық кеңес                |
|      44|Мұнай және газ жөніндегі мемлекетаралық кеңес         |1 224
|      45|Гидрометеорология жөніндегі мемлекетаралық кеңес      |92
|      46|ТМД-ға қатысушылардың машина жасаудағы ынтымақтастық  |533
|        |жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің хатшылығы          |
|      47|Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының,  |
|        |Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының          |5 386
|        |Парламентаралық комитеті                              |
|      48|Көмір мен металдың евразиялық бірлестігі              |4 451
|      49|Химия және мұнай химиясы саласындағы кеңес            |869
|      50|ТМД елдерінің ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрес         |7 120
|        |жөніндегі арнайы қызметтерінің біріктірілген деректер |
|        |банкі                                                 |
|      51|Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбек|12 343
|        |стан Республикасы мемлекетаралық кеңесінің атқарушы   |
|        |комитеті                                              |

52  Международный фонд спасения Арала                    84 184
31       Участие в международных организациях                400 164
32       Межгосударственная комплексная медико-социальная
программа воинов-интернационалистов                   2 300
33       Межгосударственная радионавигационная
программа                                             1 452
34       Мемориальный комплекс "Брестская крепость-герой"      3 690
35       Консульские услуги по оформлению документов           6 000
36       Приобретение недвижимости для загранучреждений
МИДа зарубежом                                      419 220
80  Реализация проекта за счет внешних займов           419 220
4               Фундаментальные и прикладные научные
исследования                                      2 602 468
101           Администрация Президента Республики Казахстан        20 622
30       Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней
политики государства                                 20 622
30  Казахстанский институт стратегических
исследований                                         20 622
206           Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан                              2 219 249
1        Административные расходы на республиканском
уровне                                               66 464
1   Аппарат центрального органа                          63 112
30  Аппарат специального представительства
на космодроме "Байконур"                              3 352
31       Фундаментальные и прикладные научно-
технические программы                             2 036 492
30  Национальная Академия наук Республики
Казахстан                                             9 000
31  Государственные премии и стипендии в
области науки, техники и образования                 22 000
32  Фундаментальные и прикладные научные
исследования                                      2 005 492
32       Обеспечение доступности научно-технической
информации                                           94 398
33       Хранение научно-исторических ценностей на
республиканском уровне                                1 895
30  Музей им. К. Сатпаева                                 1 895
34       Аттестация научных кадров                            20 000
208           Министерство обороны Республики Казахстан            34 600
30       Прикладные научные исследования и
опытно-конструкторские работы оборонного характера   34 600
30  Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера          34 600
212       Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                            33 500
30      Прикладные н
аучные исследования в области
сельского, водного (разработка водного
кадастра) и лесного хозяйства и охраны
окружающей среды                                     33 500
30  Прикладные научные исследования в области
сельского хозяйства                                  33 500
215       Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                                  3 200
41      Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций                             3 200
30  Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций                             3 200
218       Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан                32 771
30      Прикладные научные исследования в области охраны
окружающей среды и геологии использования недр       32 771
10  Прикладные научные исследования в области охраны
окружающей среды                                     16 864
30  Прикладные научные исследования в области геологии

|      52|Аралды құтқарудың халықаралық қоры                    |84 184
|    31  |Халықаралық ұйымдарға қатысу                          |400 164
|    32  |Жауынгер-интернационалистердің мемлекетаралық кешенді |
|        |медициналық-әлеуметтік бағдарламасы                   |2 300
|    33  |Мемлекетаралық радионавигациялық бағдарлама           |1 452
|    34  |"Қаһарман Брест қамалы" мемориалдық кешені            |3 690
|    35  |Құжаттарды дайындау бойынша консулдық қызметтер       |6 000
|    36  |Сыртқы істер министрлігінің шетелдегі шетелдік меке.  |
|        |мелеріне жылжымайтын мүлік сатып алу                  |419 220
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |419 220
| 4      |Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер              |2 602 468
|  101   |Қазақстан Республикасы Президентінің әкімшілігі       |20 622
|    30  |Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық  |
|        |аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету       |20 622
|      30|Қазақстан стратегиялық зерттеу институты              |20 622
|  206   |Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім     |2 219 249
|        |министрлігі                                           |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |66 464
|       1|Орталық органның аппараты                             |63 112
|      30|"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің        |3 352
|        |аппараты                                              |
|    31  |Іргелі және қолданбалы ғылыми-техникалық бағдарламалар|2 036 492
|      30|Қазақстан Республикасының Ұлттық Ғылыми Академиясы    |9 000
|      31|Ғылым, техника және білім беру саласындағы мемлекеттік|22 000
|        |сыйлықақылар мен стипендиялар                         |
|      32|Түбегейлі және қолданбалы ғылыми зерттеу              |2 005 492
|    32  |Ғылыми-техникалық ақпараттың жетімділігін қамтамасыз  |94 398
|        |ету                                                   |
|    33  |Ғылыми-тарихи құндылықтарды республикалық деңгейде    |1 895
|        |қорғау                                                |
|      30|Қ.Сәтпаев атындағы мұражай                            |1 895
|    34  |Ғылыми кадрларды аттестаттау                          |20 000
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |34 600
|    30  |Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен |34 600
|        |тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар                   |
|      30|Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен |34 600
|        |тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар                   |
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|33 500
|    30  |Ауыл шаруашылығы, су (су кадастрын әзірлеу) және орман|33 500
|        |шаруашылығы мен қоршаған ортаны қорғау саласындағы    |
|        |қолданбалы ғылыми зерттеулер                          |
|      30|Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми        |33 500
|        |зерттеулер                                            |
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |3 200
|        |туризм министрлігі                                    |
|    41  |Көлік және коммуникациялар саласындағы қолданбалы     |3 200
|        |ғылыми зерттеулер                                     |
|      30|Көлік және коммуникациялар саласындағы қолданбалы     |3 200
|        |ғылыми зерттеулер
|
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |32 771
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |
|    30  |Қоршаған ортаны қорғау және жер қойнауын пайдалану    |32 771
|        |геологиясы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер   |
|    10  |Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми  |16 864
|        |зерттеулер                                            |
|      30|Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолдан. |

использования недр                                   15 907
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                         126 165
30      Прикладные научные исследования в области
образования и здравоохранения                       126 165
30  Прикладные научные исследования в области
образования                                          22 450
32  Прикладные научные исследования в области
здравоохранения                                      99 670
33  Национальный центр проблем туберкулеза
Республики Казахстан                                  4 045
230       Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                         2 544
40      Прикладные научные исследования в области
культуры                                              2 544
30  Прикладные научные исследования в области
культуры                                              2 544
232       Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                 48 955
30      Прикладные научные исследования в области
энергетики, индустрии, строительства,
стандартизации, сертификации, метрологии и
систем качества                                       6 744
30  Прикладные научные исследования в области
энергетики                                            6 064
34  Прикладные научные исследования в области
сертификации                                            110
35  Прикладные научные исследования в области
метрологии                                              426
36  Прикладные научные исследования в области
систем качества                                         144
40      Научные исследования в области микрографии           42 211
30  Институт микрографии                                 42 211
308       Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                             2 456
30      Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера                                             2 456
30  Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного       2 456
характера
604       Агентство по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан                           290
30      Прикладные научные исследования в области
экономики и государственного управления                 290
606       Агентство Республики Казахстан по статистике          2 841
32      Прикладные научные исследования в области
информационной системы                                2 841
30  Прикладные научные исследования в области
информационной системы                                2 841

|        |балы ғылыми зерттеулер                                |15 907
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және|126 165
|        |спорт министрлігі                                     |
|    30  |Білім беру және денсаулық сақтау саласындағы          |126 165
|        |қолданбалы ғылыми зерттеулер                          |
|      30|Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер   |22 450
|      32|Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми        |99 670
|        |зерттеулер                                            |
|      33|Қазақстан Республикасының туберкулез проблемаларының  |4 045
|        |ұлттық орталығы                                       |
|  230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және      |2 544
|        |қоғамдық келісім министрлігі                          |
|    40  |Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     |2 544
|      30|Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     |2 544
|  232   |Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және  |48 955
|        |сауда министрлігі                                     |
|    30  |Энергетика, индустрия, құрылыс, стандарттау,          |6 744
|        |сертификаттау, метрология және сапа жүйелері          |
|        |салаларындағы қоданбалы ғылыми зерттеулер             |
|      30|Энергетика саласындағы қолданбалы зерттеулер          |6 064
|      34|Сертификаттау саласындағы қолданбалы зерттеулер       |110
|      35|Метрология саласындағы қолданбалы зерттеулер          |426
|      36|Сапа жүйелері саласындағы қолданбалы зерттеулер       |144
|    40  |Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер             |    42211
|      30|Микрография институты                                 |    42211
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі |     2 456
|        |агенттігі                                             |
|    30  |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар   |    2 456
|        |саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер                |
|      30|Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар   |     2456
|        |саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер                |
|  604   |Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және |290
|        |реформалар жөніндегі агенттігі                        |
|    30  |Экономика және мемлекеттік басқару саласындағы        |290
|        |қолданбалы ғылыми зерттеулер                          |
|  606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        |2 841
|        |агенттігі                                             |
|     32 |Ақпараттық жүйелер саласындағы қолданбалы ғылыми      |2 841
|        |зерттеулер                                            |
|      30|Ақпараттық жүйелер саласындағы қолданбалы ғылыми      |2 841
|        |зерттеулер                                            |

647       Национальный научно-технический центр                75 275
30      Фундаментальные научные исследования в области       75 275
информационной и национальной безопасности
30  Национальный научно-технический центр                10 311
31  Институт прикладной математики                       34 471
32  Институт специального технического исследования      17 587
33  Институт эргономики                                  12 906
5               Планирование и статистическая деятельность          955 004
603       Агентство Республики Казахстан по экономическому
планированию                                         23 140
1       Административные расходы на республиканском          23 140
уровне
1   Аппарат центрального органа                          23 140
604       Агентство по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан                        30 292
1       Административные расходы на республиканском          30 292
уровне
1   Аппарат центрального органа                          30 292
606       Агентство Республики Казахстан по статистике        901 572
1       Административные расходы на республиканском         162 797
уровне
1   Аппарат центрального органа                          74 944
2   Аппарат территориальных органов                      87 853
3       Информационно-вычислительное обслуживание            12 195
30      Проведение переписи населения                       317 457
31      Создание информационно-статистических баз           409 123
данных о социально-экономическом положении
республики
30  Информационно-статистические центры                 208 037
31  Создание информационно-статистических баз данных    201 086
6               Общие кадровые вопросы                               27 956
608       Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                               27 956
1       Административные расходы на республиканском          27 956
уровне
1   Аппарат центрального органа                          27 956
9               Прочие государственные услуги общего характера       81 267
224       Министерство здравоохранения, образования и          81 267
спорта Республики Казахстан
1       Административные расходы на республиканском          81 267
уровне
1   Аппарат центрального органа                          81 267
2                Оборона                                          14 810 862
1               Военные нужды                                    13 983 518
208       Министерство обороны Республики Казахстан        13 671 379
1       Административные расходы на республиканском
уровне                                            1 236 791

|  647   |Ұлттық ғылыми-техникалық орталық                      |75 275
|      30|Ақпараттық және ұлттық қауіпсіздік саласындағы іргелі |75 275
|        |ғылыми зерттеулер                                     |
|      30|Ұлттық ғылыми-техникалық орталық                      |10 311
|      31|Қолданбалы математика институты                       |34 471
|      32|Арнайы техникалық зерттеу институты                   |17 587
|      33|Эргономика институты                                  |12 906
| 5      |Жоспарлау және статистикалық қызмет                   |955 004
|  603   |Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау      |23 140
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |23 140
|      1 |Орталық органның аппараты                             |23 140
|  604   |Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау      |30 292
|        |және реформалар жөніндегі агенттігі                   |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |30 292
|       1|Орталық органның аппараты                             |30 292
|  606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        |901 572
|        |агенттігі                                             |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |162 797
|       1|Орталық органның аппараты                             |74 944
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |87 853
|    3   |Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                   |12 195
|    30  |Халық санағын жүргізу                                 |317 457
|    31  |Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы жөнінде.|409 123
|        |гі деректердің ақпараттық-статистикалық базаларын құру|
|      30|Ақпараттық-статистикалық орталықтар                   |208 037
|      31|Деректердің ақпараттық-статистикалық базаларын құру   |201 086
| 6      |Жалпы кадрлық мәселелер                               |27 956
|  608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері   |27 956
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |27 956
|       1|Орталық органның аппараты                             |27 956
| 9      |Жалпы сипаттағы өзге де мемлекттік қызмет көрсетулер  |81 267
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және|81 267
|        |спорт министрлігі                                     |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |81 267
|       1|Орталық органның аппараты                             |81 267
|2       |Қорғаныс                                              |14 810862
|  1     |Әскери мұқтаждар                                      |13 983518
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |13 671379
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |1 236791

1   Аппарат центрального органа                         177 631
4   Аппарат органов в других странах (посольства,        50 000
представительства, дипломатические миссии)
30  Аппарат военных комиссариатов                     1 009 160
5       Содержание воинских частей                        8 041 668
30  Воинские части сил общего назначения              2 257 245
31  Воинские части сил охраны государственной         1 491 950
границы
32  Воинские части сил воздушной обороны              2 114 869
33  Воинские части специального назначения            2 177 604
31       Международное сотрудничество в области обороны      100 000
30  Международное сотрудничество в области обороны       60 135
31  Международное сотрудничество в области охраны        39 865
государственной границы
32       Обеспечение деятельности воинских частей          3 221 428
30  Инженерно-техническое обеспечение                       125
31  Обеспечение вооружением, техникой и другими             125
средствами
32  Обеспечение продуктами питания воинских частей    1 440 000
33  Обеспечение медикаментами воинских частей           120 000
34  Обеспечение горюче-смазочными материалами           171 240
воинских частей
35  Обеспечение обмундированием и массовыми
средствами гигиены воинских частей                  253 853
36  Обеспечение связью воинских частей                  120 000
37  Перевозки грузов                                     85 000
38  Жилищно-коммунальные услуги для воинских            990 085
частей
40  Перевозки личного состава                            41 000
35       Обеспечение деятельности воинских частей сил      1 071 492
охраны государственной границы
30  Инженерно-техническое обеспечение                    55 000
31  Обеспечение вооружением, техникой и другими          67 000
средствами
32  Обеспечение продуктами питания воинских частей      300 000
33  Обеспечение медикаментами воинских частей            25 000

|       1|Орталық органның аппараты                             |177 631
|       4|Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,     |50 000
|        |өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)                  |
|      30|Әскери комиссариаттардың аппараты                     |1 009 160
|    5   |Әскери бөлімдерді ұстау                               |8 041 668
|      30|Жалпы мақсаттағы күштердің әскери бөлімдері           |2 257 245
|      31|Мемлекеттік шекараны қорғау күштерінің әскери бөлім.  |1 491 950
|        |дері                                                  |
|      32|Әуе қорғанысы күштерінің әскери бөлімдері             |2 114 869
|      33|Арнайы мақсаттағы әскери бөлімдер                     |2 177 604
|    31  |Қорғаныс саласындағы халықаралық ынтымақтастық        |100 000
|      30|Қорғаныс саласындағы халықаралық ынтымақтастық        |60 135
|      31|Мемлекеттік шекараны қорғау саласындағы халықаралық   |39 865
|        |ынтымақтастық                                         |
|    32  |Әскери бөлімдердің қызметін қамтамасыз ету            |3 221 428
|      30|Инженерлік-техникалық қамтамасыз ету                  |125
|      31|Қару-жарақпен, техникамен және басқа да құралдармен   |125
|        |қамтамасыз ету                                        |
|      32|Әскери бөлімдерді тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету    |1 440 000
|      33|Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен қамтамасыз ету    |120 000
|      34|Әскери бөлімдерді жанар-жағармай материалдарымен      |171 240
|        |қамтамасыз ету                                        |
|      35|Әскери бөлімдерді киім-кешектермен және жалпы гигиена.|253 853
|        |лық құралдармен қамтамасыз ету                        |
|      36|Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету          |120 000
|      37|Жүктерді тасымалдау                                   |85 000
|      38|Әскери бөлімдер үшін тұрғын үй-коммуналдық қызмет     |990 085
|        |көрсетулер                                            |
|      40|Жеке құрамды тасымалдау                               |41 000
|    35  |Мемлекеттік шекара күзеті күштері әскери бөлімдерінің |1 071 492
|        |қызметін қамтамасыз ету                               |
|      30|Инженерлік-техникалық қамтамасыз ету                  |55 000
|      31|Қару-жарақпен, техникамен және басқа да құралдармен   |67 000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|      32|Әскери бөлімдерді тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету    |300 000
|      33|Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен қамтамасыз ету    |25 000

34  Обеспечение горюче-смазочными материалами           150 000
воинских частей
35  Обеспечение обмундированием и массовыми
средствами гигиены воинских частей                  158 100
36  Обеспечение связью воинских частей                   10 000
37  Жилищно-коммунальные услуги для воинских            301 392
частей
38  Межгосударственные перевозки                          5 000
678       Республиканская гвардия Республики Казахстан        312 139
1       Административные расходы на республиканском          25 609
уровне
1   Аппарат центрального органа                          25 609
5       Содержание воинских частей                          286 530
30  Воинские части                                      286 530
2               Организация работы по чрезвычайным ситуациям        827 344
308       Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным      827 344
ситуациям
1       Административные расходы на республиканском         343 755
уровне
1   Аппарат центрального органа                          56 355
2   Аппарат территориальных органов                     287 400
3       Информационно-вычислительное обслуживание            13 172
31       Ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и       201 938
техногенного характера
30  Республиканский оперативно-спасательный отряд        13 898
в г. Алматы
32  Воинская часть в г. Караганде                        32 818
33  Воинская часть в г. Узунагаш Алматинской области     39 201
34  Воинская часть гражданской обороны в г. Узунагаш    116 021
Алматинской области
32       Эксплуатация и развития объектов селезащиты         268 479
30  "Казселезащита"                                     141 979
31  Развитие объектов селезащиты                        126 500
3                Общественный порядок и безопасность              25 485 457
1               Правоохранительная деятельность                  14 618 945
201       Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                        14 618 945
1       Административные расходы на республиканском       5 406 638
уровне
1   Аппарат центрального органа                         837 944
2   Аппарат территориальных органов                   4 568 694
4       Оплата труда адвокатов на следствии                  15 000

|      34|Әскери бөлімдерді жанар-жағармай материалдарымен      |150 000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|      35|Әскери бөлімдерді киім-кешектермен және жалпы гигиена.|158 100
|        |лық құралдармен қамтамасыз ету                        |
|      36|Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету          |10 000
|      37|Әскери бөлімдерге арналған тұрғын үй-коммуналдық      |301 392
|        |қызмет көрсетулер                                     |
|      38|Мемлекетаралық тасымалдар                             |5 000
|  678   |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы         |312 139
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           | 25 609
|       1|Орталық органның аппараты                             | 25 609
|    5   |Әскери бөлімдерді ұстау                               |286 530
|      30|Әскери бөлімдер                                       |286 530
| 2      |Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру    |827 341
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі |827 341
|        |агенттігі                                             |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |342 755
|       1|Орталық органның аппараты                             |56 355
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |287 400
|    3   |Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                   |13 172
|    31  |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды |201 938
|        |жою                                                   |
|     30 |Алматы қаласындағы республикалық жедел-құтқару жасағы |13 898
|     32 |Қарағанды қаласындағы әскери бөлім                    |32 818
|     33 |Алматы облысының Ұзынағаш қаласындағы әскери бөлім    |39 201
|     34 |Алматы облысының Ұзынағаш қаласындағы азаматтық       |116 021
|        |қорғаныс әскери бөлімі                                |
|    32  |Селден қорғау объектілерін пайдалану және дамыту      |   268479
|      30|"Қазселденқорғау"                                     |141 979
|      31|Селден қорғау объектілерін дамыту                     |126 500
|3       |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                      | 25 485457
|  1     |Құқыққорғау қызметі                                   |14 618945
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |14 618945
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |5 406 638
|      1 |Орталық органның аппараты                             |837 944
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |4 568 694
|    4   |Тергеуге қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу   |    15000

21      Охрана общественного порядка и обеспечение        1 931 486
общественной безопасности на республиканском
уровне
30  Соединения и части внутренних войск               1 931 486
31      Содержание осужденных и следственно-
арестованных лиц                                  5 750 000
30  Исправительные учреждения и следственные
изоляторы                                         5 750 000
32      Программа по борьбе с наркотизмом                     4 600
34      Государственный проект 3                            911 221
80  Реализация проекта за счет внешних займов           911 221
35      Изготовление паспортов и удостоверений личности     250 000
граждан Республики Казахстан
36      Укрепление материально-технической базы             350 000
2               Правовая деятельность                             3 342 901
221       Министерство юстиции Республики Казахстан          3 342 901
1       Административные расходы на республиканском         254 496
уровне
1   Аппарат центрального органа                          94 296
2   Аппарат территориальных органов                     160 200
31      Отправление правосудия                            2 008 210
30  Военные суды                                         70 284
31  Областные, Астанинский и Алматинский городские
суды                                                652 887
32  Районные суды                                     1 285 039
32      Проведение судебных экспертиз                       149 400
30  Центр судебной экспертизы                           149 400
33      Оказание юридических услуг населению по
регистрации актов гражданского состояния            147 184
30  Районные ЗАГСы                                      147 184
34      Обеспечение правовой информацией                     19 736
36      Защита интересов государства в судах                  5 000
37      Оплата труда адвокатов за участие в суде             20 000
38      Поддержка единой республиканской системы
регистрации недвижимого имущества                   529 265
80  Реализация проекта за счет внешних займов           524 025
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                              5 240
39      Поддержка правовой реформы                          209 610
80  Реализация проекта за счет внешних займов           174 675

|    21  |Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті  |1 931 486
|        |республикалық деңгейде қамтамасыз ету                 |
|      30|Ішкі әскерлердің құрамалары және бөлімдері            |1 931 486
|    31  |Сотталғандар және тергеудегі тұтқынға алынған         |5 750 000
|        |адамдарды ұстау                                       |
|      30|Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторлары              |5 750 000
|    32  |Нашақорлыққа қарсы күрес жөніндегі бағдарлама         |4 600
|    34  |Мемлекеттік жоба 3                                    |911 221
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |911 221
|    35  |Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен |250 000
|        |жеке куәліктерін дайындау                             |
|    36  |Материалдық-техникалық базаны нығайту                 |350 000
|2       |Құқықтық қызмет                                       | 3 342901
|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          |3 342 901
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |254 496
|       1|Орталық органның аппараты                             | 94 296
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |160 200
|    31  |Әділ сот ісін жүргізу                                 |2 008 210
|      30|Әскери соттар                                         |70 284
|      31|Облыстық, Астана және Алматы қалалық соттары          |652 887
|      32|Аудандық соттар                                       |1 285 039
|    32  |Сот сараптамаларын жүргізу                            |149 400
|      30|Сот сараптамасы орталығы                              |149 400
|    33  |Халыққа азаматтық хал актілерін тіркеу жөнінде заң    |147 184
|        |қызметін көрсету                                      |
|      30|Аудандық АХАТ-тар                                     |147 184
|    34  |Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                    |19 736
|    36  |Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау                  |5 000
|    37  |Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу      |20 000
|    38  |Жылжымайтын мүліктерді бірыңғай республикалық тіркеу  |529 265
|        |жүйесін қолдау                                        |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |524025
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |5240
|        |жобаны іске асыру                                     |
|    39  |Құқықтық реформаны қолдау                             |209 610
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |174 675

81  Реализация проекта за счет софинансирования из       34 935
республиканского бюджета
3               Судебная деятельность                               415 521
501       Верховный Суд Республики Казахстан                  415 521
1       Административные расходы на республиканском         415 521
уровне
1   Аппарат центрального органа                         415 521
4               Деятельность по обеспечению законности и
правопорядка                                      1 518 267
502       Генеральная Прокуратура Республики Казахстан      1 483 267
1       Административные расходы на республиканском       1 255 572
уровне
1   Аппарат центрального органа                         111 495
2   Аппарат территориальных органов                   1 144 077
30      Ведение криминального и оперативного учетов         227 695
30  Центр правовой статистики и информации              227 695
609      Государственная комиссия Республики Казахстан
по борьбе с коррупцией                               35 000
1      Административные расходы на республиканском          35 000
уровне
1   Аппарат центрального органа                          35 000
5               Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства                  5 589 823
410       Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                         5 114 251
1       Административные расходы на республиканском       3 168 882
уровне
1   Аппарат центрального органа                       1 480 778
2   Аппарат территориальных органов                   1 385 232
4   Аппарат органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)          302 872
4       Оплата труда адвокатов на следствии                   5 000
30      Обеспечение правительственной связью
государственных органов                             660 300
30  Агентство правительственной связи                   660 300
31      Борьба с терроризмом                                112 392
30  Служба "А"                                          112 392
34      Государственный проект 2                          1 167 677
80  Реализация проекта за счет внешних займов         1 167 677
680       Служба охраны Президента Республики Казахстан       475 572
1       Административные расходы на республиканском         475 572
уровне

|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |34 935
|        |жобаны іске асыру                                     |
| 3      |Сот қызметі                                           |415 521
|  501   |Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты                |415 521
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |415 521
|       1|Орталық органның аппараты                             |415 521
| 4      |Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету қызметі   |1 518 267
|  502   |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы           |1 483 267
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |1 255 572
|       1|Орталық органның аппараты                             |111 495
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |1 144 077
|    30  |Қылмыстық және жедел есептерді жүргізу                |227 695
|      30|Құқықтық статистика және ақпарат орталығы             |227 695
|  609   |Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы  |35 000
|        |күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясы                |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |35 000
|       1|Орталық органның аппараты                             |35 000
| 5      |Жеке бастың, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін  |5 589 823
|        |қамтамасыз ету қызметі                                |
|  410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті |5 114 251
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |3 168 882
|       1|Орталық органның аппараты                             |1 480 778
|       2|Аумақтық органдардың аппараты                         |1 385 232
|       4|Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,     |302 872
|        |өкілдіктер, дипломаттық миссиялар)                    |
|    4   |Тергеу ісіндегі адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу      |5 000
|    30  |Мемлекеттік органдарды үкіметтік байланыспен          |660 300
|        |қамтамасыз ету                                        |
|      30|Үкіметтік байланыс  агенттігі                         |660 300
|    31  |Терроризмге қарсы күрес жүргізу                       |112 392
|      30|"А" қызметі                                           |112 392
|    34  |Мемлекеттік жоба 2                                    |1 167 677
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |1 167 677
|  680   |Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі    |475 572
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |475 572

1   Аппарат центрального органа                         136 303
30  Аппарат по обеспечению охранных мероприятий         339 269
4                Образование                                      13 871 506
2               Начальное и среднее образование                   3 364 493
215       Министерство транспорта, коммуникаций и
туризма Республики Казахстан                        210 999
30       Субсидирование общеобразовательного обучения на
республиканском уровне                              210 999
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                       3 153 494
31       Государственная поддержка одаренных детей           381 985
30  Шымкентская республиканская военная школа-
интернат                                             45 768
31  Карагандинская республиканская военная школа-        40 599
интернат
32  Алматинская республиканская военная школа-
интернат им. Б. Момыш-улы                            48 670
33  Республиканская казахская средняя музыкальная        42 348
школа-интернат им. Жубанова
34  Республиканская специальная физико-математическая
школа-интернат                                       40 407
35  Республиканская школа-интернат с углубленным
изучением казахского языка                           34 911
36  Республиканская школа-интернат для одаренных
в спорте детей им. Х. Мунайтпасова                   71 151
37  Республиканская школа-интернат для одаренных
в спорте детей им.К. Ахметова                        58 131
33       Государственная поддержка школьных экспериментов     59 220
34       Проведение школьных олимпиад                         31 925
61       Обеспечение учебниками учащихся
общеобразовательных учреждений                    1 349 246
32  Приобретение и доставка учебников для
учащихся до регионов                                819 398
80  Реализация проекта за счет внешних займов           529 848
62       Информатизация системы среднего образования
на республиканском уровне                         1 331 118
31  Информатизация системы среднего образования
на республиканском уровне за счет внутренних
источников                                          382 050
80  Реализация проекта за счет внешних займов           949 068

|       1|Орталық органның аппараты                             |136 303
|      30|Қорғау іс шараларын қамтамасыз ету жөніндегі аппарат  |339 269
|4       |Білім беру                                            |13 871506
|  2     |Бастауыш және орта білім беру                         |3 364 493
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |210 999
|        |министрлігі                                           |
|      30|Республикалық деңгейде жалпы білім беруді субсидиялау |210 999
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |3 153 494
|        |және спорт министрлігі                                |
|    31  |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау                  |381 985
|      30|Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты         |45 768
|      31|Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты       |40 599
|      32|Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери       |48 670
|        |мектеп-интернаты                                      |
|      33|Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка      |42 348
|        |мектеп-интернаты                                      |
|      34|Республикалық арнайы физика-математика мектеп-        |40 407
|        |интернаты                                             |
|      35|Қазақ тілін тереңдетіп оқытатын республикалық         |34 911
|        |мектеп-интернат                                       |
|      36|Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов    |71 151
|        |атындағы республикалық мектеп-интернат                |
|      37|Спорттағы дарынды балаларға арналған К.Ахметов        |58 131
|        |атындағы республикалық мектеп-интернат                |
|   33   |Мектептегі эксперименттерді мемлекеттік қолдау        |59 220
|   34   |Мектеп олимпиадаларын өткізу                          |31 925
|   61   |Орта білім беру жүйесі оқушыларын оқулықпен қамтамасыз|1 349 246
|        |ету                                                   |
|      32|Оқушылар үшін оқулықтарды сатып алу және аймақтарға   |819 398
|        |жеткізу                                               |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |529 848
|   62   |Республикалық деңгейде орта білім беру жүйесін        |1 331 118
|        |ақпараттандыру                                        |
|      31|Ішкі көздер есебінен республикалық деңгейдегі орта    |382 050
|        |білім беру жүйелерін ақпараттандыру                   |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |949 068

4               Среднее специальное образование                     899 994
201       Министерство внутренних дел Республики Казахстан    270 410
7       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на республиканском уровне                270 410
30  Актюбинский юридический колледж                      38 127
31  Акмолинский юридический колледж                      25 380
32  Павлодарский юридический колледж                     63 878
33  Шымкентский юридический колледж                      64 746
34  Семипалатинский юридический колледж                  53 678
35  Алматинский юридический колледж                      24 601
208       Министерство обороны Республики Казахстан           309 752
7       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на республиканском уровне                309 752
30  Кадетский корпус. Северо-Казахстанская область       41 862
31  Военный колледж спорта г.Алматы                      12 975
32  Филиал военного колледжа спорта г.Щучинск Северо-
Казахстанской области                                 4 915
33  Республиканская школа "Жас улан" им. генерала
С.Нурмагамбетова                                    250 000
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                         319 832
7       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на республиканском уровне                319 832
5               Переподготовка кадров                               174 338
104       Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан        276
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         276
30   Переподготовка кадров для выполнения государственных
функций                                                 276
201       Министерство внутренних дел Республики Казахстан     18 699
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      18 699
30   Училище первоначальной подготовки                    18 699
204       Министерство иностранных дел Республики Казахстан    20 748
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      20 748
5    Переподготовка кадров аппарата                       20 748
212       Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                               387
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         387

| 4      |Арнаулы орта білім беру                               |899 994
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |270 410
|    7   |Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу орындарында   |270 410
|        |кадрлар даярлау                                       |
|      30|Ақтөбе заң колледжі                                   |38 127
|      31|Ақмола заң колледжі                                   |25 380
|      32|Павлодар заң колледжі                                 |63 878
|      33|Шымкент заң колледжі                                  |64 746
|      34|Семей заң колледжі                                    |53 678
|      35|Алматы заң колледжі                                   |24 601
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |309 752
|    7   |Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу орындарында   |309 752
|        |кадрлар даярлау                                       |
|      30|Кадет корпусы, Солтүстік Қазақстан облысы             |41 862
|      31|Спорт әскери колледжі Алматы қаласы                   |12 975
|      32|Спорт әскери колледжінің филиалы, Солтүстік Қазақстан |4 915
|        |облысы Шортанды қаласы                                |
|      33|Генерал С.Нұрмағамбетов атындағы республикалық        |250 000
|        |"Жас ұлан" мектебі                                    |
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |319 832
|        |және спорт министрлігі                                |
|    7   |Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу орындарында   |319 832
|        |кадрлар даярлау                                       |
| 5      |Кадрларды қайта даярлау                               |174 338
|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |276
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |276
|      30|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кадрларды       |276
|        |қайта даярлау                                         |
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |18 699
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |18 699
|      30|Бастапқы даярлық училищесі                            |18 699
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |20 748
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |20 748
|      5 |Аппараттың кадрларын қайта даярлау                    |20 748
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|387
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |387

6    Переподготовка кадров государственных учреждений        387
213       Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                  1 829
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне       1 829
6    Переподготовка кадров государственных учреждений      1 829
217       Министерство финансов Республики Казахстан              286
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         286
5    Переподготовка кадров аппарата                          286
219       Министерство государственных доходов Республики
Казахстан                                               199
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         199
5    Переподготовка кадров аппарата                          199
221       Министерство юстиции Республики Казахстан               796
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         796
6    Переподготовка кадров государственных учреждений        796
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                          94 851
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      94 851
6   Переподготовка кадров государственных учреждений     94 851
308       Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                             2 070
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне       2 070
6   Переподготовка кадров государственных учреждений      2 070
606       Агентство Республики Казахстан по статистике          1 939
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне       1 939
5   Переподготовка кадров аппарата                        1 939
608       Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                               32 258
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      32 258
6   Переподготовка кадров государственных учреждений     32 258
6               Высшее образование                                9 100 631
201       Министерство внутренних дел Республики Казахстан    340 315
9       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                           340 315
32  Костанайский юридический институт                    80 378
33  Высшее военное училище внутренних войск,
г. Петропавловск                                     76 635
34  Академия Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                                183 302
206       Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан                              6 923 114
9       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                         6 923 114
31  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному
заказу (грант)                                      274 712
32  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
за рубежом                                          209 625
33  Подготовка кадров в Казахском государственном
университете им. Аль-Фараби                         597 802
34  Подготовка кадров в Международном
Казахско-Турецком университете им. Х.А.Яссави       216 800
91  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны                                     5 624 175

|     6  |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау      |387
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |1 829
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |1 829
|      6 |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |1 829
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |286
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |286
|      5 |Аппараттың кадрларын қайта даярлау                    |286
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс           |199
|        |министрлігі                                           |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |199
|      5 |Аппараттың кадрларын қайта даярлау                    |199
|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          |796
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |796
|      6 |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау      |796
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |94 851
|        |және спорт министрлігі                                |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |94 851
|     6  |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау      |94 851
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі |2 070
|        |агенттігі                                             |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |2 070
|      6 |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау      |2 070
|  606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        |1 939
|        |агенттігі                                             |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |1 939
|       5|Аппараттың кадрларын қайта даярлау                    |1 939
|  608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері   |32 258
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|    10  |Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        |32 258
|     6  |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау      |32 258
| 6      |Жоғары білім беру                                     |9 100 631
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |340 315
|    9   |Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында         |340 315
|        |кадрлар даярлау                                       |
|      32|Қостанай заң институты                                |80 378
|      33|Ішкі әскерлердің жоғары әскери училищесі, Петропавл   |76 635
|        |қаласы                                                |
|      34|Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің      |183 302
|        |Академиясы                                            |
|  206   |Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім     |6 923 114
|        |министрлігі                                           |
|     9  |Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында         |6 923 114
|        |кадрлар даярлау                                       |
|      31|Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша ел ішіндегі  |274 712
|        |жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау (грант)      |
|      32|Шет елдердегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау|209 625
|      33|Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттік университетінде  |597 802
|        |кадрларды даярлау                                     |
|      34|Х.Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университе. |216 800
|        |тінде кадрларды даярлау                               |
|      91|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау  |5 624 175

208       Министерство обороны Республики Казахстан           659 725
9       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                           659 725
30  Высшее военное командное пограничное училище,
г.Алматы                                            207 500
31  Высшее военно-летное училище, г. Актюбинск          183 050
32  Военный факультет при Академии гражданской
авиации, г.Алматы                                    25 375
33  Военная академия, г. Алматы                         243 800
224       Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                                864 600
9       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                           864 600
91  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны                                       864 600
308       Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                            41 924
9       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                            41 924
30  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
в области чрезвычайных ситуаций                      41 924
410       Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                           270 953
9       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                           258 153
30  Академия Комитета национальной безопасности         142 585
31  Карагандинская высшая школа Комитета национальной
безопасности                                        115 568
32      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне в рамках государственного
заказа                                               12 800
30  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
в области национальной безопасности                  12 800
9               Прочие услуги в области образования                 332 051
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                         332 051
35     Разработка учебно-методических пособий               32 051
49     Обеспечение непрерывного обучения в области
музыкального искусства                              300 000
5                Здравоохранение                                   8 938 759

|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |659 725
|    9   |Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар |659 725
|        |даярлау                                               |
|      30|Жоғары әскери командалық шекаралық училище, Алматы    |207 500
|        |қаласы                                                |
|      31|Жоғары әскери-ұшқыштар училищесі, Ақтөбе қаласы       |183 050
|      32|Азаматтық авиация Академиясының жанындағы әскери      |25 375
|        |факультет, Алматы қаласы                              |
|      33|Әскери-Академия, Алматы қаласы                        |243 800
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |864 600
|        |және спорт министрлігі                                |
|    9   |Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар |864 600
|        |даярлау                                               |
|      91|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау  |864 600
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі |41 924
|        |агенттігі                                             |
|    9   |Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар |41 924
|        |даярлау                                               |
|      30|Төтенше жағдайлар саласында жоғары оқу орындарында    |41 924
|        |кадрларды даярлау                                     |
|  410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті |270 953
|      9 |Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында         |258 153
|        |кадрларды даярлау                                     |
|      30|Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы             |142 585
|      31|Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қарағанды жоғары       |115 568
|        |мектебі                                               |
|    32  |Мемлекеттік тапсырыстар шеңберінде республикалық      |12 800
|        |деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау     |
|      30|Ұлттық қауіпсіздік саласындағы жоғары оқу орындарында |12 800
|        |кадрларды даярлау                                     |
| 9      |Білім беру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер      | 332 051
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     | 332 051
|        |және спорт министрлігі                                |
|    35  |Оқу-әдістемелік құралдарын әзірлеу                    |332 051
|      49|Музыка өнері саласында үздіксіз білім беруді қамтама. |300 000
|        |сыз ету                                               |
|5       |Денсаулық сақтау                                      |8 938 759

1               Больницы широкого профиля                         3 020 158
201       Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                            87 375
12      Лечение военнослужащих, сотрудников правоохра-
нительных органов и членов их семей                  87 375
30  Центральный госпиталь с поликлиникой                 87 375
208        Министерство обороны Республики Казахстан           300 000
12      Лечение вое
ннослужащих, сотрудников правоохрани-
тельных органов и членов их семей                   300 000
30  Центральный военный клинический госпиталь,
г. Алматы                                           115 886
31  Военный госпиталь, г. Семипалатинск                  21 201
32  Военный госпиталь, г. Учарал                          9 925
33  Военный госпиталь, г. Караганда                      12 610
34  Военный госпиталь, г.Аягуз                           19 928
35  Военный госпиталь, г.Актау                           16 924
36  Военный госпиталь, г.Талдыкорган                     16 482
37  Военный госпиталь, г.Сарыозек                        19 180
38  Военный госпиталь пограничных войск, г.Алматы        67 864
224        Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                       2 624 783
63       Развитие медицинских учреждений в г. Астане       2 624 783
80  Реализация проекта за счет внешних займов         2 624 783
678        Республиканская гвардия Республики Казахстан          8 000
12       Лечение военнослужащих, сотрудников правоохрани-
тельных органов и членов их семей                     8 000
30  Госпиталь Республиканской гвардии                     8 000
2              Охрана здоровья населения                         1 222 838
224        Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                       1 198 097
13       Профилактика и борьба с опасными инфекциями
на республиканском уровне                           494 032
30  Противочумные станции Атырауская, Араломорская,
Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская,
Мангистауская, Шымкентская, Кызылординская          336 780
31  Республиканская санитарно-эпидемиологическая
станция                                              35 116
32  Санитарно-эпидемиологическая станция на воздушном
транспорте                                            9 340
33  Центральная дорожная санитарно-эпидемиологическая
станция                                              36 879
34  Акмолинская дорожная санитарно-эпидемиологическая
станция                                              44 652
35  Западно-Казахстанская дорожная санитарно-
эпидемиологическая станция                           31 265

|  1     |Кең бейінді ауруханалар                               |3 020 158
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |87 375
|      12|Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының       |87 375
|        |қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу    |
|      30|Емханасы бар орталық госпиталь                        |87 375
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |300 000
|    12  |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының       |300 000
|        |қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу    |
|      30|Орталық әскери клиникалық госпиталь, Алматы қаласы    |115 886
|      31|Әскери госпиталь, Семей қаласы                        |21 201
|      32|Әскери госпиталь, Үшарал қаласы                       |9 925
|      33|Әскери госпиталь, Қарағанды қаласы                    |12 610
|      34|Әскери госпиталь, Аягөз қаласы                        |19 928
|      35|Әскери госпиталь, Ақтау қаласы                        |16 924
|      36|Әскери госпиталь, Талдықорған қаласы                  |16 482
|      37|Әскери госпиталь, Сарыөзек қаласы                     |19 180
|      38|Шекара әскерлерінің әскери госпиталі, Алматы қаласы   |67 864
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |2 624 783
|        |және спорт министрлігі                                |
|    63  |Астана қаласындағы медициналық мекемелерді дамыту     |2 624 783
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |2 624 783
|  678   |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы         |8 000
|    12  |Әскери қызметшілерді, құқ
ық қорғау органдарының       |
|        |қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу    |8 000
|      30|Республикалық ұланның госпиталі                       |8 000
|2       |Халықтың денсаулығын қорғау                           |1 222 838
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |1 198 097
|        |және спорт министрлігі                                |
|    13  |Республикалық деңгейде қатерлі жұқпалы аурулардың     |494 032
|        |алдын-алу және оларға қарсы күрес жүргізу             |
|      30|Атырау, Арал теңізі, Ақтөбе, Орал, Талдықорған,       |336 780
|        |Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда тырысқаққа қарсы        |
|        |станциялары                                           |
|      31|Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станция     |35 116
|      32|Әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық станция   |9 340
|      33|Орталық санитарлық-эпидемиологиялық жол станциясы     |36 879
|      34|Ақмола санитарлық-эпидемиологиялық жол станциясы      |44 652
|      35|Батыс Қазақстан санитарлық-эпидемиологиялық жол       |31 265
|        |станциясы                                             |

40        Программа иммунопрофилактики (вакцины)              183 847
42        Пропаганда здорового образа жизни населения           7 982
43        Борьба с эпидемиями на республиканском уровне        15 622
46        Реабилитация детей                                  277 719
47        Производство крови (заменителей) на республиканском
уровне                                              215 527
48        Хранение специального медицинского резерва            3 368
30  Республиканский центр специального медицинского
обеспечения                                           3 368
694        Управление делами Президента Республики Казахстан    24 741
13        Профилактика и борьба с опасными инфекциями на
республиканском уровне                               24 741
30  Санитарно-эпидемиологическая станция                 24 741
3              Специализированная медицинская помощь             3 649 254
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                       3 649 254
36       Оказание специализированной медицинской помощи      374 155
30  Республиканский клинический госпиталь инвалидов
Великой Отечественной войны                         101 185
31  Республиканский детский оздоровительно-реабилита-
ционный центр "Балбулак"                             27 616
32  Республиканская клиническая психиатрическая
больница                                            118 856
33  Казахский республиканский лепрозорий                 68 918
34  Республиканский центр по профилактике и борьбе
со СПИДом                                            30 407
35  Центр медицины катастроф                             27 173
38      Программа "Туберкулез", выполняемая на
республиканском уровне                              601 900
30  Национальный центр проблем туберкулеза Республики
Казахстан                                           188 657
31  Республиканский туберкулезный детский санаторий
"Боровое"                                            50 271
32  Республиканский туберкулезный взрослый санаторий
"Боровое"                                            88 325
33  Централизованный закуп                              274 647

|    40  |Иммундық алдын-алу (вакцина) бағдарламасы             |183 847
|    42  |Халыққа салауатты өмір салтын насихаттау              |7 982
|    43  |Республикалық деңгейде індеттерге қарсы күрес         |15 622
|        |жүргізу                                               |
|    46  |Балаларды оңалту                                      |277 719
|    47  |Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштарды)         |215 527
|        |өндіру                                                |
|    48  |Арнайы медициналық резервті сақтау                    |3 368
|      30|Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз ету       |3 368
|        |орталығы                                              |3 368
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің іс басқармасы    |24 741
|    13  |Республикалық деңгейде қатерлі жұқпалы аурулардың     |24 741
|        |алдын алу және оларға қарсы күрес жүргізу             |
|      30|Санитарлық-эпидемиологиялық станция                   |24 741
|3       |Мамандандырылған медициналық көмек                    |3 649 254
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |3 649 254
|        | және спорт министрлігі                               |
|    36  |Мамандандырылған медициналық көмек көрсету            |374 155
|      30|Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің республикалық          |101 185
|        |клиникалық госпиталі                                  |
|      31|"Балбұлақ" республикалық балаларды сауықтыру-оңалту   |27 616
|        |орталығы                                              |
|      32|Республикалық клиникалық психиатриялық аурухана       |118 856
|      33|Қазақ республикалық лепрозорийі                       |68 918
|      34|СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жүргізу      |30 407
|        |жөніндегі республикалық орталық                       |
|      35|Апат жөніндегі медицина орталығы                      |27 173
|    38  |Республикалық деңгейде орындалатын "Туберкулез"       |601 900
|        |бағдарламасы                                          |
|      30|Қазақстан Республикасы туберкулез проблемаларының     |188 657
|        |ұлттық орталығы                                       |
|      31|"Бурабай" республикалық балалардың туберкулез         |50 271
|        |санаторийі                                            |
|      32|"Бурабай" республикалық ересектердің туберкулез       |88 325
|        |санаторийі                                            |
|      33|Орталықтандырылған сатып алу                          |274 647

39      Программа "Диабет"                                  200 000
41      Лечение задержанных нарушителей общественного
порядка и безопасности                              171 036
30  Республиканская психиатрическая больница строгого
наблюдения                                          171 036
65      Специализированная медицинская помощь в
республиканских клиниках и НИИ                    2 041 805
31  Оказание специализированной медицинской помощи
населению в республиканских клиниках научно-
исследовательских институтов                        702 630
80  Реализация проекта за счет внешних займов         1 339 175
68      Централизованный закуп вакцин против вирусного
гепатита "В" и "А"                                  260 358
4              Поликлиники                                          26 702
410       Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                            26 702
33      Оказание медицинской помощи работникам               26 702
30  Республиканская поликлиника                          26 702
5              Другие виды медицинской помощи                      565 844
224       Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                                344 998
37      Судебно-медицинская экспертиза                      333 925
30  Центр судебной медицины и его территориальные
подразделения                                       333 925
45       Оказание медицинской консультативной помощи          11 073
694        Управление делами Президента Республики Казахстан   220 846
31       Оказание медицинской помощи отдельным категориям
граждан                                             220 846
30  Оказание медицинских услуг отдельным категориям
граждан                                             204 846
31  Центр по внедрению современных медицинских
технологий                                           16 000
9              Прочие услуги в области здравоохранения             453 963
224        Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                                453 963
66       Централизованный закуп медицинского оборудования,
услуг и санитарного транспорта                       15 000
67       Оплата услуг Центра по оплате медицинских услуг     236 567

|   39   |"Диабет" бағдарламасы                                 |200 000
|   41   |Қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті бұзып            |171 036
|        |ұсталғандарды емдеу                                   |
|      30|Республикалық қатаң бақылауды психиатриялық аурухана  |171 036
|   65   |Республикалық клиникалар мен ғылыми-зерттеу           |2 041 805
|        |институттарында мамандандырылған медициналық көмек    |
|        |көрсету                                               |
|      31|Ғылыми-зерттеу институттарының республикалық          |702 630
|        |клиникаларда халыққа мамандандырылған медициналық     |
|        |көмек көрсету                                         |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |1 339 175
|   68   |"В" және "А" вирусы гепатиттеріне қарсы вакциналарды  |260 358
|        |орталықтандырылған түрде сатып алу                    |
|4       |Емханалар                                             |26 702
|  410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті |26 702
|    33  |Қызметкерлерге медициналық көмек көрсету              |26 702
|      30|Республикалық емхана                                  |26 702
|5       |Медициналық көмектің басқа түрлері                    |563 844
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |344 998
|        |және спорт министрлігі                                |
|    37  |Сот-медициналық сараптама                             |333 925
|      30|Сот-медицинасы орталығы және оның аумақтық бөлімшелері|333 925
|      45|Медициналық консультативтік көмек көрсету             |11 073
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің іс басқармасы    |220 846
|    31  |Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық        |220 846
|        |көмек көрсету                                         |
|    30  |Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық        |204 846
|        |қызмет көрсету
|      31|Қазіргі заманғы медициналық технологияларды           |16 000
|        |енгізу орталығы                                       |
|9       |Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызмет көрсетулер|453 963
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |453 963
|        |және спорт министрлігі                                |
|    66  |Медициналық жабдықтар, қызмет көрсетулер мен
|        |санитарлық көлікті орталықтандырылған сатып алу       |15 000
|    67  |Медициналық қызмет көрсетуге ақы төлеу жөніндегі      |236 567
|        |орталықтың көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу           |

30  Центр по оплате медицинских услуг                   236 567
69       Завершение строительства республиканского детского
оздоровительно-реабилитационного центра              15 721
70       Информационное обеспечение здравоохранения           12 000
71       Реформа в секторе здравоохранения                   174 675
80  Реализация проекта за счет внешних займов           174 675
6                Социальное обеспечение и социальная помощь      141 314 208
1              Социальное обеспечение                          139 883 498
213        Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                  139 883 498
30       Пенсионные программы                            102 271 404
30  Выплата солидарных пенсий                       102 271 404
31       Общие государственные социальные пособия         27 186 045
30  По инвалидности                                  14 553 643
31  По случаю потери кормильца                       12 052 370
32  По возрасту                                         580 032
32       Специальные государственные пособия               9 010 531
7  Инвалиды ВОВ                                      1 002 401
8  Участники ВОВ                                     1 760 744
9  Лица, приравненные к инвалидам ВОВ                  360 070
13 Лица, приравненные к участникам ВОВ                 259 278
14 Вдовы воинов, погибших в ВОВ                         95 388
15 Семьи погибших военнослужащих и работников
органов внутренних дел                              184 889
16 Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ                   67 647
17 Лица, награжденные орденами и медалями за
самоотверженный труд и безупречную воинскую службу
в годы ВОВ                                          282 967
18 Инвалиды 1 и 2 групп                              1 724 011
19 Инвалиды 3 группы                                   307 775
20 Дети-инвалиды до 16 лет                             210 372
21 Реабилитированные граждане                          436 002
22 Лица, получающие пенсии за особые заслуги            77 674
23 Многодетные матери                                2 241 313
45       Пособие на погребение                             1 278 406
30 Пособие на погребение пенсионеров, участников
и инвалидов войны                                 1 202 099
31 Пособие на погребение получателей государственных
социальных пособий                                   76 307
46     Погашение долгов по гарантиям по обязательному
социальному обеспечению                             137 112

|      30|Медициналық қызмет көрсетуді төлеу жөніндегі орталық  |236 567
|    69  |Республикалық балаларды сауықтыру-оңалту орталығының  |15 721
|        |құрылысын аяқтау                                      |
|    70  |Денсаулық сақтау ісін ақпараттық қамтамасыз ету       |12 000
|    71  |Денсаулық сақтау секторындағы реформа                 |174 675
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |174 675
|6       |Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек        |141314208
|  1     |Әлеуметтік қамтамасыз ету                             |139883498
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |139883498
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    30  |Зейнетақы бағдарламалары                              |102 271404
|      30|Ортақ зейнетақларды төлеу                             |102 271404
|    31  |Жалпы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар             |27 186 045
|      30|Мүгедектігі бойынша                                   |14553643
|      31|Асыраушысынан айрылуына байланысты                    |12052370
|      32|Жасы бойынша                                          |580032
|      32|Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар                       |9010531
|      7 |ҰОС мүгедектері                                       |1 002 401
|      8 |ҰОС қатысушылар                                       |1 760 744
|      9 |ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар               |360 070
|      13|ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар               |259 278
|      14|ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері              |95 388
|      15|Қаза болған әскери қызметшілердің және ішкі органда.  |184 889
|        |рының қызметкерлерінің отбасылары                     |
|      16|Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері (күйеулері) |67 647
|      17|ҰОС жылдарында жанқиярлық еңбегі мен қалтқысыз        |282 967
|        |әскери қызметі үшін ордендер мен медалдармен марапат. |
|        |талған тұлғалар                                       |
|      18|1 және 2-топтардың мүгедектері                        |1 724 011
|      19|3-топтың мүгедектері                                  |307 775
|      20|16 жасқа дейінгі мүгедек балалар                      |210 372
|      21|Ақталған азаматтар                                    |436 002
|      22|Ерекше қызметі үшін зейнетақы алатын адамдар          |77 674
|      23|Көп балалы аналар                                     |2 241 313
|    45  |Жерлеуге берілетін жәрдемақы                          |1 278 406
|      30|Зейнеткерлерді, соғысқа қатысушылар мен мүгедектерді  |1 202 099
|        |жерлеуге берілетін жәрдемақы                          |
|      31|Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатындарды жерлеуге |76 307
|        |берілетін жәрдемақы                                   |
|    46  |Міндетті әлеуметтік қамсыздандыру кепілдіктері        |137 112
|        |бойынша қарыздарды өтеу                               |

2               Социальная помощь                                   494 499
213       Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                      494 499
33     Единовременные государственные денежные
компенсации                                         300 000
30 Пенсионерам, пострадавшим вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном полигоне 300 000
34     Возмещение ущерба реабилитированным гражданам        10 000
37     Предоставление медицинских услуг по протезированию
и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями    103 910
39     Приобретение средств сурдо-тифлотехники для
общественных организаций инвалидов                  48 639
42     Оказание услуг центральной экспериментальной
лабораторией слухопротезирования                     31 950
7 Инвалиды ВОВ                                            702
8 Участники ВОВ                                           319
9 Лица, приравненные к инвалидам ВОВ                      103
18 Инвалиды 1 и 2 групп                                 20 264
19 Инвалиды 3 группы                                     7 216
20 Дети-инвалиды до 16 лет                               3 347
9              Прочие услуги в области социальной помощи и социального
обеспечения                                         936 211
213       Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                936 211
1       Административные расходы на республиканском уровне   87 662
1   Аппарат центрального органа                          87 662
35       Реабилитация инвалидов и ветеранов                   31 648
38       Социальная адаптация ветеранов войны и труда          5 518
40       Создание и поддержание информационной базы
занятости                                            86 113
31  Создание информационной базы занятости               19 736
80  Реализация проекта за счет внешних займов            66 377
41     Оплата услуг Государственного центра по выплате
пенсий и пособий                                    725 269
8                Культура, спорт и информационное пространство     3 684 761
1              Деятельность в области культуры                     836 931
224       Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                                 31 030
14     Проведение культурных мероприятий с детьми на
республиканском уровне                               22 149
58     Субсидирование на республиканском уровне
организаций по хранению историко-культурных
ценностей                                             8 881
230       Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                       805 900
39       Субсидирование на республиканском уровне театрально-
концертных организаций                              291 000
50       Содержание историко-культурных заповедников и
музеев                                               35 351

| 2      |Әлеуметтік көмек                                      |494 499
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |494 499
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    33  |Біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы                  |300 000
|      30|Семей сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдары.|
|        |нан зардап шеккен зейнеткерлерге                      |300 000
|    34  |Ақталған азаматтардың шығынын өтеу                    |10 000
|    37  |Протездеу бойынша медициналық көмек көрсету және      |103 910
|        |протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету     |
|    39  |Мүгедектердің қоғамдық ұйымдары үшін сурдо-тифлотех.  |48 639
|        |ника құралдарын сатып алу                             |
|    42  |Есту органдарын протездеу орталық эксперименттік      |31 950
|        |лабораториясының қызмет көрсетуі                      |
|       7|ҰОС мүгедектері                                       |702
|       8|ҰОС қатысушылары                                      |319
|       9|ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар               |103
|      18|1 және 2-топтардың мүгедектері                        |20 264
|      19|3 топтағы мүгедектері                                 |7 216
|      20|16 жасқа дейінгі мүгедек балалар                      |3 347
|9       |Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету сала. |936 211
|        |ларындағы өзге де қызмет көрсетулер                   |
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |936 211
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |87 662
|       1|Орталық органның аппараты                             |87 662
|    35  |Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту                    |31 648
|    38  |Соғыс және еңбек ардагерлерін әлеуметтік бейімдеу     |5 518
|    40  |Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру және қолдау |86 113
|      31|Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру             |19 736
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |66 377
|    41  |Зейнетақы төлеу жөніндегі Мемлекеттік орталықтың      |725 269
|        |зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөніндегі көрсет. |
|        |кен қызметіне ақы төлеу                               |
|8       |Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік              |3 684 761
|  1     |Мәдениет саласындағы қызмет                           |836 931
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |31 030
|        |және спорт министрлігі                                |
|    14  |Республикалық деңгейде балалармен мәдени шаралар      |22 149
|        |өткізу                                                |
|    58  |Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды    |     8881
|        |сақтауды ұйымдастыруды субсидиялау                    |
|  230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және      |805 900
|        |қоғамдық келісім министрлігі                          |
|    39  |Республикалық деңгейде театр-концерт                  |291 000
|        |ұйымдарын субсидиялау                                 |
|    50  |Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау         |35 351

30  Отрарский государственный археологический заповедник  7 455
31  Национальный историко-культурный заповедник
"Ордабасы"                                            5 091
32  Мангистауский государственный историко-культурный
заповедник                                            2 664
33  Национальный историко-культурный и природный
заповедник "Улы-Тау"                                  2 923
34  Государственный историко-культурный заповедник-музей
"Азрет-Султан"                                        3 073
35  Государственный историко-культурный и литературный
мемориальный заповедник-музей им. Абая                11 741
36  Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Памятник древнего Тараза"                      2 404
52       Производство национальных фильмов                   100 000
54       Проведение зрелищных мероприятий на республиканском
уровне                                                9 000
56       Увековечение памяти деятелей государства             10 000
58       Субсидирование на республиканском уровне организаций
по хранению историко-культурных ценностей           360 550
2              Спорт и туризм                                      618 800
224       Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                         618 800
55       Спорт высоких достижений                            565 000
57       Проведение спортивных мероприятий на республиканском
уровне                                               53 800
3              Информационное пространство                       2 048 590
101       Администрация Президента Республики Казахстан        27 947
15       Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных
изданий и их специальное использование на
республиканском уровне                               27 947
30  Архив Президента Республики Казахстан                27 947
224       Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                                  9 069
24      Обеспечение общедоступности информации на
республиканском уровне                                9 069
35  Республиканская научная библиотека                    7 835
36  Республиканская научно-медицинская библиотека         1 234
230       Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                     2 011 574
1       Административные расходы на республиканском уровне  120 640
1   Аппарат центрального органа                          66 640
2   Аппарат территориальных органов                      54 000
15      Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных
изданий и их специальное использование на
республиканском уровне                               29 875

|      30|Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы               |7 455
|      31|"Ордабасы" ұлттық тарихи-мәдени қорығы                |5 091
|      32|Маңғыстау мемлекеттік тарихи-мәдени қорығы            |2 664
|      33|"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы      |2 923
|      34|"Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-      |3 073
|        |мұражайы                                              |
|      35|Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби    |11 741
|        |мемориалдық қорық-мұражайы                            |
|      36|"Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени   |2 404
|        |қорық-мұражайы                                        |
|    52  |Ұлттық фильмдерді шығару                              |100 000
|    54  |Республикалық деңгейде ойын-сауық шараларын өткізу    |9 000
|    56  |Мемлекет қайраткерлерін мәңгілік есте қалдыру         |10 000
|    58  |Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды    |360 550
|        |сақтауды ұйымдастыруды субсидиялау                    |
| 2      |Спорт және туризм                                     |618 800
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |618 800
|        |және спорт министрлігі                                |
|    55  |Жоғары жетістікті спорт                               |565 000
|    57  |Республикалық деңгейде спорт шараларын өткізу         |53 800
|3       |Ақпараттық кеңістік                                   |2 048 590
|  101   |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі       |27 947
|    15  |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын       |27 947
|        |қамтамасыз ету және оларды республикалық деңгейде     |
|        |арнайы пайдалану                                      |
|      30|Қазақстан Республикасы Прездентінің Архиві            |27 947
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |9 069
|        |және спорт министрлігі                                |
|    24  |Республикалық деңгейде ақпаратқа жалпы жұрттың қол    |9 069
|        |жеткізуін қамтамасыз ету                              |
|      35|Республикалық ғылыми кітапхана                        |7 835
|      36|Республикалық ғылыми-медициналық кітапхана            |1 234
|  230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және      |2 011 574
|        |қоғамдық келісім министрлігі                          |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |120 640
|      1 |Орталық органның аппараты                             |66 640
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |54 000
|    15  |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын       |29 875
|        |қамтамасыз ету және оларды республикалық деңгейде     |
|        |арнайы пайдалану                                      |

30  Государственная книжная палата                        9 328
31  Центральный государственный архив                    20 547
24      Обеспечение общедоступности информации на
республиканском уровне                              100 443
30  Национальная библиотека Республики Казахстан         53 000
31  Филиал Национальной библиотеки Республики
Казахстан им. С.Сейфуллина в г. Астане               24 016
32  Государственная республиканская юношеская
библиотека им. Жамбыла                                7 601
33  Государственная республиканская детская
библиотека им. С.Бегалина                             8 803
34  Республиканская библиотека для незрячих и
слабовидящих граждан                                  7 023
31       Проведение государственной информационной политики
через газеты и журналы на республиканском уровне    270 000
32       Проведение государственной информационной политики
через телерадиовещание на республиканском уровне  1 412 839
33       Формирование издательских программ по социально-
важным видам литературы                              50 000
36       Проведение информационной политики в рамках
делового сотрудничества со странами СНГ              17 777
37       Организация конференции, семинаров и совещаний по
пропаганде стратегии "Казахстан-2030"                10 000
9              Прочие услуги по организации культуры, спорта и
информационного пространства                        180 441
224        Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                                    192
53       Государственные премии                                  192
30  Президентская премия                                    192
230        Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                       180 249
34       Проведение государственной политики по поддержке
казахской диаспоры                                   16 000
35       Проведение молодежной политики                       55 000
30  Организация мероприятий по молодежной политике       12 900
31  Организация культурного досуга молодежи              42 100
38       Развитие государственного и других языков            99 500

|      30|Мемлекеттік кітап палатасы                            |9 328
|      31|Орталық мемлекеттік архив                             |20 547
|      24|Республикалық деңгейде ақпаратқа жалпы жұрттың қол    |100 443
|        |жеткізуін қамтамасыз ету                              |
|      30|Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы          |53 000
|      31|Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасының Астана   |24 016
|        |қаласындағы С.Сейфуллин атындағы филиалы              |
|      32|Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірім. |7 601
|        |дер кітапханасы                                       |
|      33|С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар  |8 803
|        |кітапханасы                                           |
|      34|Соқыр және нашар көретін азаматтарға арналған         |7 023
|        |республикалық кітапхана                               |
|    31  |Республикалық деңгейде газеттер мен журналдар арқылы  |270 000
|        |мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу               |
|    32  |Республикалық деңгейде телерадио хабарлары арқылы     |1 412 839
|        |мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу               |
|    33  |Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлері бойынша баспа   |50 000
|        |бағдарламаларын қалыптастыру                          |
|    36  |Іскерлік ынтымақтастық шеңберінде ТМД елдерімен       |17 777
|        |ақпараттық саясатты жүргізу                           |
|    37  |"Қазақстан-2030" стратегиясын насихаттау жөнінде      |10 000
|        |конференциялар, семинарлар мен кеңестер ұйымдастыру   |
|9       |Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңістікті        |180 441
|        |ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызмет көрсетулер       |
|  224   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім     |192
|        |және спорт министрлігі                                |
|    53  |Мемлекеттік сыйлықтар                                 |192
|      30|Президенттік сыйлық                                   |192
|  230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және      |180 249
|        |қоғамдық келісім министрлігі                          |
|    34  |Қазақ диаспорасын қолдау жөніндегі мемлекеттік        |16 000
|        |саясатты жүргізу                                      |
|    35  |Жастар саясатын жүргізу                               |55 000
|      30|Жастар саясаты жөніндегі шаралар ұйымдастыру          |12 900
|      31|Жастардың мәдени демалысын ұйымдастыру                |42 100
|    38  |Мемлекеттік және басқа тілдерді дамыту                |99 500

53       Государственные премии                                9 749
30  Президентская премия                                  9 749
10               Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды                           7 197 368
1              Сельское хозяйство                                2 687 005
212        Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                         2 687 005
31        Ветеринарное обслуживание на республиканском
уровне                                                8 633
30  Юго-восточная зональная специализированная
ветеринарная лаборатория по особо опасным
болезням животных и птиц                              8 633
32        Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель     20 847
30  Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция      8 447
31  Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель     12 400
33        Защита растений                                     676 779
30  Лабораторный фитосанитарный анализ подкарантинной
продукции                                             2 066
31  Защита растений от массовых вредителей и болезней   673 333
32  Интродукционно-карантинные наблюдения импортного
подкарантинного материала                             1 380
34        Диагностика заболеваний животных                    105 480
35        Противоэпизоотия                                    200 237
36        Разработка земельного кадастра и подготовка
технической документации по внесению изменений в
него                                                189 767
30  Земельный кадастр                                   162 013
31  Землеустройство                                      27 754
37        Определение сортовых и посевных качеств семенного
и посадочного материала                              36 306
38        Сортоиспытание сельскохозяйственных культур          45 911
39        Субсидирование сельскохозяйственных
товаропроизводителей                                200 000
54        Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем                                            1 024 760
80  Реализация проекта за счет внешних займов           442 510
81  Реализация проекта за счет софинансирования
из республиканского бюджета                         582 250
57        Постприватизационная поддержка сельскохозяйственных
предприятий                                          61 835

|    53  |Мемлекеттік сыйлықтар                                 |9 749
|      30|Президенттік сыйлық                                   |9 749
|10      |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы мен қоршаған ортаны|7 197 368
|        |қорғау                                                |
|  1     |Ауыл шаруашылығы                                      |2 687 005
|   212  |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|2 687 005
|     31 |Республикалық деңгейдегі малдәрігерлік қызмет көрсету |8 633
|     30 |Мал мен құстың ерекше қауіпті аурулары жөніндегі      |8 633
|        |Оңтүстік-Шығыс аймақтық мамандандырылған малдәрігерлік|
|        |зертхана                                              |
|     32 |Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау     |20 847
|      30|Жетісу гидрогеологиямелиоративтік экспедициясы        |8 447
|      31|Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау     |12 400
|     33 |Өсімдіктерді қорғау                                   |676 779
|      30|Карантиндегі өнімдерді фитосанитарлық талдау          |2 066
|        |лабораториясы                                         |
|      31|Өсімдіктерді жаппай зиянкестерден және аурулардан     |673 333
|        |қорғау                                                |
|      32|Импорттық карантиндік материалдарды интродукциялық-   |1 380
|        |карантинді қадағалау                                  |
|     34 |Мал ауруларының диагностикасы                         |105 480
|     35 |Қарсы эпизоотия                                       |200 237
|     36 |Жер кадастрын әзірлеу және оған өзгерістер енгізу     |189 767
|        |жөніндегі техникалық құжаттарды дайындау              |
|      30|Жер кадастры                                          |162 013
|      31|Жерге орналастыру                                     |27 754
|     37 |Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық және   |36 306
|        |себу сапаларын анықтау                                |
|     38 |Ауылшаруашылық дақылдарының сортын сынақтан өткізу    |45 911
|     39 |Ауылшаруашылығындағы тауар өндірушілерді субсидиялау  |200 000
|     54 |Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру       |1 024 760
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |442 510
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |582 250
|        |жобаны жүзеге асыру                                   |
|    57  |Ауылшаруашылық кәсіпорындарын жекешелендіруден кейін  |61 835
|        |қолдау                                                |

80  Реализация проекта за счет внешних займов            61 835
58        Инвестиционный проект                               116 450
2                Водное хозяйство                                    472 395
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           472 395
40        Эксплуатация водохозяйственных объектов,
не связанных с подачей воды на хозяйственные
нужды                                                53 575
41        Эксплуатация межгосударственных водохозяйственных
объектов                                             30 500
42        Разработка схем комплексного использования охраны
вод, водохозяйственных балансов                       1 000
55        Управления водными ресурсами и восстановление
земель                                              186 320
80  Реализация проекта за счет внешних займов            69 870
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                            116 450
56        Строительство и реконструкция водоводов             201 000
3               Лесное хозяйство                                    774 731
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           774 731
46        Программа "Леса Казахстана"                         774 731
30  Казахское государственное республиканское
лесосеменное учреждение                               3 372
31  Наземное охрана лесов и животного мира              357 000
33  Лесовосстановление и защитное лесоразведение        212 584
34  Авиаохрана леса                                      92 900
35  Лесоохотоустройство и лесохозяйственное
проектирование                                       57 776
36  Селекция и сортоиспытание древесно-кустарниковых
пород                                                 4 499
37  Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране
рыбных запасов и регулированию рыболовства            8 500
38  Иле-Балхашское бассейновое управление по охране
рыбных запасов и регулированию рыболовства            8 100
39  Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление
по охране рыбных запасов и их рациональному
использованию                                        30 000
4               Рыбное хозяйство                                    102 666
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           102 666
51        Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб)         102 666
5               Охрана окружающей среды                           1 423 784
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           108 827
45        Содержание особо охраняемых природных
территорий                                          108 827

|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |61 835
|    58  |Инвестициялық жоба                                    |116 450
| 2      |Су шаруашылығы                                        |472 395
|   212  |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|472 395
|     40 |Шаруашылық мұқтаждарға су беруге байланысты емес су   |53 575
|        |шаруашылығы объектілерін пайдалану                    |
|     41 |Мемлекетаралық су шаруашылығы объектілерін пайдалану  |30 500
|     42 |Су қорғауды кешенді пайдаланудың, су шаруашылығы      |1 000
|        |баланстарының сызбасын әзірлеу                        |
|     55 |Су ресурстарын басқару және жерлерді қалпына келтіру  |186 320
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |69 870
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |116 450
|        |жобаны іске асыру                                     |
|     56 |Суағарлардың құрылысы және оларды қайта құру          |201 000
|3       |Орман шаруашылығы                                     |774 731
|   212  |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|774 731
|     46 |"Қазақстан ормандары" бағдарламасы                    |774 731
|      30|Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары       |3 372
|        |мекемелері                                            |
|      31|Жер үстінен орманды және жануарлар әлемін қорғау      |357 000
|      33|Орманды қалпына келтіру және қорғаныш орманын өсіру   |212 584
|      34|Орманды авиациялық қорғау                             |92 900
|      35|Орманды орналастыру және орман шаруашылығын жобалау   |57 776
|      36|Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және сорттық         |4 499
|        |сынақтан өткізу                                       |
|      37|Зайсан-Ертіс балық қорларын қорғау және балық аулауды |8 500
|        |реттеу су айдыны басқармасы                           |
|      38|Іле-Балқаш балық қорларын қорғау және балық аулауды   |8 100
|        |реттеу су айдыны басқармасы                           |
|      39|Орал-Каспий балық қорларын қорғау және оларды ұтымды  |30 000
|        |пайдалану жөніндегі облысаралық су айдыны басқармасы  |
|4       |Балық шаруашылығы                                     |102 666
|   212  |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|102 666
|     51 |Балық қорларын (балық шабақтарын) көбейту             |102 666
| 5      |Қоршаған ортаны қорғау                                |1 423 784
|   212  |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|108 827
|    45  |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күту              |108 827

30  Алматинский государственный природный заповедник      4 907
31  Аксу-Джабаглинский государственный природный
заповедник                                            5 526
32  Барсакельмесский государственный природный
заповедник                                            2 884
33  Западно-Алтайский государственный природный
заповедник                                            4 172
34  Кургальджинский государственный природный
заповедник                                            4 412
35  Маркакольский государственный природный
заповедник                                            3 280
36  Наурзумский государственный природный
заповедник                                            5 541
37  Устюртский государственный природный
заповедник                                            5 640
38  Алакольский государственный природный
заповедник                                            5 162
39  Каркаралинский государственный национальный
природный парк                                       10 540
40  Баянаульский государственный национальный
природный парк                                        5 802
41  Государственный национальный природный парк
"Кокшетау"                                           13 781
42  Иле-Алатауский государственный национальный
природный парк                                       22 204
43  Государственный национальный природный парк
"Алтын-Эмель"                                         7 445
44  Республиканское государственное природоохранное
учреждение "Кзыл-Джигида"                             7 531
218         Министерство природных ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан                        1 311 957
1         Административные расходы на республиканском уровне  395 572
1  Аппарат центрального органа                          74 872
2  Аппарат территориальных органов                     320 700
32        Создание информационной автоматизированной базы
данных "Государственные кадастры природных
ресурсов"                                             1 540
54        Сдерживание экологической угрозы на Миргалимсайском
водоотливе                                          500 000
56        Организация охраны окружающей среды на республиканском
уровне                                               51 745
30  Проведение государственной экологической экспертизы  16 780
31  Проведение экологического мониторинга за состоянием
окружающей среды, кроме недр                         26 465
32  Экологическая пропаганда                              8 500
57        Участие в строительстве и реконструкции природоохранных
объектов на республиканском уровне                  366 100
9              Прочие услуги в области сельского, водного, лесного,
рыбного хозяйства и охрана окружающей среды       1 736 788
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                         1 736 788
1         Административные расходы на республиканском
уровне                                            1 051 102

|      30|Алматы мемлекеттік табиғат қорығы                     |4 907
|      31|Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғат қорығы              |5 526
|      32|Барсакелмес мемлекеттік табиғат қорығы                |2 884
|      33|Батыс-Алтай мемлекеттік табиғат қорығы                |4 172
|      34|Қорғалжың мемлекеттік табиғат қорығы                  |4 412
|      35|Марқакөл мемлекеттік табиғат қорығы                   |3 280
|      36|Наурызым мемлекеттік табиғат қорығы                   |5 541
|      37|Үстірт мемлекеттік табиғат қорығы                     |5 640
|      38|Алакөл мемлекеттік табиғат қорығы                     |5 162
|      39|Қарқаралы мемлекеттік табиғат қорығы                  |10 540
|      40|Баянауыл мемлекеттік табиғат қорығы                   |5 802
|      41|"Көкшетау" мемлекеттік табиғат қорығы                 |13 781
|      42|Іле Алатау мемлекеттік ұлттық табиғат паркі           |22 204
|      43|"Алтын Емел" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі         |7 445
|      44|"Қызыл Жиде" республикалық мемлекеттік табиғат        |7 531
|        |қорғау мекемесі                                       |
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |1 314 957
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           | 395572
|      1 |Орталық органның аппараты                             |74 872
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |320 700
|    32  |"Табиғат ресурстарының мемлекеттік кадастрлары"       |1 540
|        |ақпараттық автоматтандырылған деректер базасын жасау  |
|    54  |Мырғалымсай сарқынды су экологиялық қатерін тежеу     | 500000
|    56  |Қоршаған ортаны қорғауды республикалық деңгейде       | 51 745
|        |ұйымдастыру                                           |
|      30|Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу             |16 780
|      31|Жер қойнауын қоспағанда, қоршаған ортаның жағдайына   |25 465
|        |байланысты экологиялық мониторинг жүргізу             |26 465
|      32|Экологиялық насихаттау                                |8 500
|    57  |Республикалық деңгейде табиғат қорғау объектілерін    |366 100
|        |салуға және қайта құруға қатысу                       |
| 9      |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған      |1 736 788
|        |ортаны қорғау саласындағы өзге де қызмет көрсетулер   |
|   212  |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|1 736 788
|     1  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |1 051 102

1  Аппарат центрального органа                          96 004
2  Аппарат территориальных органов                     955 098
43        Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией                          53 423
30 Хранение топографо-геодезической и картографической
продукции                                             6 428
31 Подготовка топографо-геодезической и картографической
продукции                                            46 995
44        Демаркация государственной границы                   25 000
52        Улучшение водоснабжения в Кызылординской области    607 263
80  Реализация проекта за счет внешних займов           607 263
11               Промышленность, строительство и недропользование  3 158 329
1
Промышленность                                    1 121 316
208        Министерство обороны Республики Казахстан           100 000
34       Конверсия оборонной промышленности                  100 000
217        Министерство финансов Республики Казахстан           88 240
53       Погашение задолженности по регрессным искам          88 240
30  Погашение задолженности по регрессным искам          20 155
31  Исполнение обязательств АОЗТ "Карагандашахтауголь"
по возмещению ущерба работникам ликвидируемых шахт   68 085
232        Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                933 076
1        Административные расходы на республиканском
уровне                                              177 425
1  Аппарат центрального органа                         146 825
2  Аппарат территориальных органов                      30 600
32       Закрытие шахт Карагандинского угольного бассейна    407 000
34       Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов               21 982
35       Поддержка и создание национальной эталонной базы
единиц физических величин республики                111 669
36       Формирование и хранение государственного резерва    100 000
38       Подготовка экспозиции Республики Казахстан на
Всемирной выставке "ЭКСПО-2000"                      85 000
39       Мобилизационная подготовка                           30 000
2              Строительство                                        30 000
232        Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                 30 000
33       Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на республиканском уровне     30 000

|      1 |Орталық органның аппараты                             |96 004
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |955 098
|     43 |Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді  |53423
|        |қамтамасыз ету                                        |
|      30|Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдер.|6 428
|        |ді сақтау                                             |
|      31|Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдер.|46 995
|        |ді дайындау                                           |
|     52 |Қызылорда облысын сумен жабдықтауды жақсарту          |607 263
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |607 263
|11      |Өнеркәсіп, құрылыс және жер қойнауын пайдалану        |3 158 329
|  1     |Өнеркәсіп                                             |1 121 316
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |100000
|      34|Қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау                     |100000
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |88240
|    53  |Регресстік талап қоюлар бойынша берешектерді өтеу     |88240
|      30|Регрестік талап қоюлар бойынша берешектерді өтеу      |20 155
|      31|"Қарағанды көміршахтасы" ЖҮАҚ таратылатын шахта       |68 085
|        |жұмысшыларының залалдарын өтеу жөніндегі міндеттеме.  |
|        |лерін орындау                                         |
|  232   |Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және  |933 076
|        |сауда министрлігі                                     |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |177425
|      1 |Орталық органның аппараты                             |146 825
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |30 600
|    32  |Қарағанды көмір бассейнінде шахталарды жабу           |407 000
|    34  |Халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарды       |21 982
|        |әзірлеу және сатып алу                                |
|    35  |Республиканың физикалық шамалар бірліктерінің ұлттық  |111 669
|        |эталонды базасын қолдау және құру                     |
|    36  |Мемлекеттік резервті қалыптастыру және сақтау         |100 000
|    38  |Дүниежүзілік "ЭКСПО-2000" көрмесіне Қазақстан         | 85 000
|        |Республикасының экспозициясын дайындау                |
|    39  |Жұмылдыру әзірлігі                                    |30000
| 2      |Құрылыс                                               |30000
|  232   |Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және  |30 000
|        |сауда министрлігі                                     |
|    33  |Республикалық деңгейдегі жобалау-іздестіру,           |30 000
|        |конструкторлық және технологиялық жұмыстар            |

3              Недропользование                                  2 007 013
206        Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан                                 88 457
30       Мониторинг сейсмологической информации               88 457
30 Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция      88 457
218        Министерство природных ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан                        1 918 556
33        Формирование геологической информации                69 065
30 Республиканский центр геологической информации       69 065
34        Ведение мониторинга за состоянием недр и
недропользованием                                     9 000
35        Ведение мониторинга подземных вод и опасных
экзогенных процессов                                 58 400
36        Государственное геологическое изучение            1 771 991
38        Создание и автоматизация информационной базы о
недрах и недропользователях                          10 100
12               Транспорт и связь                                 8 275 330
1              Автомобильный транспорт                           7 521 714
215        Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                              7 521 714
34        Эксплуатация дорожной системы на республиканском
уровне                                            1 600 000
12 Обеспечение функционирования автомобильных дорог  1 600 000
36        Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения                           753 809
30 Строительство участка объездной кольцевой дороги
Павлодар-Караганда                                  465 000
31 Строительство автомобильной дороги
Кызыласкер-Кировский в Южно-Казахстанской области   288 809
39        Реконструкция автодороги Алматы-Боровое
на участке Гульшад-Акчатау                        3 610 671
80 Реализация проекта за счет внешних займов         2 412 844
81 Реализация проекта за счет софинансирования
из республиканского бюджета                       1 267 827
40        Реконструкция автодороги Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участках Алматы-Гульшад и Акчатау-
Караганда                                         1 487 234
80 Реализация проекта за счет внешних займов         1 164 500
81 Реализация проекта за счет софинансирования
из республиканского бюджета                         322 734

| 3      |Жер қойнауын пайдалану                                |2 007 013
|  206   |Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім     |88 457
|        |министрлігі                                           |
|    30  |Сейсмологиялық ақпарат мониторингі                    |88 457
|      30|Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция     |88 457
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |1 918 556
|    33  |Геологиялық ақпаратты қалыптастыру                    | 69065
|      30|Геологиялық ақпараттың республикалық орталығы         |69 065
|    34  |Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдаланудың жағдайына   |9 000
|        |мониторинг жүргізу                                    |
|    35  |Жер асты суларының және қауіпті экзогендік процестердің 58 400
|        |мониторингін жүргізу                                  |
|    36  |Мемлекеттік геологиялық зерттеу                       |1 771 991
|    38  |Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдаланушылар туралы    |10 100
|        |ақпараттық базаны жасау және автоматтандыру           |
|12      |Көлік және байланыс
|8 275 330
|  1     |Автомобиль көлігі                                     |7 521 714
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |7 521 714
|        |туризм министрлігі                                    |
|    34  |Республикалық деңгейде жол жүйесін пайдалану          |1 600 000
|      12|Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету    |1 600 000
|    36  |Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және|753 809
|        |қайта құру                                            |
|      30|Павлодар-Қарағанды айналмалы жол участогының құрылысы |465 000
|      31|Оңтүстік Қазақстан облысындағы Қызыләскер-Киров авто. |288 809
|        |мобильжолының құрылысы                                |
|    39  |Алматы-Бурабай автомобиль жолындағы Гүлшат-Ақшатау    |3 630 671
|        |учаскесін қайта құру                                  |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |2412844
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |1 267 827
|        |жобаны іске асыру                                     |
|    40  |Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автомобиль жолындағы  |1 487 234
|        |Алматы-Гүлшат  және Ақшатау-Қарағанды учаскелерін     |
|        |қайта құру                                            |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |1 164 500
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |322 734
|        |жобаны іске асыру                                     |

2              Системы связи                                       100 000
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                                100 000
32        Обеспечение специальной связью                      100 000
30 Государственное фельдъегерская служба               100 000
3              Водный транспорт                                    103 673
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                                103 673
33        Обеспечение водных путей в судоходном состоянии
и содержание шлюзов                                 103 673
4              Воздушный транспорт                                 194 367
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                                194 367
35        Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации                                   8 047
37        Реконструкция аэропорта в г. Астане                 186 320
80 Реализация проекта за счет внешних займов           186 320
9               Прочие услуги в сфере транспорта и связи            355 576
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                                355 576
1        Административные расходы на республиканском уровне  340 576
1 Аппарат центрального органа                         150 376
2 Аппарат территориальных органов                     190 200
38       Создание единого учетно-информационного центра       15 000
13               Прочие                                           24 854 847
1               Регулирование цен                                   114 666
607         Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции         114 666
1         Административные расходы на республиканском уровне  114 666
1 Аппарат центрального органа                          30 066
2 Аппарат территориальных органов                      84 600
2               Службы прогноза погоды                              371 954
218         Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан               371 954

| 2      |Байланыс жүйесі                                       |100 000
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |100 000
|        |туризм министрлігі                                    |
|    32  |Арнайы байланыспен қамтамасыз ету                     |100 000
|      30|Мемлекеттік фельдегерлік қызмет                       |100 000
| 3      |Су көлігі                                             |103 673
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |103 673
|        |туризм министрлігі                                    |
|    33  |Су жолдарын кеме жүретін жағдайда қамтамасыз ету және |103 673
|        |шлюздерді ұстау                                       |
|  4     |Әуе көлігі                                            |194 367
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |194 367
|        |туризм министрлігі                                    |
|      35|Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерінің, әуе     |8 047
|        |жолдарының және аэродромдардың мемлекеттік тізілімін  |
|        |жүргізу жөніндегі құжаттарды дайындау                 |
|    37  |Астана қаласындағы әуежайды қайта құру                |186 320
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |186 320
|  9     |Көлік және байланыс саласындағы өзге де қызмет көрсету|355 576
|        |лер                                                   |
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |355 576
|        |туризм министрлігі                                    |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |340 576
|      1 |Орталық органның аппараты                             |150 376
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |190 200
|    38  |Бірыңғай есептік-ақпараттық орталық құру              |15 000
|13      |Басқалар                                              |24 854847
|1       |Бағаларды реттеу                                      |114 666
|  607   |Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу|114666
|        |және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі        |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |114666
|      1 |Орталық органның аппараты                             |30 066
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |84 600
| 2      |Ауа-райын болжау қызметі                              |371 954
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |371 954
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |

39        Ведение гидрометеорологического мониторинга         371 954
3               Поддержка предпринимательской деятельности           19 124
602         Агентство Республики Казахстан по поддержке малого
бизнеса                                              19 124
1         Административные расходы на республиканском уровне    9 124
1 Аппарат центрального органа                           9 124
30        Государственная программа развития и поддержки
малого бизнеса                                       10 000
4               Деятельность в области миграции и демографии        534 692
605         Агентство по миграции и демографии Республики
Казахстан                                           534 692
1         Административные расходы на республиканском уровне   34 692
1 Аппарат центрального органа                          10 692
2 Аппарат территориальных органов                      24 000
30        Переселение на историческую родину и социальная
защита репатриантов (оралманов)                     500 000
9               Прочие                                           23 814 411
217         Министерство финансов Республики Казахстан       23 814 411
31        Выполнение просроченных финансовых обязательств
бывших бюджетных организаций и внебюджетных фондов
на республиканском уровне                        10 000 000
45        Резерв Правительства Республики Казахстан         1 100 000
30 Мероприятия за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан                              1 100 000
54        Заграничные командировки                            100 000
55        Представительские расходы                           108 911
56        Неотложные государственные нужды                 12 505 500
14               Обслуживание долга                               19 582 500
1               Обслуживание долга                               19 581 505
217         Министерство финансов Республики Казахстан       19 581 505
42        Обслуживание правительственного долга            19 581 505
11 Выплата вознаграждения (интересов) по займам     19 549 977
30 Выплата комиссионных за размещение займов            31 528
2               Обслуживание внешних грантов                            995
217         Министерство финансов Республики Казахстан              995
43        Обслуживание внешних грантов                            995
15               Официальные трансферты                           30 931 979
1               Официальные трансферты                           30 931 979

|    39  |Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу               |371 954
| 3      |Кәсіпкерлік қызметті қолдау                           |19 124
|  602   |Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау       |19 124
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |9 124
|      1 |Орталық органның аппараты                             |9 124
|    30  |Шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың мемлекеттік  |10 000
|        |бағдарламасы                                          |
|4       |Көші-қон және демография саласындағы қызмет           |534 692
|  605   |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография    |534692
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|    1   |Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           |34692
|      1 |Орталық органның аппараты                             |10 692
|      2 |Аумақтық органдардың аппараты                         |24 000
|    30  |Тарихи отанға көшу және қайта қоныстанушыларды         500000
|        |(оралмандарды) әлеуметтік қорғау                      |
| 9      |Өзгелер                                               |23 814 411
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |23 814 411
|    31  |Республикалық деңгейдегі бұрынғы бюджеттік ұйымдардың |10 000 000
|        |және бюджеттен тыс қорлардың мерзімі өткен қаржылық   |
|        |міндеттемелерін орындау                               |
|    45  |Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві             |1 100 000
|      30|Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві есебінен    |1 100 000
|        |жүргізілетін шаралар                                  |
|    54  |Шетелдік іссапарлар                                   |100 000
|    55  |Өкілдік шығыстар                                      |108 911
|    56  |Кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждар              |12505500
|14      |Борышқа қызмет көрсету                                |19 582500
|  1     |Борышқа қызмет көрсету                                |19 581505
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |19 581505
|    42  |Үкіметтік борышқа қызмет көрсету                      |19 581505
|      11|Заемдар бойынша сыйақыны (мүддені) төлеу              |19 549977
|      30|Заемдарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер    |31 528
|  2     |Сыртқы гранттарға қызмет көрсету                      |995
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |995
|      43|Сыртқы гранттарға қызмет көрсету                      |995
|15      |Ресми трансферттер                                    |30 931979
|  1     |Ресми трансферттер                                    |30 931979

111         Аким Акмолинской области                          4 031 718
18        Трансферты из республиканского бюджета            4 031 718
94 Субвенции                                         4 031 718
113         Аким Алматинской области                          6 047 347
18        Трансферты из республиканского бюджета            6 047 347
94 Субвенции                                         6 047 347
115         Аким Восточно-Казахстанской области                 282 452
18        Трансферты из республиканского бюджета             282 452
94 Субвенции                                           282 452
116         Аким Жамбылской области                           2 346 787
18        Трансферты из республиканского бюджета            2 346 787
94 Субвенции                                         2 346 787
118         Аким Западно-Казахстанской области                  344 089
18        Трансферты из республиканского бюджета              344 089
94 Субвенции                                           344 089
120         Аким Кызылординской области                       3 252 699
18        Трансферты из республиканского бюджета            3 252 699
94 Субвенции                                         3 252 699
124         Аким Павлодарской области                            49 491
18        Трансферты из республиканского бюджета               49 491
30 Реформирование услуг здравоохранения                 49 491
125         Аким Северо-Казахстанской области                 3 049 683
18        Трансферты из республиканского бюджета            3 049 683
94 Субвенции                                         3 049 683
129         Аким Южно-Казахстанской области                   6 175 818
18        Трансферты из республиканского бюджета            6 175 818
30 Реформирование услуг здравоохранения                 58 807
94 Субвенции                                         6 117 011
130         Аким г.Алматы                                       100 000
18        Трансферты из республиканского бюджета              100 000
30 Строительство метрополитена в г. Алматы             100 000
131         Аким г.Астаны                                     5 251 895
18        Трансферты из республиканского бюджета            5 251 895
31 Строительство 3-ей нитки водовода с насосной
станцией Вячеславского водохранилища до
фильтровальной станции                              349 350
32 Завершение строительства учебно-административного
корпуса Евразийского университета им.Гумилева     2 398 870

|  111   |Ақмола облысының әкімі                                |4 031 718
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |4 031 718
|      94|Субвенция                                             |4 031 718
|  113   |Алматы облысының әкімі                                |6 047 347
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |6 047 347
|      94|Субвенция                                             |6 047 347
|  115   |Шығыс Қазақстан облысының әкімі                       |282 452
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |282 452
|      94|Субвенция                                             |282 452
|  116   |Жамбыл облысының әкімі                                |2 346 787
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |2346787
|      94|Субвенция                                             |2 346 787
|  118   |Батыс Қазақстан облысының әкімі                       |344 089
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |344 089
|      94|Субвенция                                             |344 089
|  120   |Қызылорда облысының әкімі                             |3 252 699
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |3252699
|      94|Субвенция                                             |3 252 699
|  124   |Павлодар облысының әкімі                              |49 491
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |49 491
|      30|Денсаулық сақтау қызмет көрсетулерін реформалау       |49 491
|  125   |Солтүстік Қазақстан облысының әкімі                   |3049 683
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |3 049 683
|      94|Субвенция                                             |3 049 683
|  129   |Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі                    |6 175 818
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |6 175 818
|      30|Денсаулық сақтау қызмет көрсетулерін реформалау       |58 807
|      94|Субвенция                                             |6117011
|  130   |Алматы қаласының әкімі                                |100000
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |100000
|      30|Алматы қаласындағы метрополитен құрылысы              |100 000
|  131   |Астана қаласының әкімі                                |5 251 895
|    18  |Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер        |5 251 895
|      31|Вячеслав су қоймасының насос станциясынан сүзгіден    |349 330
|        |өткізу станциясына дейін 3-су ағызу желісінің құрылысы|
|      32|Гумилев атындағы Евразия университеті оқу-әкімшілік   |2 398 870
|        |корпусының құрылысын аяқтау                           |

33 Завершение строительства Национального музея      2 503 675
V. Кредитование                         28 335 763
1                Государственные услуги общего характера             124 000
2               Финансовая деятельность                             124 000
217         Министерство финансов Республики Казахстан          124 000
84        Приобретение акций в международных организациях     124 000
4                Образование                                         270 000
6               Высшее образование                                  270 000
206         Министерство науки и высшего образования Республики
Казахстан                                           270 000
81        Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному
заказу (кредит)                                     200 000
82        Подготовка кадров в высших учебных заведениях
за рубежом по государственному образовательному
кредиту                                              70 000
7                Жилищно-коммунальное хозяйство                      174 675
1              Жилищное хозяйство                                  174 675
132          Аким г. Атырау                                      174 675
80        Обеспечение условий для экономического развития
города, водоснабжения и канализационных систем
г. Атырау                                           174 675
9                Топливно-энергетический комплекс                  1 641 945
1               Нефтяная промышленность                           1 641 945
232         Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                              1 641 945
80        Поддержка развития нефтяной отрасли                 314 415
80 Реализация проекта за счет внешних займов           314 415
82        Реабилитация Узеньского месторождения             1 327 530
80 Реализация проекта за счет внешних займов         1 327 530
10               Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана
окружающей среды                                  2 220 585
1               Сельское хозяйство                                2 057 555
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                         2 057 555
82        Усовершенствование ирригиационных и дренажных
систем                                            1 770 040

|      33|Ұлттық мұражай құрылысын аяқтау                       |2 503 675
|________|______________________________________________________|__________
__________________________________________________________________________
|    1   |                         2                            |     3
|________|______________________________________________________|__________
|        |V. Несиелендіру                                       |28 335763
|1       |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер         |124000
| 2      |Қаржылық қызмет                                       |124 000
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |124000
|    84  |Халықаралық ұйымдарда акциялар сатып алу              |124000
|4       |Білім беру                                            |270000
|  6     |Жоғары білім беру                                     |270 000
|  206   |Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім     |270000
|        |министрлігі                                           |
|    81  |Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша ел ішіндегі  |200000
|        |жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау(несие)         |
|    82  |Мемлекеттік білім беру несиесі бойынша шет елдік      |70000
|        |жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау                |
|7       |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                      |174 675
|  1     |Тұрғын үй шаруашылығы                                 | 174 675
|   132  |Атырау қаласының әкімі                                |174 675
|    80  |Қаланың экономикалық дамуы, Атырау қаласының сумен    |174 675
|        |жабдықталуы және канализация жүйелері үшін жағдайларды|
|        |қамтамасыз ету                                        |
|9       |Отын-энергетика кешені                                |1 641 945
|  1     |Мұнай өнеркәсібі                                      |1 641 945
|  232   |Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және  |1 641 945
|        |сауда министрлігі                                     |
|    80  |Мұнай саласын дамытуды қолдау                         |314 415
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |314 415
|    82  |Өзен кенішін жандандыру                               |1 327 530
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |1 327 530
|10      |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы мен қоршаған       |2 220 585
|        |ортаны қорғау                                         |
| 1      |Ауыл шаруашылығы                                      |2 057 555
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|2 057 555
|    82  |Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру       |1 770 040

80 Реализация проекта за счет внешних займов         1 770 040
86        Постприватизационная поддержка сельскохозяйственных
предприятий                                         287 515
80 Реализация проекта за счет внешних займов           287 515
2               Водное хозяйство                                    163 030
212          Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
163 030
83        Управления водными ресурсами и восстановление земель 163 030
80 Реализация проекта за счет внешних займов           163 030
12               Транспорт и связь                                 9 759 908
1              Автомобильный транспорт                           5 235 592
115          Аким Восточно-Казахстанской области               5 235 592
80        Строительство моста через р. Иртыш в
г. Семипалатинске                                 5 235 592
80 Реализация проектов за счет внешних займов        3 875 456
81 Реализация проекта за счет софинансирования
из республиканского бюджета                       1 360 136
3               Водный транспорт                                  2 755 673
215          Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                              2 755 673
80        Реконструкция торгового порта Актау               2 755 673
80 Реализация проекта за счет внешних займов         2 198 809
81 Реализация проекта за счет софинансирования
из республиканского бюджета                         556 864
4               Воздушный транспорт                                  46 580
215          Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                                 46 580
84        Реконструкция аэропорта в г.Астане                   46 580
80 Реализация проекта за счет внешних займов            46 580
5               Железнодорожный транспорт                         1 722 063
215          Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                              1 722 063
82        Развитие мощностей железнодорожного транспорта
на станции "Дружба"                               1 722 063
80 Реализация проекта за счет внешних займов         1 722 063
13               Прочие                                           14 144 650
3               Поддержка предпринимательской деятельности          349 350
232          Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                349 350
81        Содействие предприятиям производственного,
промышленно-перерабатывающего и ремонтного секторов
малого и среднего бизнеса                           349 350

|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |1 770 040
|    86  |Ауылшаруашылық кәсіпорындарын жекешелендіруден кейін  |287 515
|        |қолдау                                                |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |287 515
| 2      |Су шаруашылығы                                        |163 030
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|163 030
|    83  |Су ресурстарын басқару және жерді қалпына келтіру     |163 030
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |163 030
|12      |Көлік және байланыс                                   |9 759 908
|  1     |Автомобиль көлігі                                     |5 235 592
|  115   |Шығыс Қазақстан облысының әкімі                       |5 235 592
|    80  |Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірдің  |5 235 592
|        |құрылысы                                              |
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |3 875 456
|      81|Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |1 360 136
|        |жобаны іске асыру                                     |
|  3     |Су көлігі                                             |2 755 673
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |2 755 673
|        |туризм министрлігі                                    |
|    80  |Ақтау сауда айлағын қайта құру                        |2 755 673
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |2 198 209
|    81  |Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен    |556 864
|        |жобаны іске асыру                                     |
| 4      |Әуе көлігі                                            |46 580
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |46 580
|        |туризм министрлігі                                    |
|    84  |Астана қаласындағы әуежайды қайта құру                |46 580
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |46 580
| 5      |Темір жол көлігі                                      |1 722 063
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және |1 722 063
|        |туризм министрлігі                                    |
|    82  |"Дружба" стансасында теміржол көлігінің қуатын дамыту |1 722 063
|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру            |1 722 063
|13      |Басқалар                                              |14 144650
|   3    |Кәсіпкерлік қызметті қолдау                           |349 350
|  232   |Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және  |349 350
|        |сауда министрлігі                                     |
|    81  |Шағын және орта бизнестің өндіріс, өнеркәсіп-ұқсату   |349 350
|        |және жөндеу секторларының кәсіпорындарына жәрдемдесу  |

80 Реализация проекта за счет внешних займов           349 350
9               Прочие                                           13 795 300
217          Министерство финансов Республики Казахстан       13 795 300
81        Кредитование, связанное с выполнением обязательства
по государственным гарантиям                     13 795 300
86        Резерв Правительства Республики Казахстан           600 000
30 Бюджетное кредитование нижестоящих бюджетов         600 000
VI. Дефицит                                  67 048 821
VII. Финансирование                          67 048 821
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)

|      80|Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру          |349 350
|9       |Өзгелер                                               |13 795300
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |13 795300
|    81  |Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді       |13 795300
|        |орындауға байланысты несиелендіру                     |
|    86  |Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві             |600 000
|      30|Төмен тұратын бюджеттерді бюджеттік несиелендіру      |600 000
|________|______________________________________________________|__________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.